The Elder Scrolls IV: Oblivion

Świeże nowinki na temat Obliviona

Dodał: Tokar, niedziela, 16 października 2005 · Komentarzy: 0

W ciągu ostatnich paru dni ukazało się kilka nowych wieści poświęconych produkcji "The Elder Scrolls IV: Oblivion".

Pierwszą cenną informacją jest publikacja nowych (wcześniej niepokazywanych) screenów na stronach rosyjskiego serwisu "Absolut Games".

Ciekawym newsem jest także udostępniony w serwisie "MSXboX World" plik audio z nagraniem wywiadu z Petem Hinesem (dostępny tutaj).

Ostatnimi choć nie podającymi żadnych nowych informacji, są nowe teksty na serwisach: 1UP.com, Next Level oraz Evil Avatar. Lecz to tylko osłoda dla coraz bardziej niecierpliwych graczy oczekiwujących na premierę Obliviona.

Książki fantastyczne

Empiki już bez ISY

Dodał: Tokar, sobota, 15 października 2005 · Komentarzy: 0

Przykra wiadomość dla fanów książek z serii Forgotten Realms. W największych i najpopularniejszych polskich księgarniach, czyli salonach Empik niedostępne są już książki wydawnictwa ISA. Pan Grzegorz Szulc (szef wydawnictwa) 11. października na oficjalnym forum ISY napisał:

"Chcę poinformować że od tego tygodnia do odwołania nowe książki ISA nie będą dostępne w salonach Empik. Jeżeli chcecie coś kupić nie wysyłkowo to pozostaje Matras i lokalne księgarnie."

A więc koniec w wycieczkami do Empiku, pozostają zwykłe księgarnie i owy Matras. Jednak internetowy sklepik ISA działa nadal, poza tym jeszcze Allegro, itp. Ale to i tak wielki cios. Jeśli jednak chcecie, by książki ISY były bardziej dostępne, przeczytajcie dalszą część wiadomości pana Szulca:

"A teraz prośba do forumowiczów. Jeżeli znacie dobre księgarnie to piszcie na adres isa@isa.pl Tylko prośba - nie przysyłajcie adresów księgarń Matrasu, bo z Matrasem już współpracujemy."

Mage Knight: Apocalypse

Informacje o Mage Knight Apocalypse

Dodał: Tokar, piątek, 14 października 2005 · Komentarzy: 0

W serwisie Gamespot pojawił się artykuł opisujący wrażenia z testowania nowopowstającego produktu Namco - Mage Knight Apocalypse.

Możemy przeczytać o dostępnych klasach postaci (jest ich 5), o miejscach, jakie przyjdzie nam przemierzyć (6, wliczając w to rodzinną lokację różną dla każdej postaci). Kilka słów poświęconych jest zdolnościom, rozwojowi bohatera oraz trybowi rozgrywki. Artykuł do długich nie należy, zapraszamy więc do lektury.

Na łamach serwisu MMORPG.com ukazała się druga część rozmowy z członkiem zespołu Cryptic Studios - Davidem Cookiem. Dotyczy ona - przypomnijmy - najnowszej gry firmy, czyli MMORPG-a City of Villains.

Hellgate: London

Kilka nowinek nt. Hellgate: London

Dodał: Tokar, piątek, 14 października 2005 · Komentarzy: 0

Serwis Gamespot zamieścił artykuł, w którym przedstawia kilka ciekawych informacji na temat ciekawie zapowiadającej się gry autorstwa Flagship Studios, Hellgate: London.Tym razem dowiadujemy się nieco więcej o jedynej na razie znanej klasie postaci - Templariuszu. Dowiadujemy się także trochę o broniach i o przeciwnikach - okazuje się, że demony siejące spustoszenie w Londynie mają w tym jakiś wyższy cel, który będziemy mieli szanse poznać w miarę posuwania się akcji do przodu. Prawdopodobnie będzie także wprowadzona możliwość wyboru frakcji poprzez odpowiednie wykonywanie pewnych zadań.Poruszona została też i kwestia wydania gry. Słyszymy w odpowiedzi od Billa Ropera, że "jeśli właśnie zaczynałbyś szkołę średnią, to są duże szanse, że pograsz w grę jeszcze przed maturą".

Inne

Blizzard Fan Art's Update

Dodał: Tokar, piątek, 14 października 2005 · Komentarzy: 0

Na oficjalnej stronie Blizzarda zaktualizowano dział z FanArtami. Dodano cztery nowe prace: Orc, Demon Hunter, Rhoelyn Silverwing oraz Demon Edge. Całą galerię znajdziecie pod tym adresem.

Wiedźmin

Nowy filmik z Wiedźmina!

Dodał: Dany, czwartek, 13 października 2005 · Komentarzy: 0

Na oficjalnej stronie Wiedźmina pojawił nowy filmik przedstawiający system graficzny gry, zmianę pór dnia, pogody, natężenia światła i trawę. Naprawdę warto obejrzeć, gdyż pokazuje kilka nowinek, których nie było wcześniej. Zajmuje około 30MB. Klik.

Inne

Nowa posada w Blizzardzie

Dodał: Tokar, czwartek, 13 października 2005 · Komentarzy: 0

Firma Blizzard Entertainment poszukuje pracownika na pozycji projektanta głównego, który miałby się zająć ich najnowszym ekscytującym projektem w studiu developerskim w Irvine. Nie podano o jaki projekt konkretnie chodzi. Szczegółowe informacje na temat tejże posady znajdziecie tutaj. Można tam wyczytać, iż poszukiwane są osoby, posiadające doświadczenie w pracy przy RPG-ach. Tak więc najprawdopodobniej chodzi tu o jakiś projekt związany z World of Warcraft, aczkolwiek prace nad nadchodzącym dodatkiem do tej gry są już w tak zaawansowanym stanie (na festiwalu BlizzCon za kilkanaście dni będą pierwsze prezentacje rozszerzenia), że raczej dziwnym byłby brak głównego projektanta tegoż dodatku... Kto wie może chodzi tu o jakiś nowy sekretny projekt, który Blizz niedługo ujawni, może nawet o Diablo3...

Konwenty

Gadżety na BlizzCon

Dodał: Tokar, czwartek, 13 października 2005 · Komentarzy: 0

Jak poinformował Blizzard na nadchodzącym festiwalu fanów gier tejże firmy, BlizzCon, pojawi się sklepik z limitowaną edycją pamiątek. Listę gadżetów, które fani będą mogli nabyć znajdziecie pod tym adresem.

City of Villains

Zapisy do testów City of Villiains

Dodał: Tokar, czwartek, 13 października 2005 · Komentarzy: 0

Na łamach serwisu FilePlanet można się zapisać do trzydniowych testów obciążenia serwerów City of Villains (14-16 października, start jutro). Rozdawane są na zasadzie "kto pierwszy ten lepszy", zainteresowanym radzimy się więc spieszyć!

By dostać klucz, potrzebny do wzięcia udziału w testach, udać się należy pod ten adres. Nie ma konieczności bycia abonentem płatnej części serwisu, a do ściągnięcia klienta wystarczy konto, które założyć można za darmo. Dobre jest też to, że nie ma miejsca żadne losowanie - jeżeli klucze są jeszcze dostępne, to od razu dostajemy swój. W chwili pisania tego newsa dało się je jeszcze zdobyć, życzymy więc powodzenia!

Wczytywanie...