Dungeons & Dragons Online: Stormreach

Concept arty z D&D Online

Dodał: Medivh, wtorek, 13 grudnia 2005 · Komentarzy: 0

Na oficjalnej stronie Dungeons & Dragons Onilne zostały dodane różne concept arty. Przedstawiają one elementy zbroi, różne obszary miast i inne. Znajdziecie je pod tym adresem.

Do tego dołączyło też osiem screenshotów, które możecie znaleźć tutaj.


Babciu, dlaczego masz takie wielkie zęby?
Wiedźmin

Świąteczny newsletter Wiedźmina

Dodał: Medivh, wtorek, 13 grudnia 2005 · Komentarzy: 0

Na oficjalnej stronie Wiedźmina pojawiła się informacja iż już niebawem do wszystkich subskrybentów ich newslettera zostanie rozesłane jego świąteczne wydanie, w którym znajdzie się parę niespodzianek (w tym i specjalny konkurs). Dlatego już teraz zachęcają wszystkich tych, którzy jeszcze tego nie zrobili, do zapisania się. Odpowiedni do tego formularz znajdziecie tutaj.

Guild Wars

Informacje na temat Guild Wars "Campaign 2"

Dodał: Tokar, poniedziałek, 12 grudnia 2005 · Komentarzy: 0

Guild Wars "Campaign 2" – bo taką nazwę nosi dodatek, pojawi się na przełomie marca i kwietnia 2006 r. Co zaskakujące dodatek będzie w pełni samodzielny (standalone) i nie będzie wymagane posiadanie podstawowej wersji Guild Wars.

Game Exe

2 Lata istnienia!

Dodał: Nazin, niedziela, 11 grudnia 2005 · Komentarzy: 4

Tak to już dwa lata odkąd po raz pierwszy w sieci zaistniał wtedy jeszcze mały serwis o Neverwinter Nights. Od tego czasu niesamowicie dużo się zmieniło. Po 9 miesiącach od powstania strona przekształciła się w Królestwo cRPG, a z kolej po 6 miesiącach w fuzji z inną stroną powstało to co teraz widzicie – Game Exe. Strona, jak z resztą wszystko w życiu, miała swoje wzloty i upadki. Część wynikało z podjętych decyzji, które niestety okazały się błędne, ale jak to się mówi człowiek uczy się całe życie i na własnych błędach. Na samym początku na stronie było raptem 14 artykułów, teraz ta liczba jest o wiele większa (a co najważniejsze – ciągle rośnie). Od początku istnienia również kilka razy zmieniał się wygląd strony. Ten który możecie tutaj oglądać jest już dziewiątym! A tym czasem zobaczymy co przyniesie nam kolejny rok...

Od jakiegoś czasu (przeszło tygodnia) serwis gamershell.com hostuje na swojej stronie 58 megowy plik przedstawiający około 9 min. z chronicle 4 gry Lineage 2. Wszystkich chętnych zapraszam tu => Klik.

World of Warcraft: The Burning Crusade

Trzy tapety z The Burning Crusade

Dodał: Tokar, niedziela, 11 grudnia 2005 · Komentarzy: 0

Serwis gram.pl przygotował trzy tapety, których tematem przewodnim jest pierwszy oficjalny dodatek do MMORPG-a Blizzarda World of Warcraft – "The Burning Crusade". Miniaturki wraz z odnośnikami znajdziecie na końcu newsa.

The Elder Scrolls IV: Oblivion

Oblivion

Dodał: Nazin, niedziela, 11 grudnia 2005 · Komentarzy: 0

Artykuły o których mowa była w piątek, zostały przetłumaczone na polski i dokładniej można się z nimi zapoznać tutaj:

Zapraszam do lektury.

Age of Conan: Hyborian Adventures

Age of Conan – screeny c.d.

Dodał: Medivh, sobota, 10 grudnia 2005 · Komentarzy: 0

Jeszcze przedwczoraj na necie pojawiło się 16 screenów do Age of Conan – Hyborian Adventures, a dzisiaj serwis IGN opublikował kolejne 26!


Może jakbym zaryczał to ktoś by się mnie przestraszył...

Wszystkie razem możecie obejrzeć tutaj.

Gas Powerd Games dorzucił malutki element do oficjalnej strony Dungeon Siege II. A mianowicie krótki opis i animację do czaru Spirit Embrace. Nawet całkiem ciekawie się prezentuje. Możecie to zobaczyć tutaj.

World of Warcraft

WoW – nowa tapeta

Dodał: Medivh, sobota, 10 grudnia 2005 · Komentarzy: 0

Na oficjalnej stronie World of Warcraft pojawiła się nowa tapeta.

Do tego do sekcji Fan Art dodano trzy nowe rysunki. Znajdziecie je tutaj.

Wczytywanie...