Nowa łatka do NWN: Enhanced Edition

1 minuta czytania

Beamdog przygotowało kolejną aktualizację do swojej odświeżonej wersji "Neverwinter Nights". Wśród kilkunastu mniejszych i większych zmian koniec wsparcia dla systemów 32 bitowych oraz zupełnie nowe menu, które dotąd królowało na komórkach.

newerwinter nights

Oznaczona numerkiem 1.79 aktualizacja do "Neverwinter Nights: Enhanced Edition" przynosi kilka ważnych zmian. Przede wszystkim jest to pierwsza łatka, która nie dotyczy posiadaczy 32 bitowej wersji systemu operacyjnego. Tym samym każda kolejna zmiana będzie zmuszała do przesiadania się na innego Windowsa. W nagrodę za poniesiony trud możemy spodziewać się chociażby zupełnie nowej grafiki w menu gry.

Wersja na platformę Steam doczekała się także osiągnięć, które testowano przez pewien czas przy okazji NWN dedykowanej telefonom z Androidem. Zmieniono także system łączenia się z siecią, wprowadzając odmienne sprawdzanie tożsamości klienta gry, starając się przy tym wyeliminować nadmierne obciążenie serwera.

newerwinter nights

Rzecz jasna zmiany spokojnie współpracują z polską wersję językową. Jeśli jednak nadal czekacie na obiecany skok graficzny, to spokojnie możecie sięgać po inne tytuły, bowiem nasza postać nadal wygląda przerażająco kanciasto. Może wraz z kolejnymi łatkami będzie lepiej...

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...