Gothic Universe już w UK

1 minuta czytania

Co zrobić kiedy się stworzyło dobra grę? Zrobić kolejną i dodać do nazwy 'dwa'! Co dalej? Albo zrobić część kolejną, albo wydać jakiś dodatek, by wycisnąć ostatnie grosze z kieszeni graczy. A co jeśli już wykonało się wszystkie te czynności? Wydać wszystkie części w postaci jakiejś antologii, która będzie zawierać masę dodatków i ładną oprawę, oto odpowiedź.

Tak właśnie uczynili twórcy Gothica wydając coś co się nazywa Gothic Universe. Pakiet ten właśnie wczoraj trafił na półki sklepowe w Wielkiej Brytanii. Kto powinien być nim zainteresowany? Zapewne głównie osoby zaczynające swoją przygodę z komputerami i crpg albo tacy, którzy z serią Gothica nie mieli jeszcze doczynienia, a chcą od razu mieć możliwość zagłębienia się w cały świat. Najwierniejsi fani mogą co najwyżej pomyśleć o obdarowaniu kolegów lub rodzeństwa, bo sami zapewne posiadają już całą skompletowaną serię od dawna.

Zatem pozostaje nam albo czekać, aż polski wydawca postanowi wydać podobną serię w Polsce lub zwrócić się do ciotki/wujka na emigracji o zakup(koszt na Amazonie to ok. 25 funtów).

Trailer prezentujący ten pakiet można obejrzeć tutaj -> KLIK.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...