toy-wars
Opowieści z Narnii

Screeny z Chronicles of Narnia

Dodał: Medivh, wtorek, 25 października 2005 · Komentarzy: 0

Aż 50 screenów z gry Chronicles of Narnia ukazuje się w dniu dzisiejszym w galerii Wirtualnej Polski. Projekt bazujący na nadchodzącym filmie o tym samym tytule ukaże się jeszcze w tym roku, a należeć będzie do gatunku action-adventure.

Inne

WoW i Guild Wars w sklepie gram.pl

Dodał: Medivh, wtorek, 25 października 2005 · Komentarzy: 0

W sklepie gram.pl znowu są dostępne w sprzedaży dwa kultowe MMORPGi. Linki do sklepu gram.pl:

Inne

Nowe Złote edycje w sklepie gram.pl

Dodał: Medivh, wtorek, 25 października 2005 · Komentarzy: 0

W sklepie gram.pl w dniu 17 listopada pojawią się Złote Edycje 3 gier, w sugerowanej cenie 99,90 PLN. W tych 3 grach będzie również Złota Edycja Gothica 2.

W zeszłym tygodniu serwis MMORPG.com opublikował trzecią i ostatnią część rozmowy z Davidem Cookiem, członkiem zespołu Cryptic Studios. Jeśli chcesz dowiedzieć jak się skończyła rozmowa, czytaj dalej...

Dungeon Siege II

Dungeon Siege 2 PL - patch 2.2

Dodał: Rincewind, poniedziałek, 24 października 2005 · Komentarzy: 0

Dziś na gram.pl CD-Projekt umieścił nowy patch do Dungeon Sieg'a 2. Uaktualnia on grę z dowolnej wersji do wersji 2.2. Patch naprawia sporo błędów (głównie spowolnienie wydajności w polskiej wersji językowej [teoretycznie], a także kilka mniejszych, związanych choćby z samą rozgrywką, grą sieciową czy loadowaniem i save'owaniem gry). Zawiera też dokument tekstowy z FAQ.

Patch można ściągnąć stąd.

Sacred 2

Sacred 2 - planowana data premiery

Dodał: Tokar, poniedziałek, 24 października 2005 · Komentarzy: 0

Studio Ascaron oficjalnie oświadczyło, że Sacred 2 pojawi się nie wcześniej niż pod koniec 2006r. Dodali także, iż w przypadku sequela znacznie większy nacisk zostanie położony na tryb multiplayer, ponieważ "jest on przyszłością tej branży". Niestety nie wiadomo jeszcze czy wymagany będzie jakiś abonament w przypadku gry on-line, lecz plotki głoszą, że pozostanie on jednak darmowy.

Game Exe

Nowy Lay!

Dodał: Nazin, niedziela, 23 października 2005 · Komentarzy: 0

Jak zapewne zdążyliście zauważyć na stronie pojawił się zupełnie nowy lay, mam nadzieje że będzie się wam z niego przyjemnie korzystać.

Fallout

Koncept Arty z... Fallouta 1

Dodał: Medivh, niedziela, 23 października 2005 · Komentarzy: 0

Serwis No Mutants Allowed zdobył szkice koncepcyjne do... pierwszej części Fallouta. Są to pierwsze obrazki jakie wykonano do to tej gry. Tutaj można obejrzeć 4 arty.

Dungeons & Dragons Online: Stormreach

Screeny z Dungeons & Dragons Online

Dodał: Tokar, niedziela, 23 października 2005 · Komentarzy: 0

Firma Turbine szykująca MMORPG'a Dungeons & Dragons Online, zafundowała nam nową porcję świeżych screen'ów z tej właśnie gry. Można je obejrzeć w galerii na oficjalnej stronie gry. Miłego oglądania!

Neverwinter Nights

Diamentowa edycja Neverwinter Nights

Dodał: Tokar, niedziela, 23 października 2005 · Komentarzy: 0

Mimo, iż także w naszych sklepach dostępne są specjalne, kolekcjonerskie edycje, firma Bioware zapowiedziała właśnie kolejną reedycję zatytułowaną Diamond. W zestawie znajdziemy dodatki Shadows of Undrentide oraz Hordes of the Underdark, a także rozszerzenia ShadowGuard, Witches Wake i Kingmaker.

Pudełkowa wersja Neverwinter Nights Diamond pojawi się w sklepach po 26 października.

Wczytywanie...