riese
Lord of the Rings

Lord of the Rings: The White Council

Dodał: Medivh, wtorek, 10 stycznia 2006 · Komentarzy: 1

Jim Norwood z Electronic Arts obwieścił światu iż właśnie ta firma pracuje nad RPG osadzonym w świecie Władcy Pierścieni. Oprócz tytułu (który też nie jest do końca potwierdzony) "Lord of the Rings: The White Council" nie wiemy praktycznie nic.

Książki fantastyczne

Barry Trotter

Dodał: Medivh, wtorek, 10 stycznia 2006 · Komentarzy: 0

W wydawnictwie MAG dostępna jest już nowa książka Michael'a Gerber'a "Barry Trotter i Bezczelna Parodia". Z tytułu i okładki książki można się domyślić iż jest to parodia "Harrego Pottera". Czy udana? Przeczytajcie ten fragment i spróbujcie ocenić lub oczywiście zamówcie całą książkę :)

Inne

Wielka wyprzedaż w sklepie gram.pl

Dodał: Tokar, wtorek, 10 stycznia 2006 · Komentarzy: 0

Oficjalne oświadczenie gram.pl

W sklepie gram.pl nastał czas wyprzedaży! To doskonała okazja do zakupienia wybranych gier w znacznie niższych niż dotychczas cenach. Lista jest pokaźna, warto więc chyba rzucić okiem – a być może znajdziecie coś dla siebie.

Wyprzedaż obejmuje następujące gry RPG:

Pełną listę gier znajdziecie tutaj.

Serwis MMORPG.com przygotował dla fanów Lineage II partię nowych screenów pochodzących z najnowszego, darmowego rozszerzenia – Chronicle Four. Fotki będą się ukazywały w seriach, codziennie do końca tygodnia. Pierwszą z nich znajdziecie tutaj. Całą akcje zwieńczy filmik, prezentujący jeden z obszarów dostępnych w dodatku, opatrzony fachowym komentarzem jednego z twórców.

Neverwinter Nights 2

NWN2 – screeny i inne smaczki

Dodał: Medivh, poniedziałek, 9 stycznia 2006 · Komentarzy: 3

Serwis GameBanshee otrzymał od Atari i Obsidian Entertainment screenshoty, concept arty, rendery 3D i inne artworki z NWN2. Niektóre z nich nigdy nie były wcześniej oficjalnie pokazywane. Polecam ;]


A teraz powiedz "aaaaaaa"
Guild Wars

Magazyn CGW o dodatku do Guild Wars

Dodał: Tokar, poniedziałek, 9 stycznia 2006 · Komentarzy: 0

W najnowszym lutowym magazynie Computer Gaming World znajdować ma się zapowiedź pierwszego oficjalnego rozszerzenia do Guild Wars. Jeden z redaktorów postanowił streścić kilka informacji graczom, które pojawią się w owym artykule...

Inne

Aktualizacja w dziale Fan Art Blizzarda

Dodał: Tokar, poniedziałek, 9 stycznia 2006 · Komentarzy: 0

W dziale Fan Art na oficjalnej stronie Blizzarda pojawiły się trzy nowe prace fanów gier tej firmy. Znajdziecie je tutaj i jedną z nich (według mnie najlepszą) na dole newsa.

World of Warcraft: The Burning Crusade

The Burning Crusade – nowe screeny

Dodał: Tokar, niedziela, 8 stycznia 2006 · Komentarzy: 0

Na oficjalnej stronie World of Warcraft opublikowano trzy nowe screeny z oficjalnego dodatku do tej gry. Galerię z najnowszymi fotkami znajdziecie tutaj.

Oficjalne oświadczenie CD Projekt:

Fable: Zapomniane Opowieści to PeCetowa wersja znanej z konsoli Xbox gry autorstwa jednego z największych wizjonerów branży, Petera Molyneux. Podobnie jak w innych produkcjach tego projektanta, decyzje podejmowane przez gracza mają tu olbrzymi wpływ zarówno na prowadzonego przezeń bohatera jak i otaczający go świat. Dla miłośników RPG-ów spragnionych powiewu świeżości – z pewnością interesująca propozycja. Dodatkowo, zamawiając grę teraz w przedsprzedaży nie zapłacicie ani grosza za wysyłkę (do wyboru – kurier lub poczta) i zagwarantujecie sobie otrzymanie przesyłki na dwa dni przed polską premierą (w przypadku wybrania kuriera).

Guild Wars

Guild Wars – reset rankingu

Dodał: Tokar, sobota, 7 stycznia 2006 · Komentarzy: 0

W związku z zakończeniem kwalifikacji do pierwszych oficjalnych mistrzostw świata w Guild Wars, w poniedziałek (9 styczeń) zostanie zresetowana lista rankingowa graczy i rozpoczną się finały regionalne. Najlepsi pojadą do Tajpej (Tajwan) gdzie rozegrają się finały i będą walczyć o nagrody o łącznej wartości 100 tys. dolarów. Oczywiście wszystkie walki będzie można oglądać za pomocą trybu obserwatora. Aktualny stan mistrzostw można śledzić tutaj.

Wczytywanie...