szczury_wroclawia_szpital
City of Heroes

City of Heroes znowu uaktualnione

Dodał: , · Komentarzy: 0

Wypuszczenie szóstego z kolei pakietu z nową zawartością do swojej produkcji MMO zapowiedziało NCsoft Europe. Mowa o tytule City of Heroes pozwalającym wcielać nam się w super bohaterów, oraz dodatku Issue 6: Along Came a Spider.

Rozszerzenie dostępne za darmo dla wszystkich subskrybentów City of Heroes doda do znanych już możliwości nowe funkcje, ulepszenia graficzne oraz usprawnienia technologiczne. Więcej na oficjalnej stronie gry.

Inne

Scrub

Dodał: , · Komentarzy: 0

Serfując ostatnio po necie w poszukiwaniu artów, dopatrzyłem się projektu dość ciekawej gry aczkolwiek jeszcze nie ma bliższych informacji o projekcie. Gra ma być czymś w rodzaju rpg, cRpg. Na razie mogę tylko was odesłać na oficjalną stronę gdzie przeczytacie o świecie w grze i zobaczycie kilka artów w galerii.

Zapraszam tutaj

Guild Wars

Halloween w Guild Wars

Dodał: , · Komentarzy: 0

Z okazji Halloween, twórcy Guild Wars zmienili wygląd niektórych miejsc w swojej grze. Poza tym, że jest to bardzo fajna niespodzianka, pokazuje to, jak elastyczny jest silnik gry.

W specjalnym uaktualnieniu zmodyfikowano wygląd głównych miast (Droknar´s Forge i Lion´s Arch – w tym drugim zmian doczekały się również modele bohaterów niezależnych!) oraz lokacji o nazwie Tomb of the Primeval Kings. Poza tym w świecie Guild Wars pojawiły się do kupienia nowe interesujące przedmioty (głównie trunki alkoholowe). Oto dwa screeny z modyfikacji.

The Elder Scrolls IV: Oblivion

Oblivion styczeń 2006?

Dodał: , · Komentarzy: 0

Według nieoficjalnych wieści firma Take 2 – globalny dystrybutor gry przeniosła datę premiery na styczeń 2006 r. Powodem są drobne prace kosmetyczne pozwalające ostatecznie dopieścić projekt.

World of Warcraft

Halloweenowa mapka do Warcrafta 3

Dodał: , · Komentarzy: 0

Mimo trwającego właśnie BlizzConu i całego zamieszania wokół niego Blizzard nie zapomina o swoich starszych grach. Ukazała się właśnie nowa bonusowa mapka do RTS'a Warcraft III. Teren zatytułowany Extreme Candy War 2005 jest nawiązaniem do nadchodzącego święta Halloween. Rozgrywkę prowadzić można w trybie 4v4 lub 5v5, mapkę do ściągnięcia znajdziecie natomiast tutaj.

Inne

Sony i comiesięczne opłaty za gry gatunku MMO

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na konferencji podczas Austin Game Developers Conference jeden z pracowników Sony zdradził przyszłościowe plany firmy dotyczące pobierania opłat za gry z gatunku MMO. John Smedley oświadczył, że po serii EverQuest jego firma zamierza wypuścić w przyszłym roku nową pozycję dla miłośników sieciowych RPG'ów. Sony zrezygnuje w jej przypadku z pobierania comiesięcznych opłat abonamentowych.

Wczytywanie...