riese
Tyranny

Głębsze spojrzenie na Tyranny

Autor: Norbert "Wolvertino" Rędzia · Opublikowano: poniedziałek, 20 czerwca 2016

Podczas tegorocznych targów E3 poznaliśmy nowy zwiastun gry "Tyranny" od studia Obsidian Entertainment, jednak to nie koniec niespodzianek, związanych z tą produkcją. Właściciele kanału Roleplaying TV na YouTube zdobyli kilkominutowy materiał, na którym możemy przyjrzeć się fragmentom rozgrywki z nowego cRPGa.

tyranny

Jak już wiadomo od dłuższego czasu, w grze pokierujemy bohaterem "z ciemnej strony mocy" – oficerem armii istotny zwanej Kyrosem. Co ciekawe, nasz antagonista nie otrzyma konkretnej klasy postaci. Autorzy zdecydowali się na styl "wolny", w którym rozwijamy się w tym kierunku, na który mamy akurat ochotę, co oznacza, że nie ma większego problemu by korzystać z broni białej lub dystansowej i wspierać się magią. Rozwój umiejętności ma zależeć wyłącznie od naszego pomysłu i uznania.

Obsidian Entertainment zapowiedział też, że produkcję jak najbardziej można przejść w pojedynkę, jednak dużo ciekawsze wydaje się skorzystanie z pomocy potencjalnych towarzyszy. Tych gra ma zaoferować dość wielu, tak, by każdy znalazł kogoś dla siebie. Co ciekawe, korzystanie z usług innych awanturników pozwoli na cieszenie się systemem łączenia ataków i zdolności. Jako przykład podano możliwość podrzucenia łucznika w powietrze, by zapewnić mu lepszy pogląd na pole walki.

Tytuł ma zapewnić około 20 godzin intensywnej kampanii w której główne skrzypce odegra fabuła., Praktycznie każda ze spotkanych postaci zaoferuje nam możliwość odbycia chociaż krótkiej rozmowy. Dodatkowo produkcja ma być przygotowana tak, by warto było przejść ją więcej niż jeden raz.

Komentarze

Frey · poniedziałek, 20 czerwca 2016, 19:12
0
Zapowiada się coraz lepiej

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...