viron-wyrocznia

Oficjalna strona gier "The Elder Scrolls" przeżyła masywną aktualizację. Dział "Codex" powiększył się o znaki zodiaku i spis umiejętności, które będziemy mieli do dyspozycji w Oblivionie. Również galerię wzbogaciły trzy nowe screenshoty, które dają wiele do myślenia nad zakupem gry (w pozytywnym tego słowa znaczeniu).

Age of Conan: Hyborian Adventures

Screeny z Age of Conan

Dodał: Medivh, czwartek, 8 grudnia 2005 · Komentarzy: 0

Serwis Worthplaying zamieścił na swojej stronie 17 screenów z Age of Conan: Hyborian Adventures.


Może nie trzeba było zrywać tej sieci...

Wszystkie screeny dostępne są tutaj.

Wiedźmin

Wiedźmin - materiał tygodnia

Dodał: Tokar, czwartek, 8 grudnia 2005 · Komentarzy: 0

Zgodnie z obietnicą CD-Projekt Red zaprezentował nam tapetę, która miała pojawić się tydzień temu w materiale tygodnia. Obrazek przedstawia jedną z przygranicznych twierdz broniących granic Temerii. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do pobrania! Miniaturka z odnośnikami jak zwykle na dole newsa.

Dungeons&Dragons

Screeny z D&D Online

Dodał: Medivh, środa, 7 grudnia 2005 · Komentarzy: 0

Na oficjalnej stronie gry Dungeons & Dragons Online pojawiła się garść screenów.


Uch... Umyłbyś czasem zęby...

Wszystkie możecie obejrzeć tutaj.

Na serwerze gram.pl pojawił się patch do World of Warcraft. Jest to aktualizacja patcha 1.8.3 i ma numerek 1.8.4. Wprowadza on parę zmian. Ich listę znajdziecie tutaj. Sam patch jest do ściągnięcia stąd (35,2 MB).

Z okazji świąt Bożego Narodzenia graczy w świecie World of Warcraft czeka wiele niespodzianek. Już 15 grudnia otoczenie wokół nich zmieni się nie do poznania, a wszystkich ogarnie duch tegorocznych świąt.

Wszystkie duże miasta zostaną odpowiednio udekorowane. Dzięki goblinom bohaterowie będą mogli się zaopatrzyć m.in. w słodycze czy przepisy na pierniczki. Natomiast ci, którzy urodzili się pod szczęśliwą gwiazdą znajdą tu i ówdzie prezenty. Także w tawernach rozpocznie się świętowanie.

Na tą okazje Blizzard przygotował także, dwa specjalne zadania. Pierwsze z nich to powtórka z zeszłego roku :P Drugie natomiast (nowe!) polega na znalezieniu zaginionego renifera.

W planach jest jeszcze zamienienia posiadanego wierzchowca na renifera i strój bałwana (po wypełnieniu specjalnego questa).

Afterfall

Burżuazja - zmiana nazwy?

Dodał: Tokar, środa, 7 grudnia 2005 · Komentarzy: 0

Oficjalne ogłoszenie dyrektora projektu "kolosa":

Od kilku tygodni (tak naprawdę to miesięcy w sumie) myślimy nad nową nazwą projektu. Musimy skończyć z śmieszna nazwą "Burżuazja", dla której i tak sporo ludzi ma już sentyment. Zdecydowałem byście nam pomogli. Ta ankieta jest bardzo ważna, w sumie najważniejszy wątek na tym forum, wiec prosiłbym byście dali wszystkim linki by mogli się wypowiedzieć (nawet ludzie nie znający projektu).

Propozycje nazw, a także swoje własne pomysły wpisywać można tutaj.

Gothic

Gothic III w 3SAT

Dodał: Tokar, wtorek, 6 grudnia 2005 · Komentarzy: 3

Kilka dni temu niemiecka telewizja 3SAT wyemitowała krótki filmik o obecnych poczynaniach w tworzeniu Gothic III. Oczywiście znalazło się kilku zapaleńcow, którzy nagrali owe dzieło i "wrzuciło" do sieci. Owy film w taki właśnie sposób znalazł sie na stronie World of Gothic. Zapraszamy do ściągania i opisywania swoich wrażeń na naszym forum.

Inne

Nietypowy konkurs Blizzard'a

Dodał: Tokar, wtorek, 6 grudnia 2005 · Komentarzy: 1

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, Blizzard ogłasza konkurs na najciekawsze... ciasto. Owe ciacho musi nawiązywać formą do świata Diablo, Warcrafta lub Starcrafta. Po upichceniu ciasta należy zrobić jego zdjęcie i wysłać za pomocą formularza, który znajduję się tutaj.

Za najciekawsze wypieki przewidziane są nagrody w postaci konsol Nintendo DS oraz gry The Lost Vikings (Game Boy Advance).

Fotki można nadsyłać do 25 grudnia.

Blizzard na oficjalnej stronie WoW zamieścił zmiany talentów paladyna obowiązujące od wprowadzenia patcha 1.9.0. Wszystkich oczekujących aktualizacji lub ciekawych zmian w stosunku do tej postaci zapraszamy tutaj.

Wczytywanie...