CD Projekt RED ogłosił, iż podpisano kontrakt z nominowanym do Oskara® studiem produkcyjnym Platige Image.

Studio zobowiązało się stworzyć filmy do nadchodzącej gry RPG pt. "Wiedźmin"®, przeznaczoną na platformę PC z systemem operacyjnym Windows®. Trailer z pierwszego cinematiku będzie można zobaczyć na targach Electronic Entertainment Expo (E3).

Z tej okazji twórcy zaprezentowali nam screen klatki z jednego z filmów.

Wiedźmin
Wiedźmin

Fabuła Wiedźmina

Dodał: Strażnik, piątek, 5 maja 2006 · Komentarzy: 3

Autorzy gry "The Witcher" zapowiadają nam wspaniałą i wielowątkową fabułę. Podobno każde zadanie w grze będzie można wykonać na kilka sposobów. Niedowiary? Sam to zobacz! Prezentujemy wam artykuł poświęcony właśnie owej fabule i jej możliwościom na przykładzie konkretnego zadania...

W tym tygodniu proponujemy wam nowe 3 profesje - wysokopoziomowego czarodzieja wraz z kilkoma czarami, chaotycznego łowce z paroma kilkoma ciekawymi mutacjami ;) oraz... doręczyciela czyli odpowiednika współczesnego kuriera. Zamieszczamy również 2 kolejne bóstwa: neutralnego Throrina Zabójcę i chaotycznego Malala. Zapraszamy do zapoznania się z naszym działem!

Profesje
Bóstwa
Wiedźmin

Wiedźmin - materiał tygodnia

Dodał: Tokar, czwartek, 4 maja 2006 · Komentarzy: 0

Na oficjalnej stronie gry Wiedźmin pojawił się kolejny materiał tygodnia. Tym razem twórcy przygotowali coś dla ucha. Już dziś możecie posłuchać utworu "Clash of the Stunts", który mogliśmy niedawno usłyszeć w ostatnim filmiku z serii "Making of", mówiącym o walce (do pobrania stąd). Kompozytorem owej pieśni jest Adam Skorupa. Miłego słuchania ! ;)

The Elder Scrolls IV: Oblivion

TES IV: Oblivion - beta patch 1.1

Dodał: Tokar, czwartek, 4 maja 2006 · Komentarzy: 0

Firma Bethesda 2 maja bieżącego roku, wypuściła dawno już zapowiadany beta patch w wersji 1.1 do gry TES IV: Oblivion. Działa on wyłącznie z wersjami angielskimi. Nie zmienia on niczego w samej rozgrywce, jednakże poprawia on szereg niedoróbek i problemów związanych z pluginami. Wstępną wersje patcha można ściągnąć już teraz, kierując się pod ten adres.

Oficjalne oświadczenie firmy i wszystkie zmiany zawarte w patch'u.

Guild Wars

Guild Wars - nowa tapeta

Dodał: Tokar, czwartek, 4 maja 2006 · Komentarzy: 0

Twórcy Guild Wars uraczyli nasze oczy kolejną tapetą. Miniaturkę wraz z odnośnikami znajdziecie jak zwykle na dole newsa.

- No i jak?
- Ni cholery.
- Psiamać. Dobra złaź!
Czarnowłosy elf zatoczył wzrokiem po gęstwinie lasu, gdy tuż przed nim zeskoczyła drobna rudowłosa dziewczyna. Odrzuciwszy włosy do tyłu wyprostowała się i westchnęła. Splotła ręce na piersiach opierając się plecami o pień drzewa.
- Co teraz zrobimy Teveth?- wyszeptała świdrując elfa pochmurnym, zielonym spojrzeniem.- Nie mamy już kasy. Nie jedliśmy nic porządnego od... heh... gdybym wiedziała, kiedy to ostatni raz miałam w ustach kawałek prawdziwej wołowiny.
- Skrzywiła się i spuściła głowę, gdy przykuła swymi słowami uwagę towarzysza.
Nie doczekała się odpowiedzi na swe pytanie.
Poczuła ruch powietrza...
[czytaj dalej]

Chcesz aby twoje opowiadanie również zostało opublikowane? Chcesz wypowiedzieć się nt. już zamieszczonych? Jeśli tak, to zapraszamy na nasze forum do działu FanWorks!

Hellgate: London

Hellgate: London - E3

Dodał: Nazin, środa, 3 maja 2006 · Komentarzy: 1

Dziś serwis pc.ign udostępnił zapowiedź gry akcji w połączeniu z RPG, jakim jest Hellgate: London na targi E3. Całość po angielsku możemy przeczytać tutaj.

 
Game Exe

Ankieta - wyniki

Dodał: Tokar, niedziela, 30 kwietnia 2006 · Komentarzy: 0

Dziś zakończyliśmy naszą ankietę pt. Czy kupisz The Witcher? Oto wyniki:

W sumie w ankiecie wzięło udział 188 osób. Wszystkim gorąco dziękujemy za głosy i zapraszamy do kolejnej ankiety, która właśnie pojawiła się na stronie.

The Elder Scrolls IV: Oblivion

Oblivion Wampiryzm

Dodał: Nazin, sobota, 29 kwietnia 2006 · Komentarzy: 0

Wampir - stworzenie nocy. Mroczny łowca czychający na swoje ofiary. Bestia obdarzona niezwykłymi umiejętnościami. Chcesz się nim stać? Chcesz poznać cenę mrocznego daru? Zapraszamy do naszego arykułu poświęconemu wampirom w Oblivionie. A może piętno cie przerasta? Może znowu chcesz ujrzeć świat w blaskach słońca? Ale jak? Na to pytania również znajdziesz odpowiedź...

Wczytywanie...