Guild Wars

Guild Wars – filmik z Halloween

Dodał: Medivh, niedziela, 6 listopada 2005 · Komentarzy: 0

Na serwerze gram.pl pojawił się filmik prezentujący, jak przebiegło świętowanie Halloween w świecie Guild Wars. Jak się okazało silnik gry jest bardzo elastyczny, przez co podatny na modyfikacje. Dzięki czemu twórcy mogli z łatwością odmienić klimat, jaki zazwyczaj panuję w trzech głównych lokacjach gry.

Co w filmie można zobaczyć ? Każde z odmienionych lokacji (także z ustawień kamery niedostępnych dla graczy), jak przyozdabiano miasta, na czym zyskał księżyc, a także jakie prezenty dostali gracze. Zabawa była przednia, o czym świadczą pozytywne komentarze wielu graczy. Film można znaleźć:

Dark Messiah of Might and Magic

Filmik z Dark Messiah of Might&Magic

Dodał: Tokar, sobota, 5 listopada 2005 · Komentarzy: 0

Na oficjalnej stronie Might and Magic ukazał się filmiko-wywiad z Erwanem Lebretonem ze studia Ubisoft. Opowiada on o nowym świecie Ashan, o produkcji dzieła, a także komentuje różne scenki z Dark Messiah of Might&Magic. Wspomina także o ścisłej fabule i świecie pomiędzy grami Heroes of Might&Magic V a Dark Messiah of Might&Magic i poleca ukończyć oba tytuły. Filmik znajduję się tutaj (30 MB).

Inne

Interplay wraca do gry?

Dodał: Medivh, sobota, 5 listopada 2005 · Komentarzy: 0

Wprawdzie oficjalnie Interplay nigdy nie upadł, ale problemy finansowe i długi czas stagnacji dały każdemu do zrozumienia, że firma złote lata ma już za sobą. Czyżby jednak było inaczej?

O wydawcy tym słyszał prawdopodobnie każdy, gdyż to z nim możemy (a w zasadzie musimy) kojarzyć takie tytuły, jak Saga Baldur's Gate, Fallout czy Icewind Dale. Z pewnością niejeden gracz chciałby jego powrotu. I pewną iskierkę nadziei rozpala reaktywowana oficjalna strona.

Cóż, nie jest ona przykładem zdolności graficznych oraz programistycznych autorów. Bardziej zaawansowane witryny stworzyć można po kilku lekcjach HTML-a w szkole. Pomijając jednak walory estetyczne, strona oferuje nam wsparcie techniczne do większości wydanych przez Interplay gier. Poza tym e-mail kontaktowy, raporty finansowe, krótką historię firmy oraz zapowiedź forum i... nowej usługi, zwanej GamesOnLine, z której pomocą "konsumenci staną się członkami unikalnej sieciowej społeczności graczy i otrzymają dostęp do specjalnych treści".

Wszystko to bardzo mgliste, jakby dopiero powoli powstające. Czy Interplay stworzy jakąś nową usługę dla społeczności graczy? Czy w ogóle powróci?

World of Warcraft

Sony pomaga hackować WoW'a?

Dodał: Medivh, sobota, 5 listopada 2005 · Komentarzy: 0

Czyżby Sony nieświadomie dało cheaterom idealne narzędzie do oszukiwania w grach? Na to wygląda. Serwis Security Focus poinformował, że zabezpieczenia stosowane przez Sony BMG w płytach CD, mające uniemożliwić ich kopiowanie pozwalają hackerom na stworzenie narzędzi, których praktycznie nie da się wykryć w świecie gry. Mowa oczywiście o grach online, a więc wszystkich MMORPG'ach.

Program nazywa się Rootkit i jest rozpowszechniany z dziesiątkami tysięcy płyt muzycznych, a pozwala ukryć obecność na komputerze różnych plików. Oznacza to, że Blizzard nie ma możliwość wykrycia żadnych plików ukrytych Rootkitem. Jego metody przeciwdziałania oszustwom, opierają się na skanowaniu systemu pod kątem działających procesów na komputerze gracza.

Cóż, w takim wypadku nie można chyba winić Sony za zaistniałą sytuację, bo to tak jakby zarzucić producentowi noży, że tworzy narzędzia do mordowania.

EverQuest II

Premiera Everquest II: Desert Of Flames

Dodał: Medivh, piątek, 4 listopada 2005 · Komentarzy: 0

Mamy przyjemność poinformować, że w dniu dzisziejszym do sklepów na terenie całego kraju trafił pakiet EverQuest II: Desert of Flames. Zestaw zawierający pełną wersję kultowej gry MMORPG EverQuest II oraz rozszerzenie do niej – Desert of Flames – kosztuje zaledwie 99,90 złotych i dostępny jest w oryginalnej, angielskiej wersji językowej. W pakiecie znaleźć można też wyjątkową ofertę dla przyjaciół – każdy, kto pobierze instalator EverQuest II za namową właściciela gry, otrzyma siedmiodniowy, darmowy czas gry na serwerach Sony Online Entertainment.

Kontynuuj wyprawę w ekscytujących i ciągle zmieniających się realiach dodatku do bestsellerowej gry MMORPG – Desert of Flames, w którym znajdziesz ponad 30 nowych lokacji, nowe wyzwania i graczy na wszystkich poziomach doświadczenia. Ten unikatowy pakiet zawiera zarówno oryginalną grę EverQuest II, jak i Desert of Flames – w dodatku dostępny jest w niezwykle przystępnej cenie!

Podróżuj do miasta derwiszów – Maj’Dul i zyskaj sprzymierzeńców, aby rzucić wyzwanie jego władcom. W tych dynamicznych przygodach możesz zmienić losy królestwa. Walcz z postaciami NPC, które możesz zabić albo – po raz pierwszy w historii EverQuest II – tocz pojedynki z innymi graczami. Stworzenia, które udało Ci się usidlić, możesz też wystawić do walki na specjalnych arenach. Korzystaj z kont Gildii, aby dzielić się ciężko wypracowanymi zdobyczami i przeżyj sam niepowtarzalne legendy tajemniczych mieszkańców pustyni Ro.

Diablo II

Diablo II – Złota Edycja

Dodał: Rincewind, piątek, 4 listopada 2005 · Komentarzy: 0

Dziś na półki sklepów trafiła Złota Edycja nieśmiertelnego Diablo II. Grę można zamówić na gram.pl za standardową cenę Platynowej Kolekcji 59,50 PLN, która w porównaniu z poprzednią kwotą, jaką musieliśmy wydać na zakup podstawy i dodatku Lord of Destuction (99,90) zdaje się być niewielka.

World of Warcraft

World of WarCraft – nowa tapeta

Dodał: Tokar, piątek, 4 listopada 2005 · Komentarzy: 0

Na oficjalnej stronie World of WarCraft pojawiła się nowa tapeta. Tym razem przedstawia ona czarodziejkę wraz z ludzkim herbem. Odnośniki znajdziecie jak zwykle poniżej...

Na bardzo oryginalny pomysł trafił jeden z graczy World of Warcraft- proponuje on wykonanie portretu twojego herosa za 40 jednostek złota. Oferta jest skierowana tylko dla postaci z 60 levelem i legendarnymi przedmiotami. Trzeba przyznać, że człowiek ma talent ;)

W tym miejscu można zgłaszać zamówienia odnośnie portretu. A oto parę przykładów jego twórczości:

City of Villains

City of Villains dostępne w sprzedaży!

Dodał: Tokar, piątek, 4 listopada 2005 · Komentarzy: 0

Co tu dużo gadać ;) Oto oficjalne oświadczenie CD-Projekt:

"Wreszcie nastał długo oczekiwany dzień, w którym złoczyńcy staną do walki i pokażą tym zarozumiałym bohaterom kto tu naprawdę rządzi! Do sklepu gram.pl trafiła właśnie gra City of Villains.

City of Villains jest grą MMORPG, rozszerzającą ideę City of Heroes. Wreszcie do świata odważnych bohaterów bez skazy trafią prawdziwi złoczyńcy z krwi i kości, którzy zamienią ich życie w koszmar (bo jakżeby inaczej). Jeżeli zawsze kibicowałeś "tym złym", to teraz masz okazję wcielić się w jednego z nich i pomóc zatryumfować niegodziwości. ;)

Bowiem właśnie od dzisiaj można zamawiać w sklepie gram.pl grę City of Villains. Kosztuje 149 PLN, zaś wykorzystując 45 wPLN można obniżyć jej cenę do 104 PLN. Warto też dodać, że do zabawy nie jest wymagane City of Heroes – CoV funkcjonuje na zasadzie samodzielnego dodatku. Zapraszamy do składania zamówień!

Na koniec warto też dodać, że już niedługo w ofercie sklepu gram.pl pojawią się karty-zdrapki, umożliwiające opłacanie abonamentu we wszystkich grach NCsoft (w tym właśnie City of Villains). Więcej szczegółów podamy wkrótce."

Inne

Zapisy na betę RF Online

Dodał: Tokar, czwartek, 3 listopada 2005 · Komentarzy: 0

Osoby lubiące brać udział w testach informujemy o rozpoczęciu przyjmowania zapisów przez Codemasters na betę nadchodzącej produkcji MMO – RF Online. Projekt ma być połączeniem klimatów z klasycznych fantasy RPG'ów z futurystycznymi technologiami rodem z sci-fiction. W galaktyce nazwanej Novus ścierają się trzy frakcje, a do jednej z nich przyłączymy się jako gracz.

Wszelkie szczegóły dotyczące RF Online oraz testowania bety tutaj. Uwaga, ilość miejsc mocno ograniczona!

Wczytywanie...