dziki_lad

Wiedźmin w Wirtualnej Polsce oraz w Onet.pl!

2 minuty czytania

One2tribe z przyjemnością informuje, że już dziś gra przeglądarkowa Wiedźmin: Versus ma swoją premierę na łamach portalu Wirtualna Polska oraz Onet.pl! Twórcy mają nadzieję, że ta współpraca pozwoli grze dotrzeć do zupełnie nowego grona odbiorców, którzy do tej pory nie mieli styczności z Wiedźminem.

Wiedźmin: Versus to gra przeglądarkowa MMO nowej generacji, umożliwiająca rozgrywanie pojedynków między bohaterami znanymi z książek Andrzeja Sapkowskiego oraz bestsellerowej gry komputerowej Wiedźmin. Każdy gracz może wcielić się w postać bezwzględnego, pozbawionego uczuć wiedźmina, potężnej czarodziejki albo trenera okrutnej przerazy. Walki można toczyć online lub też wysyłając zaproszenia za pośrednictwem maila.

screen screen

Gra korzysta z innowacyjnej platformy tribeware oraz technologii flash. Niezwykłe animacje walki wykonali, przy pomocy techniki motion capture, twórcy Wiedźmina na PC – firma CD Projekt RED. Czyni to z Wiedźmina: Versus jedną z najlepiej prezentujących się gier przeglądarkowych na świecie.

Wiedźmin: Versus okazał się olbrzymim hitem wśród fanów gier komputerowych na całym świecie (gra pozwala bowiem toczyć pojedynki graczom z różnych krajów). Statystyki są imponujące:

  • Ponad 3 miliony rozegranych pojedynków.
  • Ponad 600 tysięcy użytkowników.
  • 666 broni i artefaktów dostępnych dla bohaterów.

Dzięki współpracy z portalem Wp.pl oraz Onet.pl, Wiedźmin: Versus stanie się największym polskim tytułem przeglądarkowym. Wirtualna Polska oraz Onet.pl obejmując patronat nad tytułem wesprze go również promocyjnie, co na pewno wpłynie na podniesienie wszystkich statystyk gry. Już teraz warto założyć konto w przeglądarkowym Wiedźminie, twórcy planują bowiem w najbliższym czasie masę atrakcji i usprawnień rozgrywki!

Wszystkie informacje na temat gry można znaleźć pod adresem: wiedzmin-versus.wp.pl oraz wiedzmin-versus.onet.pl.

O one2tribe: Firma one2tribe specjalizuje się w budowie aplikacji społecznościowych (tzw. community based solutions), takich jak gry massive multiplayer, aplikacje lifestyle czy portale społecznościowe. Oferuje także usługi konsultingowe z zakresu analizy i zarządzania społecznościami mobilnymi i internetowymi. Na swoim koncie one2tribe ma kilka nowatorskich projektów z zakresu community, z których największy sukces odniosły: Xyber Mech (jedna z pierwszych na świecie lokalizacyjnych gier MMORPG na telefony komórkowe) oraz Wiedźmin: Versus, gra przeglądarkową oparta na licencji Wiedźmina PC. W najbliższym czasie one2tribe planuje znaczne rozszerzenie spektrum działań o nowe platformy i technologie. Więcej szczegółów na: one2tribe.pl.

screenscreen

O Wirtualnej Polsce: Wirtualna Polska to pierwszy polski portal internetowy, multimedialna platforma informacji, komunikacji, transakcji elektronicznych oraz skuteczne medium reklamowe. Współtworzona przez użytkowników, jest jednym z najchętniej odwiedzanych i najbardziej rozpoznawalnych miejsc w polskim Internecie. Miesięczna liczba odsłon Wirtualnej Polski przekracza 2,6 miliarda (za: Megapanel PBI/Gemius, marzec 2009). Systematycznie wzbogacając zasoby, WP udostępnia internautom największą liczbę serwisów tematycznych, wysokiej klasy rozwiązania e-commerce i e-biznes, najpopularniejszą telewizję internetową WP.tv oraz najbogatszą w rodzimym Internecie ofertę reklamową.

O Onet.pl: Portal Onet.pl powstał w czerwcu 1996 roku. Od 2000 roku Onet.pl jest nieprzerwanie wiodącym podmiotem statystyk popularności krajowych portali a także liderem na rynku reklamy internetowej.

Marka Onet.pl jest najsilniejszą i najbardziej rozpoznawalną marką wśród polskich witryn internetowych. Jej silny status potwierdzają liczne nagrody, wyróżnienia, a także czołowe lokaty zajmowane w najbardziej miarodajnych zestawieniach. Od 28 lutego 2006 roku w związku z połączeniem Grupy Onet.pl SA z Onet.pl SA, portal funkcjonuje w ramach Spółki Grupa Onet.pl SA.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...