Nowe kostiumy, ślub coraz bliżej!

1 minuta czytania

Zgodnie z zapowiedziami, dostępne są już nowe kostiumy dla graczy sieciowego Guild Wars. Wszystko po to, aby wyglądać odpowiednio na nadchodzącym ślubie. To jednak nie koniec niespodzianek.

guild wars beyond

O czyj ślub chodzi? Oczywiście Gwen oraz porucznika Thackeraya! Ta para ma dużą rolę do odegrania przed nadchodzącym Guild Wars 2. Nim jednak dojdzie do szczęśliwego "Tak", musimy pana młodego odnaleźć. W tym celu służą nowe zadania, które zbiorczo zostały nazwane Heart of the North i stanowią część "Guild Wars Beyond". W ich ramach należy rozpocząć poszukiwania. Więcej o nowych zadaniach przeczytacie tutaj.

Jednak na początku była mowa o nowych kostiumach. Ale o tym w rozszerzeniu newsa.

Dostępne są aż 3 nowe zestawy. Są to, odpowiednio: wytworny smoking, strój młodej pary oraz formalny strój. Co ciekawe, nie każdy z nich jest w tej samej cenie. Wytworny smoking oraz formalny strój wyceniono na 5.99 €, podczas gdy fatałaszki dla pary młodej to wydatek rzędu 8.99 €. Dla bogatszych graczy przygotowano jak zawsze zestaw zbiorczy – wszystkie stroje za 12.99 €

Stroje możecie podziwiać poniżej według wymienionej przeze mnie kolejności. Lepiej się pospieszyć – kostiumy mają być dostępne do 18 grudnia tego roku.

kostium, guild warskostium, guild warskostium, guild wars

To jednak nie koniec nowości. Trzeba przygotować się na zwiększony poziom trudności w zadaniu "Obrona Lwich Wrót", które wieńczy cykl zadań w ramach War in Kryta. Kto do tej pory nie pozbył się zagrożenia za strony Białej Opończy i Mursaatów będzie się teraz musiał mocniej wysilić.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...