Risen 3: Blazing Oceans – Czyżby Pirahna Bytes pracowała nad trzecią częścią pirackiej serii?

2 minuty czytania

Mimo niezbyt ciepłego przyjęcia przez krytyków, Risen 2: Mroczne Wody uważam za jedną z najlepszych gier ubiegłego roku. Dlatego osobiście musiałem napisać o plotce związaną z jej kolejną odsłoną o podtytule "Płonące Oceany".

risen 3, bliazing oceans

Plotka to jednak bardzo dobre słowo. Niemiecka firma Dluxe media zdradziła na swoim Facebooku, że została wybrana do stworzenia ścieżki dźwiękowej do "Risena 3: Płonące Oceany". Jako dowód udostępniła powyższe logo gry z jego pełnym tytułem. Wpis szybko usunięto, ale gracze zdążyli już go zauważyć.

Krótkie śledztwo wystarczyło, aby dowiedzieć się, że logo gry pojawiło się zaraz po premierze "Risena 2: Mroczne Wody" w tym oto temacie. Nadzieje zniszczył jednak szef firmy Pirahna Bytes, który stwierdził, że Dluxe media w ogóle nie kojarzy, a nawet jeśli miałby z nimi podpisany kontrakt, w tej chwili by go zerwał. Niezależnie od tego, czy pracujemy nad Risen 3, Gothic 5 czy Humipumpi 1 – dodaje. Jednakże w celu np. skomponowania muzyki do trailera firmę może wybrać Deep Silver, a pojawienie się i usunięcie wpisu musi mieć jakiś powód.

Pewnym możemy być, że Pirahna Bytes nad czymś pracuje, ale nad czym – miejmy nadzieję, że producenci nie będą długo trzymali nas w niepewności i zdradzą tę tajemnicę. Jeśli zaś chodzi o "Płonące Oceany" – czy tytuł nie obiecuje znacznie większego świata niż w "Mrocznych Wodach"? I powrót pirackiego klimatu? Wydaje się, że tak, więc w przypadku gdyby plotka okazała się prawdą, gracze z pewnością powinni być zadowoleni. Ja bym wręcz skakał z radości, bo widać, że niemieckie studio czuje się w tych realiach świetnie. A wy co o tym myślicie?

Komentarze

0
·
Kontynuowanie serii Risen przez PB wydaje się dosyć naturalną sprawą, na chwilę obecną mamy do czynienia z plotkami, ale za to bardzo wiarygodnymi plotkami.
0
·
Moim zdanie nie było tu żadnego przypadku. To zwykła sytuacja (których było już wiele wcześniej przy okazji niezliczonej liczby gier), z informacją która to niby przez przypadek wyciekła... I mimo późniejszego dementi na koniec i tak okazuje się iż była prawdziwa (przynajmniej częściowo) a "wypłynęła" do sieci w celu przykucia uwagi graczy.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...