dziki_lad
Game Exe

Dzień kobiet

Dodał: , · Komentarzy: 0

W imieniu całej redakcji Game Exe z okazji dnia kobiet chciałbym wszystkim naszym Czytelniczkom złożyć najserdeczniejsze życzenia ! A więc spełnienia wszelkich marzeń, szczęścia w życiu i żeby w ten szczególny dzień byłyście traktowane miło i wyjątkowo !

Gothic 3

Gothic III we wrześniu?

Dodał: , · Komentarzy: 0

Ostatnio plan wydawniczy JoWooD został zaktualizowany. Z tą aktualizacją pojawiała się data wydania trzeciej części Gothic'a! Premiera została lekko uściślona tj. Wrzesień 2006 (wcześniej było samo 2006). Niestety jest to data wydania gry w Niemczech... ale w innych państwach gra ma się ponoć pojawić w dniach zbliżonych do premiery niemieckiej.

The Elder Scrolls IV: Oblivion

Oficjalne oświadczenie Cenega Polska:

Od dnia dzisiejszego nasza firma, wyłączny dystrybutor firmy Take 2 Interactive w Polsce, rozpoczyna oficjalną przedsprzedaż oryginalnej, angielskiej wersji Limitowanej Edycji Kolekcjonerskiej The Elder Scrolls IV: Oblivion w swoim sklepie:www.sklep.cenega.pl. Premiera tej wyjątkowej edycji (aktualnie zapowiadana na 24 marca 2006 roku) odbędzie się zgodnie z premierą europejską, a cena gry ustalona została na unikatowym w skali światowej poziomie cenowym – 159,90 zł!

Fable: Zapomniane Opowieści

Oficjalne oświadczenie CD-Projekt:

Wszystkich miłośników gier komputerowych RPG informujemy, że już tylko dwa tygodnie dzielą nas od premiery Fable: Zapomniane Opowieści. Ta niezwykła gra RPG wprowadza nas w świat niczym nieograniczonej wolności, gdzie każdy wybór ma realny wpływ na wygląd postaci, umiejętności i relacje z otoczeniem.

Tylko od gracza zależy, czy stanie się rycerzem w lśniącej zbroi, czy mrocznym wojownikiem siejącym strach i zniszczenie. Dzięki temu Fable: Zapomniane Opowieści uchodzi za jedno z największych wydarzeń RPG ostatnich lat!

Dla wszystkich niecierpliwie oczekujących na premierę gry, CD Projekt przygotował wyjątkowe wydanie Fable: Zapomniane Opowieści w pudełku-księdze wraz z dwiema taliami kart "Good" i "Evil" ozdobionymi motywami z gry!

W skład rozszerzonej edycji Fable: Zapomniane Opowieści wchodzi:

  • Ekskluzywne pudełko-księga, w którym umieszczone będą wszystkie elementy pakietu,
  • Dwie talie kart "Good" i "Evil" do gry ozdobione motywami z gry Fable: Zapomniane Opowieści,
  • 4 płyty CD z polską wersją gry,
  • Dodatkowa płyta CD zawierająca ekskluzywne materiały związane z grą,
  • Drukowany poradnik do gry, liczący około 100 stron,
  • Obszerna instrukcja.

Więcej informacji znajdziecie tutaj.

World of Warcraft

Frima Blizzard dość niedawno poinformowała, że ilość graczy jego flagowego MMORPG'a przekroczyła już 6 milionów. Co zaskakuję w drugiej połowie grudnia 2005r. liczba ta wynosiła 5 milionów. Oznacza to, że potrzeba było zaledwie dwóch miesięcy, by wzrosła ona o okrągły milion.

Jednocześnie Blizzard poinformował o pracach nad hiszpańskojęzyczną wersją tytułu. Owy kraj oprócz gry w swym ojczystym języku dostanie również swoją stronę internetową i wsparcie techniczne. Powodem tej decyzji jest ogromna popularność gry w tym kraju.

Wiedźmin

Wiedźmin – materiał tygodnia

Dodał: , · Komentarzy: 0

W ramach akcji materiał tygodnia – CD Projekt Red, twórcy The Witcher, postanowili zaspokoić nasz głód informacji i odpowiedzieć na trzy najciekawsze pytania graczy. Wybrane odpowiedzi znajdziemy pod tym adresem. Jednocześnie zespół dziękuję za dotychczasowe pytania i zachęca do zadawania kolejnych na swym forum.

Wczytywanie...