przebudzenie_cienie

Najbliższe plany studia Beamdog

1 minuta czytania

Studio Beamdog przeprowadziło livestream, podczas którego zdradzono najbliższe plany twórców odświeżonych gier na silniku Infinity. Poinformowano także o nowych łatkach, jak też zapowiedziano obecność na nadchodzącym streamie w Los Angeles.

neverwinter nights

Beamdog lubi kontakty z fanami za pomocą streamów, więc nic dziwnego, że kolejny taki materiał trafił do sieci. Trent Oster i Phil Dale przypomnieli nam o niedawnym patchu do "Icewind Dale: EE", jak też przygotowali listę zmian, które znalazły się wśród wyczekiwanych łatek do wciąż jeszcze świeżego "Neverwinter Nights: Enhanced Edition". Na tym jednak najbliższe plany studia wcale się nie kończą.

Listę zmian do przygód w Neverwinter znajdziecie tutaj, jednak Beamdog zapowiedziało, że wprowadzenie ich do gier na popularne platformy jak Steam czy GOG trochę potrwa, stąd pozostaje uzbroić się w cierpliwość. Tę samą radę mam także dla tych, którzy czekają na polskie tłumaczenie do drugiej odsłony "Wrót Baldura" w wersji EE oraz dodatku do "jedynki". Póki co wiemy, że testowany jako beta patch 2.5 przewiduje "nowe tłumaczenia".

Ponadto studio potwierdziło swój udział w streamie za oceanem, czyli tak zwanym Streamie Wielu-Oczu. Impreza ta będzie odbywała się w Los Angeles przez trzy dni, począwszy od 1 czerwca. Nawet jeśli nie przepadacie ze Trentem Osterem i jego studiem, to i tak warto śledzić ten stream, bowiem twórcy D&D mają ogłosić nadchodzącą fabułę swoich produktów oraz eventów.

Komentarze

0
·
Enhanced Edition Neverwinter Nights pierwszej części, która nawet nie będzie się prezentować graficznie jak dwójka, zawartość będzie niemal identyczna, ale trzeba będzie zabulić jak za nowy tytuł. Oczywiście jak z poprzednimi grami zablokują możliwość kupna starszego (i o wiele tańszego) tytułu. Kupuję wszystkie gry na których mi zależy, te na które mi szkoda pieniędzy najprawdopodobniej nie są warte mojej uwagi ale w tym wypadku uważam, że wszelkie piractwo jest jak najbardziej usprawiedliwione. Nie chcesz kupić nic nie wartego gówna od Beamdoga, tylko starą wersję - ściągnij ją sobie za darmo.
0
·
Wiecie co jest najśmieszniejsze?

Że Beamdog dopiero zaczęło pracę nad textur packiem do neverwinter nights EE, gdy wersja EE jest już wydana .................

https://steamcommunity...?id=1332623230
0
·
Gość_Req*Nieprawda, na Steamie nigdy nie było NWN, a gdy kupisz Enhanced Edition na GOGU to masz na swoim koncie dwie wersję tą starszą i nowszą czyli Enhanced Edition.

Co do tego Enhanced Edition to jeżeli Beamdog stworzy tego Texura Packa to zajmie im to kilka lat patrząc na ich tempo pracy.

Dodaj komentarz

Wczytywanie...