Pathfinder

PAP: Shattered Star: The Dead Heart of Xin

Dodał: , · Komentarzy: 0
pathfinder, okładka

Zebranie wszystkich siedmiu części artefaktu to powód do świętowania. Z tego powodu w Magnimar z wielką parą organizowane są przygotowania do festiwalu. W planach jest złożenie artefaktu w legendarny Sihedron. Jednak w trakcie odprawianego rytuału dochodzi do powrotu do życia thassilońskich władców – Sorshen, Zutha, Xanderghul, Krune, Karzoug, Belimarius i Alaznist. Do wali ze starożytnymi przeciwnikami poszukiwacze mogą wykorzystać moc odtworzonego amuletu, jednak czy legendarna moc artefaktu zadziała, tego nie można być pewnym.

"The Dead Heart of Xin" to ostatni scenariusz kampanii "Shattered Star" przeznaczony dla 15-poziomowych postaci. Poza samą przygodą, pakiet zwiera profile wszystkich siedmiu władców run, cztery nowe kreatury oraz nowe dawno zapomniane lokacje warte zwiedzenia.

Pathfinder

PC: People of the North

Dodał: , · Komentarzy: 0
pathfinder, okładka

Daleka północ to miejsce ośnieżonych szczytów i sosnowych gałęzi. To dom dla koczowniczych jeźdźców mamutów, smoczych galer krążących po arktycznych basenach czy potomków Baby Jagi. Zarówno poszukiwacze przygód, jak i rodzimi mieszkańcy północy, codziennie mierzą się z nieprzyjaznym klimatem, mając nadzieję na pozyskanie ukrytych bogactw i uniknięcie śnieżnego grobu.

"People of the North" to podręcznik opisujący różnorodne rasy lodowych wierchów – od sławetnych Ulfenów, poprzez tajemnicze elfy, a kończąc na barbarzyńskich Kellidach. Ponadto przybliża sylwetki trzech największych narodów północy – wikingów z Ziem Królów Linnormów, dzikich Krain Mamucich Panów oraz Irrisen, wiedźmowy azyl. Dodatkowo kilka wskazówek, by postać gracza wywodząca się z północnych ostępów stała się bardziej unikalna. Poza tym zbiór ekwipunku niezbędnego w mroźnym klimacie, a także charakterystyka północnych sztuk walki.

Pathfinder

PCS: Irrisen – Land of Eternal Winter

Dodał: , · Komentarzy: 1
pathfinder, okładka

Irrisen to niedostępna kraina wiecznego śniegu. Biały puch nigdy nie topnieje, wymuszając na mieszkańcach krainy ogromną wytrzymałość i determinację. Obcy postrzegają krainy północy jako dzikie obszary, gdzie pałętają się lodowe giganty, zawistne fey i wilkołaki, a nad wszystkim kontrolę sprawują Białe Wiedźmy, córy samej Baby Jagi.

"Irrisen – Land of Eternal Winter" zawiera obszerne kompendium dotyczące irriseńskiego narodu, jego kultury i postrzegania świata. Ponadto szczegółową mapę obszaru oraz informacje na temat sześciu jego prowincji. Dodatkowo również kilka nowych bestii i postaci z lodowych krain, m.in. Troje Jeźdźców Baby Jagi czy Białe Wiedźmy.

Pathfinder

PS: The Disappeared | The Refuge of Time

Dodał: , · Komentarzy: 0

Zniknęła potężna sojuszniczka organizacji! Co dziwniejsze, tylko nieliczni pamiętają o jej istnieniu. W tej misji liczy się każda minuta, gdyż powoli zaciera się pamięć o poszukiwanej, a tym samym Społeczność Pathfinder traci ważnego sojusznika.

"The Disappeared" to przygoda dla 1-5. poziomowych postaci autorstwa Jonathana H. Keitha.

okładka, pathfinder okładka, pathfinder
Pathfinder

PC: Blood of the Night

Dodał: , · Komentarzy: 0
okładka, pathfinder

Przyjmij mrok do swego serca i posiądź moc, która ci się prawnie należy. Opowiedz się po stronie żywych bądź umarłych – walcz z wampirami lub sam wysysaj krew. Noc jest twoją branką a księżyc bratem i nieważne w czyim sercu wzbudzasz strach, jedno jest pewne – łowy się rozpoczęły.

"Blood of the Night" to podręcznik autorstwa Torka Shaw opisujący wszystko czego potrzeba graczowi do zostania wampirem, dhampirem lub ich łowcą. Poza tym zawiera on taktyki w walce z dziećmi nocy, poradnik gry w kampanię nastawioną na bycie wampirem, nowy system wampirzego głodu, kilka nowych ścieżek rozwoju i archetypów dhampirów oraz zestaw atutów i zaklęć pomagających w anihilacji zmarłych.

Poradnik w wersji PDF będzie udostępniony 19.12.2012 za $7.99.

Pathfinder

PCS: Mystery Monster Revisited

Dodał: , · Komentarzy: 0
okładka, pathfinder

Mityczne stwory występują w każdej mnie lub bardziej rozwiniętej kulturze. Chociaż część z nich traktowana jest jako zwykłe legendy i wkładana między bajki, to zawsze pozostaje myśl, że w każdej opowieści jest ziarnko prawdy działające na wyobraźnię wielu.

"Mystery Monsters Revisited" przedstawia 10 legendarnych stworów zainspirowanych rzeczywistym folklorem. Każda charakterystyka zawiera opis dowodów na istnienie potwora, dziwne zachowania i upodobania, relacje naocznych świadków oraz porady w jaki sposób zaimplementować istotę do rozgrywki i świata Golarion.

Owe mityczne stwory to m.in.:

Pathfinder

PT: Called to Darkness

Dodał: , · Komentarzy: 0
okładka, pathfinder

Daleka północ, Kraina Mamucich Władców [ang. Realm of the Mammoth Lords] to dziki region zamieszkały przez barbarzyńskie plemiona. Gdy klan Czarnych Lwów zostaje zgładzony przez lodowego olbrzyma uważanego za przyjaciela, Kagur, ostatnia wojowniczka plemienia, postanawia powziąć zemstę. Okazuje się jednak, że dawny sprzymierzeniec podąża za szeptami mrocznego boga. Głos doprowadza go do głębin ziemi, gdzie ma wyzwolić moc, która może zagrozić mroźnej krainie.

Opowiadanie "Called to Darkness" napisane zostało przez Richarda Lee Byers, znanego głównie z licznych książek z serii Zapomnianych Krain, m.in. "Czarny Bukiet", "Upadek" rozpoczynający serię "Wojny Pajęczej Królowej" czy Strzaskana Maska".

Wersja PDF będzie dostępna od 19.12.2012 za $6.99.

Pathfinder
okładka, pathfinder

Będąc w posiadaniu pięciu kawałków poszukiwanego thassilońskiego artefaktu, poszukiwacze przygód kierują się na Płaskowyż Storval do samego Guiltspur, wykopalisk prowadzonych przez niesławnego niebieskiego smoka Cadrilkasta. Z czasem bohaterowie zdadzą sobie sprawę, że smocze sługusy to nie jedyne zagrożenie stojące przed skolekcjonowaniem następnego kawałka. Do poszukiwań dołączą się również mieszkańcy Mrocznych Ziem, podziemnego labiryntu jaskiń i gawr, oraz istoty z półplanu Leng parające się niewolnictwem.

Pathfinder

PS: The Blakros Matrimony | Feast of Sigil

Dodał: , · Komentarzy: 0

Ród Blakros dzięki swemu zebranemu bogactwu mógł wżenić się w najznamienitsze familie, dlatego też kolejny ślub najstarszej córy rodziny to wielkie wydarzenie towarzyskie w obszarze Morza Wewnętrznego. Jako przedstawiciele Decemwiratu, grupa poszukiwaczy przygód została zaproszona na obrządek do Absalom, miasta – pępek świata. Ich zachowanie na ceremonii może mieć decydujący wpływ na stosunki łączące Pathfinder Society z majętną rodziną.

"The Blakros Matrimony" to scenariusz dla 3-7. poziomowych postaci autorstwa Thurstona Hillman.

okładka, pathfinder okładka, pathfinder
Pathfinder

PAP: Shattered Star: Beyond the Doomsday Door

Dodał: , · Komentarzy: 0
okładka, pathfinder

Różnice religijne od zawsze były zapalnikiem doprowadzającym do wielkich wojen. Z tego powodu powstało w zachodniej Varisii Opactwo Wietrznej Pieśni [an. Windsong Abbey], gdzie spory wyznaniowe i polityczne mogły zostać rozwiązane w pokojowy sposób. Budowla stała się też kolejnym celem w poszukiwaniu siedmiu kawałków artefaktu. Gdy poszukiwacze przygód przybędą na klifowe wybrzeże, ujrzą tylko ruiny kościoła oraz oszalałe giganty wraz z fey. Ukrywane przez lata podziemne lochy opactwa najwidoczniej ponownie zostały opanowane przez odwieczne zło.

"Beyond the Doomsday Door" to czwarty scenariusz kampanii "Shattered Star" autorstwa Tito Leati przeznaczonej dla 10-poziomowych postaci.

Wczytywanie...