Nowa zawartość do Tyranny na horyzoncie!

1 minuta czytania

tyranny

Kiedy wydawało się już, że jedyne co może spotkać Tyranny – cRPG produkcji części drużyny Obsidian Entertainment a wydany przez Paradox Interactive, oparty na pomyśle grania „złą” postacią w świecie wzorowanym na przełomie epoki brązu i żelaza – to nowe portrety dla postaci gracza, światło dzienne ujrzała informacja, która daje nadzieję na nowe przygody na kontynencie Terratus. Na oficjalnym kanale „Tyranny” na portalu społecznościowym twitter zamieszczony został fragment grafiki odpowiadającej stylowi grafikom znajdującym się w grze, wraz z podaną datą – 13 czerwca 2017. 13 czerwca to ostatni dzień rozpoczynających się właśnie targów E3. Co bardziej optymistycznie nastawieni fani wierzyli, że to właśnie na nich zadebiutuje nowa zawartość do „Tyranny” – wygląda na to, że mieli rację! Samego tweeta znajdziecie w rozwinięciu.

tyranny

Źródło: twitter.com

Komentarze

0
·
Nojs, bo powoli traciłem nadzieje. Chętnie wrócę do tego świata
0
·
Ja mam nadzieję, że zamiast bawić się w DLC dopracują trochę to co wydali, bo to co wydali jest bardzo niedokończone .
0
·
Kurde tylko 3 razy przeszedłem tą grę... Ogólnie każdy dodatek przyjmę z radością, bo ogółem świat wykreowany bardzo mi przypadł do gustu lecz los naszej postaci toczył się za szybko, zdecydowanie za szybko.
0
·
Nice, dodatki do Pillars of eternity byly swietne, kazda dobra dodatkowa treść jest mile widziana, mysle ze podstawki nie rusza raczej

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...