Informacja prasowa

W kwietniu Non Stop Comics wyda trzy tytuły. Dwa z nich to kontynuacje lubianych serii: "Rat Queens tom 5" i "Odrodzenie tom 5". Absolutną nowością jest francuski hit stylizowany na mangę pt. "LastMan", wyróżniony m.in. nagrodą w konkursie głównym na festiwalu w Angouleme i przeniesiony do formy serialu animowanego.

non stop comics

Drugi tom serii "The Goon", który miał być wydany 10.04, został przeniesiony na 8.05.

Seria "Gothic" jest niezwykle popularna w Polsce. Wróć... Seria "Gothic" jest hiper-ultra-galaktycznie-mega-turbo popularna w Polsce. Cóż kryję się za przyczyną tego fenomenu? Świetny polski dubbing, niezwykła atmosfera, wciągający system walki, zapadające w pamięć postacie i wiele innych. Nie dziwota też, że to właśnie Polska jest źródłem największej liczby modów do "Gothica" z sztandarową produkcją "Mroczne Tajemnice" na czele. Teraz w końcu nadeszło coś na co czekaliśmy od dawna, długo oczekiwane "Dzieje Khorinis" otrzymały w końcu premierowy trailer, a na jego końcu słodką datę premiery. Trailer nie służy jednak tylko poinformowaniu nas o dacie wydania. Jest to również odkrywcza podróż przez krainę, w której dzieje się mod – Vaduz.

gothic 2,gothic 2: dzieje khorinis

Pokieruj czwórką Rozprawiaczy o wątpliwej lojalności, która słucha (przeważnie) rozkazów Komputera, paranoidalnej i irracjonalnej sztucznej inteligencji. Inspirowana klasycznymi tytułami cRPG pierwsza adaptacja kultowej gry fabularnej!

paranoia: happiness is mandatory

Paranoia to gra cRPG, której miejscem akcji jest kierowana przez Komputer idylliczna ostatnia kryjówka ludzkości zwana Kompleksem Alfa. Wszyscy mieszkańcy wiodą tu życie pełne radości, wesołości i porządku. Kwestionowanie dobrodziejstw Komputera jest uważane za zdradę. Dostęp do nieuprawnionych informacji jest uważany za zdradę. Odmowa wypicia codziennej dawki napoju szczęścia jest uważana za zdradę. Skazańcy są likwidowani podczas masowych egzekucji.

hellblazer. tom 1

Rozpoczęcie wydawania "Hellblazera", czyli komiksowej serii z Johnem Constantine'em, jest jak zaproszenie dla nowych czytelników. Pierwszy tom może jednak ich zaskoczyć, zwłaszcza jeśli obiektami porównawczymi będą dotychczasowe ekranizacje (film, serial).

Egmont, jak zdradza na tylnej okładce, ma w planach sześć odsłon "Hellblazera" – dwie Briana Azzarello, trzy Gartha Ennisa i jedną Warrena Ellisa. Początek to więc Azzarello, a ten nadaje historiom Constantine'a innego charakteru. Fantastyka jest u niego głównie sztafażem dla brutalnego, pełnego psychopatów świata. Zamiast dosłownych potworów, są metaforyczne – potwory w ludzkiej skórze.

Zapowiada to już pierwsza z kilku zamieszczonych w albumie historii. Constantine trafia do więzienia, gdzie będzie musiał przetrwać w środowisku ludzi, którzy rozumieją jedynie siłę. W kolejnych opowieściach John podróżuje po Stanach – spotyka starych znajomych i stara się odkryć tajemnicę miasteczka czy trafia do jednego pomieszczenia wraz z grupką różnych, niebezpiecznych osób w oczekiwaniu na koniec śnieżycy. Fantastyka często jest niedopowiedzianym tematem i pozwala bohaterowi na mierzenie się z absolutnie każdym ludzkim złem, bo koniec końców nawet najwięksi brutale czy szaleńcy nie mogą równać się z mrokiem Constantine'a.

Borderlands 3

Nowe informacje o Borderlands 3

Dodał: Mikeal, środa, 3 kwietnia 2019 · Komentarzy: 0

Pierwszą z nich jest kolejny trailer, tym razem zatytułowany "Official Reveal". Drugą jest przybliżenie nowych bohaterów wraz z ich specjalnymi umiejętnościami oraz pewne szczegóły dotyczące fabuły. Nad Pandorą zawisło straszne niebezpieczeństwo. Złowrogie bliźniaki Calypso jednoczą bandyckie klany pod swoim sztandarem. Jednak dominacji Pandory nie jest ich ostatecznym celem. Moralnie wątpliwie rodzeństwo ma zamiar zdobyć źródło mocy gwarantujące władzę nad galaktyką. I tylko my możemy ich powstrzymać w epickiej przygodzie, która rozciąga się na całą Pandorę i dalej na inne planety.

borderlands 3

Panie i panowie przed wami zwiastun długo oczekiwanego filmu "Joker" z Joaquinem Phoenixem w roli głównej. Czyżby długo oczekiwana, udana ofensywa DC w końcu nadeszła? "Shazam" święci tryumfy w kinach, a "Joker" wygląda jakby również miał zgarnąć miłość publiczności i to w dodatku jak to sobie wymarzył Zack Snyder czyli mrocznie i psychologicznie. Widząc jak świetnie w swoją rolę wcielił się Joaquin Phoenix, aktor obdarzony talentem do grania postaci, którym nie po drodze z normalnością można przypuszczać że październik będzie należał do DC.

joker: put on a happy face

Informacja prasowa

Z czeluści piekieł deweloper One More Level ujawnia dziś nowy zwiastun gry "God’s Trigger", brutalnej i bezlitośnie dynamicznej strzelanki. Gracz korzystając z nadprzyrodzonych mocy powstrzyma nadejście Apokalipsy i dokonać spektakularnej rozwałki dzięki niszczycielskim umiejętnościom ukazanym w nowym zwiastunie. "God’s Trigger" pojawi się na rynku już 18 kwietnia z ramienia Wydawnictwa Techland.

god's trigger

"God's Trigger" to połączenie stylizowanej oprawy, ultra-brutalnej jatki i rozgrywki wymagającej wyrafinowanej precyzji. Ale czy zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest władać mocami piekła i niebios? W "God’s Trigger" możesz siać zniszczenie jako upadły anioł Harry lub demonica Judy. Każde z tej dwójki posiada 7 unikalnych umiejętności, które możesz ulepszać, modyfikować i łączyć z innymi zdolnościami, tworząc swój własny styl dystrybucji śmierci. W grze, w której pojedynczy cios może skończyć się zgonem, możliwość spowolnienia czasu i unikania pocisków lub chwilowa niewidzialność mogą być kluczem do zwycięstwa.

Wielu graczy budzi się zlanych zimnym potem i z okrzykiem na ustach, gdy przypomną sobie jeden z najbardziej irytujących momentów w grach komputerowych. Misje eskortowe. Pozbawienie instynktu samozachowawczego, samobójczy NPCe, pędzący naprzód bez zastanowienia, wchodzący nam na linię strzału, miejsca rzucenia kuli ognia, wpadający w pułapki bądź tekstury. I co najgorsze z tym związane. Misja przegrana, powtarzaj wszystko od początku. Czasami twórcy wykazują pewne przeczucie i sprawiają, że fabularnie ważni NPC są nieśmiertelni lub mają tony zdrowia. To jednak pewne oszukiwanie i danie znać, że nie do końca wiedza jak robić gry. Stając przed tym problemem twórcy "Cyberpnuk 2077" postanowili wybrać trzecie rozwiązanie.

cyberpunk 2077

Zapowiedziane kilka tygodni temu "WARSAW" czyli historyczna gra taktyczna oparta na wydarzeniach Powstania Warszawskiego z komiksową oprawą graficzną i w silną inspiracja "Darkest Dungeon" właśnie otrzymała swój pierwszy film skupiony czysto na rozgrywce. W przeciągu 12 minut zostanie zapoznani z najważniejszymi elementami gry jak eksploracja miasta, starcia z Niemcami i zarządzanie kryjówką.

warsaw

Informacja prasowa

Gra studia Star Drifters łącząca elementy RTS, strategii 4X i god sim wychodzi z Wczesnego Dostępu na Steamie, oferując kolejne kampanie i wyczekiwany tryb wieloosobowy.

driftland: the magic revival

Już 18 kwietnia na platformie Steam zadebiutuje Driftland: The Magic Revival – produkcja studia Star Drifters, która jeszcze przed premierą została wyróżniona takimi nagrodami, jak Best PC Game na Barcelona Games World czy Best Indie Game na Poznań Game Arena. Prezentowano ją również na wielu branżowych wydarzeniach, m.in. PAX West, Nordic Game czy Game Developers Session.

Wczytywanie...