wampir_maskarada

Dzień Screena Gothic i nie tylko

1 minuta czytania

Jak zapewne niektórzy wiedzą, rok temu odbyło się wydarzenie, zwane „Dniem Screena”. Składało się na nie kilkadziesiąt godzin prezentacji oraz pewnego rodzaju rywalizacja między sobą naszych, polskich modyfikacji. Wydarzenie to było rozgłoszone na wielu serwisach (również zagranicznych) i przyciągnęło dużą rzeszę graczy. Plany na ten rok są podobne, lecz modderzy zamierzają pokazać się od jeszcze lepszej strony.

Najnowsza edycja „Dnia Screena” odbędzie się za kilka dni (jeszcze nie została ustalona konkretna data) na forum theModders.org (polskie centrum moddingu). Udział weźmie wiele grup, m. in. theModders z modyfikacją „Czas Zapłaty”, Soulfire oraz ich „Dzieje Khorinis”, czy też autorzy modyfikacji „Złote Wrota”.

Do Waszej dyspozycji oddane zostaną nowe, niepublikowane screenshoty z wielu modów. Każdy będzie mógł je przejrzeć, a nawet zagłosować na swój ulubiony projekt. Zwycięski zostanie uhonorowany poprzez wzmiankę na serwisach o tematyce gry Gothic, tak więc jest o co walczyć.

Obecnie pozostaje nam tylko czekać na pełną listę uczestniczących grup, ich projektów oraz zacząć imprezę, abyście mogli lepiej poznać Wasze ulubione modyfikacje.

Komentarze

0
·
Ciekaw jestem do których części Gothica są poszczególne mody?

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...