Duchy

2 minuty czytania

Tworząc swoją postać, mamy możliwość, a raczej przymus, wybrania jednego z duchów. Możemy wybrać ducha Żywiołów, Zwierzęcego bądź Demonicznego. Każdy z nich ma swoje indywidualne zachowania i stosunek do różnych rzeczy oraz, co ważniejsze, ulubiony rodzaj magii.

Duch Żywiołów

duchy

„Duch Żywiołów jest bardzo współczujący i skłania się ku magii Boskiej”.

Owszem jest on bardzo współczujący, ale tylko jak na ducha. Nie należy się spodziewać, że będzie kochać każdego, kogo zobaczy. Prawdą jest, iż jest on najłagodniejszy ze wszystkich innych zjaw, lecz nadal trzeba na niego uważać, ponieważ w dalszym ciągu jest to tylko duch.

Duch Zwierzęcy

duchy

„Duch Zwierzęcy przyjmuje postawę obronną niemal w każdej sytuacji i skłania się ku magii Umysłu”.

Ten upiór nie należy do łagodnych. Trzeba przyznać, że nie zaatakuje nikogo bez powodu, jednak gdy ktoś podniesie na niego rękę, a raczej na kogoś, kto jest przezeń opętany, nie zawaha się bronić. Oczywiście w skutek tej obrony, agresor na 99% poniesie śmierć, ale nas to już za bardzo nie obchodzi.

Dodam jeszcze, iż moim zdaniem jest to najlepszy duch w grze.

Duch Demoniczny

duchy

„Duch Demoniczny jest diabelnie sarkastyczny i okazuje to przy niemal każdej sytuacji. Skłania się ku magii Plemiennej”.

No i wreszcie przyszedł czas, na najgorszego, pod względem zachowania, ducha. Naprawdę nie ma co się nawet rozpisywać. Gdziekolwiek on jest, towarzyszy mu śmierć. Nie musi mieć jakiegoś większego powodu do tego, aby zabić. Kiedy np. idziemy ulicą, zrobimy lub powiemy coś w obecności takiego ducha, któremu się to nie spodoba, o nic się nie pytając, zabije nas. Jest także okropnie szorstkim i w ogóle niemiłym nie tylko dla otoczenia, ale i dla nas „towarzyszem”.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

Wczytywanie...