Oficjalne oświadczenie CD-Projekt:

Wszystkich miłośników gier komputerowych RPG informujemy, że już tylko dwa tygodnie dzielą nas od premiery Fable: Zapomniane Opowieści. Ta niezwykła gra RPG wprowadza nas w świat niczym nieograniczonej wolności, gdzie każdy wybór ma realny wpływ na wygląd postaci, umiejętności i relacje z otoczeniem.

Tylko od gracza zależy, czy stanie się rycerzem w lśniącej zbroi, czy mrocznym wojownikiem siejącym strach i zniszczenie. Dzięki temu Fable: Zapomniane Opowieści uchodzi za jedno z największych wydarzeń RPG ostatnich lat!

Dla wszystkich niecierpliwie oczekujących na premierę gry, CD Projekt przygotował wyjątkowe wydanie Fable: Zapomniane Opowieści w pudełku-księdze wraz z dwiema taliami kart "Good" i "Evil" ozdobionymi motywami z gry!

W skład rozszerzonej edycji Fable: Zapomniane Opowieści wchodzi:

  • Ekskluzywne pudełko-księga, w którym umieszczone będą wszystkie elementy pakietu,
  • Dwie talie kart "Good" i "Evil" do gry ozdobione motywami z gry Fable: Zapomniane Opowieści,
  • 4 płyty CD z polską wersją gry,
  • Dodatkowa płyta CD zawierająca ekskluzywne materiały związane z grą,
  • Drukowany poradnik do gry, liczący około 100 stron,
  • Obszerna instrukcja.

Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Frima Blizzard dość niedawno poinformowała, że ilość graczy jego flagowego MMORPG'a przekroczyła już 6 milionów. Co zaskakuję w drugiej połowie grudnia 2005r. liczba ta wynosiła 5 milionów. Oznacza to, że potrzeba było zaledwie dwóch miesięcy, by wzrosła ona o okrągły milion.

Jednocześnie Blizzard poinformował o pracach nad hiszpańskojęzyczną wersją tytułu. Owy kraj oprócz gry w swym ojczystym języku dostanie również swoją stronę internetową i wsparcie techniczne. Powodem tej decyzji jest ogromna popularność gry w tym kraju.

Wiedźmin

Wiedźmin - materiał tygodnia

Dodał: Tokar, sobota, 4 marca 2006 · Komentarzy: 0

W ramach akcji materiał tygodnia - CD Projekt Red, twórcy The Witcher, postanowili zaspokoić nasz głód informacji i odpowiedzieć na trzy najciekawsze pytania graczy. Wybrane odpowiedzi znajdziemy pod tym adresem. Jednocześnie zespół dziękuję za dotychczasowe pytania i zachęca do zadawania kolejnych na swym forum.

The Elder Scrolls IV: Oblivion

The Elder Scrolls IV: Oblivion - lista rang

Dodał: Tokar, poniedziałek, 27 lutego 2006 · Komentarzy: 0

Serwis Achieve360points zamieścił na swojej stronie listę wszystkich możliwych rang i osiągnięć dostępnych w świecie gry. Owy spis znajdziemy pod tym adresem. Oczywiście lista może się różnić od tej ostatecznie występującej w grze (ale nie musi). Miłego czytania ;)

Gothic

Demo Gothica 1

Dodał: Medivh, sobota, 25 lutego 2006 · Komentarzy: 10

Na oficjalnej stronie Piranhy Bytes pojawiło się do ściągnięcia nowe demo Gothica 1 (250 MB) w angielskiej wersji językowej. Wszystkich zainteresowanych zapraszam tutaj.

Fallout

Nie będzie Fallouta 3 na E3 2006

Dodał: Medivh, piątek, 24 lutego 2006 · Komentarzy: 0

W serwisie GameSpot ukazał się artykuł, w którym mowa o nieobecności Fallouta 3 na tegorocznych targach E3. Prawdopodobnie oznacza to, iż nie zobaczymy go na sklepowych półkach przed rokiem 2007.

Jednakże do dzisiaj gracze mają tylko słowo Bethesdy na ten temat. Na E3 2005 jedynym dowodem istnienia Fallouta 3 był rzadko rozmieszczony plakat reklamujący, zaprojektowany tak, aby swoim wyglądem przypominał znak schronu przeciw-bombowego. Na pokazach E3 2006 zobaczymy nawet mniej informacji na temat gry. Potwierdzając ostatnie internetowe artykuły, rzecznik prasowy Bethesdy Softworks - Pete Hines powiedział, że na nadchodzącej imprezie gra nie będzie prezentowana w żadnej znaczącej formie.

The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar

LotR Online - nowa klasa

Dodał: Medivh, piątek, 24 lutego 2006 · Komentarzy: 0

Na oficjalnej stronie gry The Lord Of The Rings Online pojawiła się nowa klasa, którą będziemy mogli kierować w grze.

Lore-master (Mistrz Wiedzy)

Rasa: Człowiek, Elf

"Rzekł nam tylko tyle, że Imladris to starodawna nazwa, którą Elfowie nadali odległej północnej dolinie, gdzie mieszka Elrond Półelf, najświatlejszy z mistrzów wiedzy."

Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia "Narada u Elronda"

Firma Blizzard na oficjalnej stronie World of Warcraft umieściła specjalny kalkulator, który pozwoli na zapoznanie się ze zmianami w talentach kapłana, jakie wprowadzi łatka 1.10. Wszystkich oczekujących aktualizacji lub ciekawych zmian w stosunku do tej postaci zapraszamy tutaj.

Guild Wars

Guild Wars - nowa tapeta

Dodał: Tokar, piątek, 24 lutego 2006 · Komentarzy: 2

Twórcy Guild Wars uraczyli nasze oczy kolejną tapetą. Tym razem przedstawia ona jeden z krajobrazów Canthy. Miniaturkę wraz z odnośnikami znajdziecie jak zwykle na dole newsa.

Wiedźmin

Wiedźmin - materiał tygodnia

Dodał: Tokar, czwartek, 23 lutego 2006 · Komentarzy: 1

W ramach akcji materiał tygodnia - CD Projekt Red, twórcy The Witcher, postanowili przybliżyć nam wygląd podstawowej broni wiedźmina - miecza stalowego...

Wczytywanie...