Halloween w Guild Wars

2 minuty czytania

Rozpoczęły się obchody Halloween w sieciowej grze Guild Wars. Do 2 listopada będzie można korzystać ze specjalnych atrakcji i czekać na tę największą – pojawienie się Szalonego Króla Thorna.

mad king thorn, szalony król thorn, halloween

Jak co roku, z okazji Halloween przystrojono cztery miasta: Lwie Wrota, Grobowiec Pradawnych Królów, Kamadan i Kuźnia Droknara. Wszędzie rzecz jasna dynie, zaś niektórzy mieszkańcy zostali przeobrażeni zgodnie z trendami tego amerykańskiego wynalazku.

Zapowiedziano, że pojawią się tak dotychczasowe zadania, jak i całkiem nowe. Póki co jednak będziemy musieli poczekać na nie do poranka 24 października, jak też to wynika z oficjalnego kalendarza eventowego.

Gracze mogą się za to od razu rzucić w wir Kostiumowych Zmagań, gdzie wyglądamy jak znane postacie z gry i dysponujemy narzuconym paskiem umiejętności. Tutaj także wreszcie kilka nowych strojów, w tym Varesh czy Khayet.

Standardowo z wrogów będą wypadać Torby Psikusowo-Słodyczowe, zaś we wspomnianych wcześniej miastach pojawią się specjalni kolekcjonerzy z przedmiotami eventowymi.

Tak jak i rok temu, udostępniono dwa nowe kostiumy: Dworzanina Szalonego Króla i Lisza. Nie sugerujcie się nazwami takimi samymi, jak i w 2010 roku – to zupełnie inne stroje.

halloween, guild warshalloween, guild wars

Za to cudo przyjdzie nam zapłacić niespełna 6 euro. Możemy także kupić od razu oba za prawie 9 euro. Warto zaznaczyć, że stroje te nie są droższe niż ich odpowiedniki rok temu i nawet niż te udostępnione dla Winds of Change a są od nich dużo ładniejsze.

Cały event zakończy się 2 listopada. 31 października co 3 godziny w Lwich Wrotach i Kamadanie będzie się pojawiał Szalony Król, czyli otrzymamy nowe festiwalowe nakrycia głowy i szanse na kolejne Torby Słodyczowo-Psikusowe.

Szczegółowe informacje na temat Halloween w Guild Wars, wraz z kalendarzem atrakcji, znajdziecie pod tym adresem oraz na GW Wiki.

Ponadto oficjalny blog ArenaNet wzbogacił się o wpis dotyczący pracy nad dźwiękiem dla drugiej odsłony gry, czyli wycieczkę do... elektrowni atomowej. Jego treść znajdziecie tutaj.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...