Gniew Natury

2 minuty czytania

zaklęcie Dzikie Uderzenie

Dzikie Uderzenie odbija część ciosów w przeciwnika. Ponadto częściowo chroni przez fizycznymi obrażeniami każdego rodzaju – zarówno siecznymi bądź obuchowymi, jak i kłutymi, ale nie zabezpiecza przed innymi efektami, takimi jak trucizny, choroby czy magia. Kiedy wydasz więcej punktów umiejętności na Szkołę Gniewu Natury, zwiększy się czas działania i efektywność tego czaru.

zaklęcie Oko Szamana

Oko Szamana przywołuje duchowe oko, które uda się we wskazane miejsce i obejrzy okolicę, nie ryzykując wykrycia. Oko pozwala odsłonić fragmenty mapy ukryte przed twoim wzrokiem. Znika, gdy minie czas działania czaru. Kiedy wydasz więcej punktów umiejętności na Szkołę Gniewu Natury, zwiększy się czas działania oraz pole widzenia oka.

zaklęcie Plaga Owadów

Ten straszny czar wysyła chmarę owadów, które kłębią się na wybranym obszarze, gryząc i żądląc wszystkich napotkanych wrogów. Na wyższym poziomie insekty mają większą szansę na ich zatrucie. Kiedy wydasz więcej punktów umiejętności na Szkołę Gniewu Natury, zwiększy się czas działania i efektywność tego czaru.

zaklęcie Przywołanie Potwora

Czarodziej za pomocą Przywołania Potwora w mgnieniu oka sprowadza do siebie jakąś istotę. Przywołany sługa będzie chronić go przez kilka minut, a następnie wróci tam, skąd przybył. Początkowo za pomocą tego czaru można przywołać słabe zwierzęta, ale, kiedy zwiększy się tę umiejętność, będzie można korzystać z pomocy potężniejszych istot. Jednocześnie można przywoływać tylko jedną istotę, a jej utrzymanie pochłania stopniowo niewielką ilość many.

zaklęcie Równowaga Natury

Wojownik, który lubi czasem skorzystać z magicznych kunsztów, nie powinien przeoczyć tego prostego czaru. Równowaga Natury zwiększa obrażenia, jakie ofiara czaru odniesie od ataków fizycznych, czyli siecznych, obuchowych i kłutych. Inne rodzaje ataków (od magii czy trucizny) nie zostają wzmocnione. Kiedy wydasz więcej punktów umiejętności na Szkołę Gniewu Natury, zwiększy się czas działania i efektywność tego czaru.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

Wczytywanie...