Klan Ador Dorath zaprasza

Sądziliście, że na scenie NWN2 nic już się nie wydarzy? Otóż nie! Od pewnego czasu działa klan Ador Dorath, który teraz wychodzi z ukrycia i otwiera dla Was swe podwoje. Zrzeszamy zarówno graczy NWN, jak i NWN2. Uczestniczymy w projektach, które zamiast do wyświechtanych Zapomnianych Krain, przeniosą was w traktowane dotychczas po macoszemu realia Planescape. Czeka na Was wspaniała zabawa na serwerze RPG Klatka Snów i Ador Dorath Arena.

Herb

Oferujemy Wam uczestnictwo w żywej społeczności, cementowanej przez nasze forum i czat klanowy, wspólną zabawę wraz z innymi fanami role-playing i arenowych starć oraz obszerną bibliotekę, stanowiącą istną skarbnicę informacji zarówno dla graczy RPG, jak i zapalonych powerbuilderów. Chętni mogą tu także realizować się artystycznie, publikując swoje opowiadania, rysunki czy grafiki.

Ador Dorath nie nastawia się tylko na branie ze sceny Neverwinter Nights! Chcemy również coś jej oferować. Dzięki temu, że klan składa się z bardzo doświadczonych graczy ze sceny Neverwinter Nights oferujmy dla zwykłych graczy (niezrzeszonych jak i zrzeszonych):

  • Naukę skryptów
  • Naukę obsługi Toolsetu
  • Naukę DM-owania

Forum klanu znajduje się tutaj.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...