Halloween w Guild Wars

2 minuty czytania

Rozpoczęły się obchody Halloween w sieciowej grze Guild Wars. Do 2 listopada będzie można korzystać ze specjalnych atrakcji i czekać na tę największą – pojawienie się Szalonego Króla Thorna.

mad king thorn, szalony król thorn, halloween

Jak co roku, z okazji Halloween przystrojono cztery miasta: Lwie Wrota, Grobowiec Pradawnych Królów, Kamadan i Kuźnia Droknara. Wszędzie rzecz jasna dynie, zaś niektórzy mieszkańcy zostali przeobrażeni zgodnie z trendami tego amerykańskiego wynalazku.

Zapowiedziano, że pojawią się tak dotychczasowe zadania, jak i całkiem nowe. Póki co jednak będziemy musieli poczekać na nie do poranka 24 października, jak też to wynika z oficjalnego kalendarza eventowego.

Gracze mogą się za to od razu rzucić w wir Kostiumowych Zmagań, gdzie wyglądamy jak znane postacie z gry i dysponujemy narzuconym paskiem umiejętności. Tutaj także wreszcie kilka nowych strojów, w tym Varesh czy Khayet.

Standardowo z wrogów będą wypadać Torby Psikusowo-Słodyczowe, zaś we wspomnianych wcześniej miastach pojawią się specjalni kolekcjonerzy z przedmiotami eventowymi.

Tak jak i rok temu, udostępniono dwa nowe kostiumy: Dworzanina Szalonego Króla i Lisza. Nie sugerujcie się nazwami takimi samymi, jak i w 2010 roku – to zupełnie inne stroje.

halloween, guild warshalloween, guild wars

Za to cudo przyjdzie nam zapłacić niespełna 6 euro. Możemy także kupić od razu oba za prawie 9 euro. Warto zaznaczyć, że stroje te nie są droższe niż ich odpowiedniki rok temu i nawet niż te udostępnione dla Winds of Change a są od nich dużo ładniejsze.

Cały event zakończy się 2 listopada. 31 października co 3 godziny w Lwich Wrotach i Kamadanie będzie się pojawiał Szalony Król, czyli otrzymamy nowe festiwalowe nakrycia głowy i szanse na kolejne Torby Słodyczowo-Psikusowe.

Szczegółowe informacje na temat Halloween w Guild Wars, wraz z kalendarzem atrakcji, znajdziecie pod tym adresem oraz na GW Wiki.

Ponadto oficjalny blog ArenaNet wzbogacił się o wpis dotyczący pracy nad dźwiękiem dla drugiej odsłony gry, czyli wycieczkę do... elektrowni atomowej. Jego treść znajdziecie tutaj.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

Wczytywanie...