Neverwinter Nights: Enhanced Edition wreszcie na GOG.com

1 minuta czytania

"Neverwinter Nights" w wersji Enhanced Edition w końcu zawitało na platformę GOG.com. Z tej okazji przygotowano specjalną zniżkę dla tych, którzy chcą zmierzyć się z legendą i uratować tytułowe miasto Neverwinter przed bezlitosną plagą.

neverwinter nights

Rozszerzona wersja hitu sprzed lat, za którą stoi studio Beamdog, zadebiutowała pod koniec marca tego roku, ale potrzeba było blisko siedmiu miesięcy, aby gra zawitała na kolejną popularną platformę dla graczy – GOG.cm. Z tej okazji przygotowano specjalnych rabat dla tych, którzy zdecydują się na zakup właśnie tej wersji gry. Czy aby na pewno warto się skusić na powrót do Zapomnianych Krain?

Jeśli szukacie rewolucji, to raczej powinniście rozejrzeć się na za innymi tytułami, chociaż poprawiony moduł zabawy dla wielu osób nadal wydaje się być smakowitym kąskiem. Wtedy też ucieszy was, że za NWN: EE zapłacicie o 25% w stosunku do tego, czego życzy sobie wydawca. Co więcej, po zakupie do naszej biblioteki trafi NWN Diamond Edition, a więc oryginał wraz ze wszystkimi dodatkami. Jeśli już posiadacie NWN Diamond Edition, to rabat na Enhanced Edition wzrośnie do 50% od wyjściowej ceny, którą ustalono na 71.99 PLN

Promocja trwa do 18 października do godziny 15.00.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...