Najnowszy zwiastun produkcji kreuje przed nami świat pełen zdrady, gdzie każdy dupek myśli, że może zostać superbohaterem. Gdzie im jednak do Szopa i jego herosów z prawdziwego zdarzenia? Wojna domowa wydaje się nieunikniona.

south park: the fractured but whole

To także kolejny materiał, który pozwala spać spokojnie fanom tego zwariowanego i niepoprawnego politycznie serialu. Fabularnie zapowiada się równie wybornie jak "Kijek Prawdy", a satyra skierowana w stronę patetycznych uniwersów nadludzi ma się wylewać z ekranu.

Bo to, co wszyscy gracze zdecydowanie kochają najmocniej, to przedpremierowa informacja o dodatkach.

śródziemie: cień wojny

W pierwszym DLC do "Cienia Wojny" wcielmy się jednak nie w skórę Taliona, lecz Ostrza Galadrieli, elitarnej elfiej zabójczyni, która została wysłana do Mordoru w celu wyeliminowania wszystkich istot korzystających z potęgi pierścienia władzy. Permanentnie. Cóż, nieśmiertelność naszego protagonisty zdecydowanie jest dla niej problemem, jaki ciężko będzie rozgryźć.

Nowa gra ze stajni Klei Entertainment, twórców "Don't Starve" czy "Mark of the Ninja", wygląda trochę jak "Darkest Dungeon" w fantastycznonaukowych ciuszkach. Kreskówkowa oprawa graficzna, turowy system walki - skojarzenia nasuwają się same. Twórcy obiecują, że wkroczymy do świata, gdzie wszystko może podlegać negocjacji - nagrody, profity, lojalność a nawet moralność.

Więcej informacji już wkrótce. Premiera na przełomie 2017/2018 roku.

Gracze niecierpliwie wyczekujący kontynuacji kultowej gry "Mount & Blade" nie będą raczej zachwyceni. Wielu liczyło, że studio TaleWorlds Entertainment na tegorocznych targach E3 zdradzi sporo informacji na temat produkcji, ujawni datę premiery i pokaże kilka minut mięsistych fragmentów prosto z rozgrywki.

mount and blade 2

Zamiast tego otrzymaliśmy jedynie blisko dwuminutowy zwiastun produkcji, który (uczciwie stawiając sprawę) raczej tyłka nie urywa. Jak się nie ma, co się lubi, to się lubi, co się ma?

No, a że misja polegająca na zaciukaniu Odmieńca jest z rodzaju tych samobójczych, to nie dziwi, że głównymi bohaterami pierwszego DLC do "Dishonored 2", będą ludzie nie mający nic do stracenia. Zgadza się, do gry powraca nasz stary kumpel Daud oraz jego prawa ręka - Billie Lurk.

dishonored 2: death of the outsider

Najwidoczniej wybór głównego bohatera w podstawowej wersji produkcji "chwycił", więc i tym razem będziemy mogli wybrać kogo ruchami pokierujemy. Tytuł trafi w ręce wszystkich zainteresowanych graczy już 15 września.

Technologia Wirtualnej Rzeczywistości to nadal pieśń odległej przyszłości, która w chwili obecnej ma ogrom ograniczeń. Jednak w ostatnich latach rozwój nad nią ponownie ruszył z kopyta, a co za tym idzie, zaczął wzbudzać zainteresowanie coraz większej ilości developerów. Bethesda również nie pozostała obojętna obok wspomnianego trendu, ogłaszając dziś, że "Fallout 4" już niedługo będzie można doświadczyć za pomocą gogli VR.

fallout 4 vr

Premiera w październiku na PC za pośrednictwem HTC Vive.

Regalia: Of Men And Monarchs

Regalia: Of Men And Monarchs - recenzja gry

Dodał: Kacpero, poniedziałek, 12 czerwca 2017 · Komentarzy: 0
regalia: of men and monarchs

Ostatnimi czasy polska branża gier komputerowych przechodzi naprawdę dobry okres. „Wiedźmin” był świetnym dowodem, że produkcje znad Wisły bez problemu dorównują, a nawet przewyższają dzieła z Zachodu. Teraz nadszedł czas na Wschód, odległe krainy, gdzie rządzą turowe RPG-i z głębokimi i skomplikowanymi postaciami. Tutaj symbolem naszych możliwości została „Regalia: Of Men And Monarchs”, debiutanckie dzieło Pixelated Milk, które stworzyło ją z pomocą kampanii crowdfundingowej na Kickstarterze. Studio bez wątpienia świetnie się spisało, tworząc świetny i godny zapamiętania produkt.

Kolejny interesujący materiał z gry, która kompletnie masakruje tolkienowski kanon, ale zapowiada się tak epicko, że jesteśmy w stanie na to przymknąć oko. Tym razem twórcy opowiadają trochę o opcji dominacji i przekabaceniu na naszą stronę dowódców armii Saurona. Dowiemy się również co nieco o oblężeniach.

śródziemie: cień wojny

Nowy materiał to także potwierdzenie, że zielonoskórzy nie mają syndromu wiecznego spięcia pośladów i znajdują się wśród nich nieźli luzacy. Poza tym walka z orkiem-terminatorem. Brzmi ciekawie?

Szczerze pisząc, ciężko mi z czystym sumieniem ocenić pierwszy konkretny materiał z "Anthem". Najnowsza produkcja BioWare, będąca kooperacyjnym RPG akcji, skupiającym się na eksploracji i strzelaninach, zapowiada się naprawdę nieziemsko. Materiał jest klasy "mucha nie siada" i kreśli przed nami obietnicę naprawdę intrygującej przygody z przyjaciółmi.

anthem

Problem w tym, że lata lecą, to i człowiek trochę życia poznał. Wiadomo - obietnice jedno, produkt finalny zupełnie co innego. Gameplay jest wyreżyserowany co do sekundy, a po kazusie "No Man's Sky" oraz "Destiny", gdzie było podobnie, czyli najpierw zbieranie szczęki z podłogi, a potem spotkanie ze smutną rzeczywistością, pozostanę na pozycji zdrowego sceptycyzmu. Sorry, BioWare, ale po latach rozlicznych rozczarowań i ciosów prosto w serce, musicie się naprawdę mocno napocić nad tym, abym uwierzył w to wszystko, co prezentujecie.

Zaufanie bardzo ciężko odzyskać. Choć naprawdę chciałbym, aby to był projekt, na którym studio odbuduje swoją dawną świetność.

Metro: Exodus

Zapowiedziano Metro: Exodus!

Dodał: Tokar, poniedziałek, 12 czerwca 2017 · Komentarzy: 3

Póki co, jedna z największych i zarazem najprzyjemniejszych niespodzianek tegorocznych targów E3. Kontynuacja egranizacji opartej o postapokaliptyczny świat Dmitrija Glukhovsky'ego przyniesie nam to, do czego seria zdążyła nas już przyzwyczaić (między innymi doskonały klimat zrujnowanego świata, piękną grafikę oraz emocjonujące walki), lecz jak na przemyślany sequel przystało, dorzuca do tego wora kilka nowości. W tym największe novum - położenie nacisku na eksplorację powierzchni, już bez konieczności korzystania z maski przeciwgazowej.

metro: exodus

Pierwszy materiał prosto z gry skupia się na typowym dniu w ponurej postnuklearnej rzeczywistości, czyli przetrwaniu za wszelką cenę w nieuczciwej walce ze skrajnie niebezpiecznym środowiskiem. To trzeba zobaczyć.

Wczytywanie...