Wilczy Legion

Wilczy Legion
Ocena użytkowników
8,67 Średnia z 3 ocen
Twoja ocena
Game Exe Patronuje

Najlepszym kłamstwem jest to, które ociera się o prawdę

Historia facetów, jakimi chcielibyście być i jakich… chciałybyście mieć. Z pociętymi przez szable barkami i szramami od kul, przypominają watahę obliźnionych wilków. Doświadczonych, posiwiałych i śmiertelnie niebezpiecznych.

Major Krohne – jeden ze stada, łowca i bezwzględny zabójca – wie, że jego życie to ślizg po ostrzu brzytwy. Choć jest pupilem Marszałka i najlepszym z najlepszych. Bondem z przedwojennym sznytem.

Mamy rok 1937. Wojna wisi w powietrzu. Arsenał broni totalnej zagłady wzbogaciła nowa technologia, oparta na odkryciu, że elektryczność to nie tylko nie jedyny, ale nawet nie najważniejszy rodzaj energii.

Recenzja Czytaj całą recenzję »

Nie jest tajemnicą, iż dotychczasowe dwie powieści Adama Przechrzty mocno przypadły mi do gustu. Autor pokazał, że umie pisać dobre, wciągające książki ze znakomitą fabułą. Dlatego niezmiernie się ucieszyłem, gdy otrzymałem paczkę od Fabryki Słów, zawierającą egzemplarz jego najnowszego dzieła – „Wilczego Legionu”. Bez zbędnej zwłoki zabrałem się do czytania i ponownie mam sporo dobrych wrażeń, którymi mogę się podzielić. „Wilczy Legion” przenosi nas do Polski w czasach XX-lecia... czytaj dalej...

Wczytywanie...