lone sloane: gail. chaos

Egmont przywitał nowy rok wieloma premierami, wśród których znalazł się trzeci już komiks o przygodach kosmicznego awanturnika - Lone Sloane'a. I po raz kolejny są to przygody, które koniecznie trzeba poznać.

W przeciwieństwie do poprzedniego albumu, "Lone Sloane - Gail, Chaos" zawiera jedynie dwie opowieści. Na pierwszy plan wyeksponowano walkę, jaką protagonista toczy z imperatorem Shaanem. Pirat wpierw trafia do galaktycznego więzienia, w którym (a jakże) dochodzi do buntu, zaś w drugiej części tomu następuje ostateczna konfrontacja z arcywrogiem.

Zapoznanie się z powyższym opisem zapewne nie powoduje nagłej chęci wysupłania z portfela drobniaków celem zakupu omawianego komiksu, aczkolwiek w praktyce jest o niebo lepiej. Ostatnie spotkanie z Lone Sloane'em było przede wszystkim znacznie mniej przystępne. Należy przy tym pamiętać, że składały się na nie nieco obszerniejsze opowieści oraz kilka krótszych form, co nie wpływało pozytywnie na przejrzystość całości. Skupienie się na dwóch dłuższych przygodach znacząco ułatwiło odbiór dzieła Philippe'a Druilleta.

Inne

Nadchodzi Ash of Gods

Dodał: Mikeal, wtorek, 6 lutego 2018 · Komentarzy: 2

Informacja prasowa

A gdyby twoje decyzje odgrywały kluczową rolę dla przetrwania ciebie i wszystkich osób, którymi się otaczasz? Brzmi nieco jak prawdziwe życie, racja? W nadchodzącej narracyjnej, turowej grze RPG Ash of Gods wygląda to dokładnie tak. Każde przejście gry może być unikalnym doświadczeniem – bo to twoje wybory wpływają na to, jak potoczą się wydarzenia!

ash of gods

Najnowsza aktualizacja dotycząca gry "Pillars of Eternity II: Deadfire" skupia się na stronie graficznej. Bardzo ładna pani opisze nam zmiany i poprawki względem pierwszej części produkcji. Oprócz tego dowiemy się, co nowego dzieje się w becie dostępnej od kilku miesięcy dla fundatorów.

pillars of eternity 2,pillars of eternity ii: deadfire

Premiera "Kingdom Come: Deliverance już 13 lutego anno domini 2018. Z tej okazji twórcy pobłogosławili nas dwoma rzeczami - nowymi trailerami oraz możliwością kupienia gry w przedsprzedaży! Nowe trailery opowiedzą nam historię głównego bohatera, syna kowala Henry'ego (iście czeskie imię), oraz możliwości rozwiązywania problemów za pomocą ostrza, sprytu lub gorzałki. W rozwinięciu znajdują się również informacje o wymaganiach sprzętowych i konkursie mogącym spełnić nasze marzenia.

kingdom come: deliverance

Użytkownik UrbaNebula, działający na oficjalnym forum Obisdian Entertainment zauważył, że przedwczoraj firma zastrzegła nazwę "The Outer Worlds". Dotyczy ona czterech typów produktów: gry komputerowej, usług internetowych powiązanych z działalnością gry, książek osadzonych w uniwersum i gry planszowej/karcianej. Istnieje spora możliwość, że jest to oficjalna nazwa "Projektu Indiana", nad którym pracują zatrudnione w Obsidianie legendy branży - Tim Cain i Leonard Boyarsky. Na razie niewiele wiadomo o tej produkcji oprócz tego, że prace nad nią trwają od kilku lat.

the outer worlds

Nowy towarzysz z gry "Pathfinder: Kingmaker" może nie zagrzać miejsca w drużynie wielu graczy. Przynależność do powszechnie pogardzanej profesji barda zamyka wielu kompanom drogę do sławy i bogactwa. Pewnym ratunkiem może okazać się to, że nowy towarzysz reprezentuje nadobną płeć, jednak, niektórym może przeszkadzać jego wzrost.

pathfinder: kingmaker
Inne

Premiera Avernum 3: Ruined World

Dodał: Mikeal, poniedziałek, 5 lutego 2018 · Komentarzy: 0

Zakończenie sławnej trylogii indie z gatunku cRPG! "Avernum 3: Ruined World" to epicka przygoda fantasy oferująca wiele godzin zabawy. Zwiedzaj gigantyczny świat, który zmienia się wraz z upływem czasu. Upadają miasta. Uchodźcy uciekają. Katastrofy dewastują krajobraz. Twojemu ludowi udało się uciec z podziemnego więzienia, ale powierzchnia jest pogrążona w chaosie. Pokonaj plagę groteskowych potworów i wywalcz swoją wolność. Rozkoszuj się rozbudowanym systemem taktycznej walki zawierającym dziesiątki umiejętności, cech bohaterów i rzadkich magicznych artefaktów.

avernum 3: ruined world

W najnowszym odcinku vampyrowej wycieczki zawrzemy bliższą znajomość z mieszkańcami Londynu anno domini 1918 oraz dowiemy się, jak DONTNOD sprawi, że śmierć każdej postaci, którą zdecydujemy się pożreć, wywoła u nas rozpacz. Aby zdobyć doświadczenie i stać się silniejszym, Jonathan Reid musi karmić się krwią, jednak ku naszemu nieszczęściu zarzynanie hord wrogów jest mało skutecznym rozwiązaniem. Zamiast tego prawdziwie efektywnym rozwiązaniem, zbliżającym nas wielkimi krokami do zdobycia potęgi, jest wyssanie krwi z żył bezbronych cywilów, zamieszkująych cztery dostępne do eksploracji dzielnice. Wyleczenie NPC-a z trawiącej go choroby oraz lepsze poznanie jego osoby i przeżyć zwiększy nasze doświadczenie - ale cena tej nagrody może okazać się wysoka.

vampyr

Po wydarzeniach z filmu "Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów" Scott Lang nie może pogodzić się z konsekwencjami swoich wyborów, zarówno tych dotyczących bycia superbohaterem, jak i związanych z ojcostwem. Podczas starań o pogodzenie walki z przestępczością z byciem dobrym ojcem Hope van Dyne i doktor Hank Pym informują go o nowej ważnej misji. Scott musi znowu przywdziać swój kombinezon i z Osą u boku ruszyć do walki w celu odkrycia sekretów z ich przeszłości.

ant-mant 2
Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi

Pierwszy teaser Solo: A Star Wars Story

Dodał: Mikeal, poniedziałek, 5 lutego 2018 · Komentarzy: 1

Pierwszy teaser najnowszego filmu z uniwersum "Gwiezdnych wojen" wygląda (mało)obiecująco. Dowiemy się co nieco o dzieciństwie Hana, jego pragnieniach i marzeniach oraz jak wraz ze swoją drużyną ruszył w wielką przygodę przez galaktykę. Wszystko przy dźwiękach buczenia znanego z nolanowskich Batmanów oraz w szatach najpospolitszego filmu akcji puszczanego w wakacje.

solo: a star wars story
Wczytywanie...