W dziale Fan Art na stronie Blizzarda pojawiły się kolejne prace fanów. Wszystkie można znaleźć pod tym adresem (trzy najnowsze prace).

Abomination
Guild Wars

Nowe screeny

Dodał: Strażnik, piątek, 23 czerwca 2006 · Komentarzy: 0

Do naszej galerii doszły 22 screeny z gry Guild Wars: Factions. Dwa prezentuję poniżej.

Guild Wars: FactionsGuild Wars: Factions

Już wkrótce na kontynencie Cantha, rozpocznie się letnie świętowanie na ogromną skalę. Wszystko to za sprawą Festiwalu Smoka, który rozpocznie się w przyszły piątek, 30 czerwca i potrwa do 5 lipca.

Game Exe

Ankieta - wyniki

Dodał: Tokar, czwartek, 22 czerwca 2006 · Komentarzy: 2

Dziś zakończyliśmy naszą ankietę pt. Czego wam brakuje na GE? Oto wyniki:

W sumie w ankiecie wzięło udział 148 osób. Wszystkim gorąco dziękujemy za głosy i zapraszamy do kolejnej ankiety, która właśnie pojawiła się na stronie.

W dniu dzisiejszym pragnę ogłosić, że nasz serwis wzbogacił się o dwa artykuły dotyczące gry Dunegeon Siege II. Pierwszy z nich to solucja do questa "Rozpacz Lelani" autorstwa czarownika Rincewinda. Wszyscy, którzy nie wiedzą gdzie szukać konkretnych przedmiotów albo już się pogubili w tym pokręconym zadaniu teraz uzyskają pomoc. Drugim smaczkiem jest poradnik mojego autorstwa. A w nim wszystko: od sterowania poczynając, a na taktykach i dobrych radach kończąc.

Zapraszamy!

Firma CD-Projekt oficjalny dystrybutor gry Guild Wars w Polsce, z przyjemnością informuje, że końca dobiegają prace nad tłumaczeniem polskiego leksykonu terminów i nazw do owej gry. Wkrótce rozpocznie się lokalizacja plików tekstowych, które obejmują aż 450 tysięcy słów.

Dystrybutor jednocześnie informuję, że gra za pomocą przytrzymywanego klawisza będzie dawała możliwość szybkiego przełączenia na angielską wersję gry. Jak mówi znacząco ułatwi to komunikacje między graczami.

Premiera polskiej wersji językowej przewidywana jest na jesień 2006r. Po jej ukazaniu, w menu gry pojawi się opcja wyboru języka polskiego, co oznacza, że w ojczystą wersje gry będą mogli grać również gracze, którzy zakupili już którąkolwiek z wersji programu.

Oficjalne oświadczenie firmy Cenega Polska:

"Jako wyłączny dystrybutor firmy Take 2 Interactive w Polsce, mamy przyjemność poinformować, że już 7 lipca w sprzedaży pojawi się ekskluzywna, polska edycja gry The Elder Scrolls IV: Oblivion. Gra okrzyknięta produkcją role-playing roku, dostępna w podwójnej wersji językowej (do wyboru - angielska lub polska wersja z napisami), kosztować będzie 129,90 złotych".

Firma Blizzard za pośrednictwem oficjalnej strony gry World of Warcraft, poinformowała o nowym wydarzeniu, które rozpocznie się już dziś. Mowa tu o Midsummer Fire Festival - czyli o czas ogólnej radości i celebracji, rozpoczynający się w najdłuższy dzień roku. Twórcy rozstawili po całym świecie Azeroth ogromne ogniska, gdzie świętujący opowiadają sobie historie dawno zapomnianej magii. Prócz tego na graczy czeka wiele pasjonujących i oryginalnych zadań. Zwieńczeniem całego święta (5 lipca) będą pokazy fajerwerków, przygotowane przez gobliny z Undermine.

Inne

Firma CD-Projekt poszukuję testerów

Dodał: Tokar, wtorek, 20 czerwca 2006 · Komentarzy: 0

Firma CD Projekt Localisation Centre poszukuję zapalonych graczy, zainteresowanych testowaniem gier komputerowych. Dla prawdziwych fanów elektronicznej rozrywki, jest to wręcz okazja na zamienienie hobby w pracę.

Osoby ubiegające się o stanowisko testera w CD Projekt Localisation Centre powinny spełniać poniższe wymagania:

  • Doświadczenie w graniu
  • Znajomość języka angielskiego
  • Skończone 18 lat
  • Sumienność i terminowość
  • Dodatkowo mile widziana podstawowa znajomość języka rosyjskiego

Czas trwania projektu - dwa miesiące.

Miejsce pracy - warszawskie biuro firmy CD Projekt.

Zainteresowani proszeni są o wysłanie maila na adres Pawel.Grzywaczewski@cdprojekt.com. Zgłoszenia można nadsyłać do 30 czerwca.

Gothic II

Konkurs

Dodał: Nazin, wtorek, 20 czerwca 2006 · Komentarzy: 0

W zaprzyjaźnionym serwisie Elkander odbywa się konkurs, w którym można wygrać grę Gothic II. Odpowiadając poprawnie na 4 pytania możesz wziąć udział w losowaniu jednego z 10 egzemplarzy, które są do wygrania. Odpowiadać na pytania możesz do końca trwania konkursu czyli do 30 czerwca.

Wczytywanie...