szczury_wroclawia_szpital
Filmy

Dwie informacje o adaptacji filmowej Dungeon Siege

Dodał: , · Komentarzy: 0

Uwe Boll, reżyser znany z przenoszenia gier komputerowych na wielki ekran, podał oficjalną nazwę swego najnowszego dzieła. Brzmi ona "In the Name of the King: A Dungeon Siege Adventure".

Poinformował także, że dołoży wszelkich starań, by film został oceniony jako PG-13, co oznacza, że będą mogły go oglądać osoby powyżej 13 roku życia, pod okiem rodziców. Zwiększyłoby to grono odbiorców, choć ciężko będzie wtedy przedstawić sceny walki i krew w sposób znany nam z innych tego typu produkcji.

The Elder Scrolls IV: Oblivion

Wieści o TES4 na IGN.com

Dodał: , · Komentarzy: 0

Serwis IGN.com raczył nas kolejnym artykułem prezentującym możliwości 'The Elder Scrolls4: Oblivion', który, odróżnieniu do poprzedniego zamieszczonego na ich stronach, bardziej zagłębia się w technikalia gry i szczegółowo opisuje jej interfejs. Większość zawartych w artykule informacji potwierdza w zasadzie to, co już wiemy na temat tej strony Obliviona, jednak wśród nich odnaleźć możemy coś ciekawego...

'Przy wyższych poziomach umiejętności Handlu, możliwe jest zainwestowanie w sklep i czerpanie z tego korzyści.'

Jest to niewątpliwie informacja ciekawa i szczególnie ważna dla wszystkich tych, którzy grając w 'TES4:Oblivion' bardziej zagłębiać się będą w kupieckie życie... Cały artykuł dostępny jest pod tym linkiem.

City of Heroes

Eurogamer rozdaje klucze do City of Heroes

Dodał: , · Komentarzy: 0

Serwis Eurogamer.net postanowił zrobić graczom niespodziankę i rozdać 3 tysiące kluczy do testowej wersji City of Heroes. Ci którzy je otrzymają będą mogli na 14 dni wcielić się w rolę superbohaterów i korzystać z gry bez żadnych ograniczeń.

Działać to będzie dokładnie tak, jak pełna wersja – na ulicach miasta Paragon spotkać będzie można wszystkich graczy, nie tylko tych korzystających z triala. Razem z nimi jego uczestnicy poświęcą swój czas ratowaniu świata czy dokonywaniu innych, równie heroicznych czynów. Ci, którzy po zakończeniu okresu testowego zechcą kontynuować zabawę w świecie City of Heroes, będą mogli po kupieniu gry nadal wcielać się w postać stworzoną na potrzeby triala.

Dla tych, którzy marzą o rozpoczęciu kariery superbohatera chyba trudno o lepszą ofertę – wystarczy udać się pod ten adres , podać swój e-mail i liczyć na szczęście w losowaniu. Tym zaś, którym bliższe są postacie łotrów czy innych złoczyńców i których czynienie dobra naprawa obrzydzeniem, pozostaje czekać na premierę City of Villains. Gra ta rozszerzy świat CoH o ten ważny czynnik.

Heroes of Might & Magic V

HoMM V w planie wydawniczym CD Projekt

Dodał: , · Komentarzy: 0

"Z wielką przyjemnością informujemy, że do naszego planu wydawniczego trafiła kontynuacja jednej z najbardziej znanych serii gier na komputery PC firmy Ubisoft – Heroes of Might and Magic V!"

Jak podała dziś w swym oficjalnym oświadczeniu firma CD-Projekt, na wiosnę 2006 roku możemy oczekiwać w pełni zlokalizowanej wersji najnowszej produkcji Ubisoftu- HoMM V!

Inne

Nowe tytuły w Platynowej Kolekcji

Dodał: , · Komentarzy: 0

"Już w listopadzie serię Platynowa Kolekcja wzbogaci pięć nowych gier, w tym największe hity firmy Blizzard. Planowane są zestawy:

  • Diablo II Złota Edycja – podstawowa wersja Diablo II wraz z dodatkiem Lord of Destruction,
  • WarCraft III Złota Edycja – podstawowa wersja WarCraft III wraz z dodatkiem The Frozen Throne,
  • Antologia Blizzard – StarCraft, Brood War, Diablo oraz WarCraft II Battle.net Edition (gry w oryginalnej angielskiej wersji językowej),

W serii Platynowa Kolekcja znajdują się wyłącznie reedycje kultowych gier oraz premiery najlepszych gier, które dotąd nie pojawiły się na polskim rynku. Wszystkie tytuły z kolekcji są dostępne w fantastycznej cenie 59,90 PLN!"

Wybrańcy, którzy nie mają jeszcze tych kultowych gier, do sklepów!

The Elder Scrolls IV: Oblivion

TeamXboX o prezentacji Obliviona na X05

Dodał: , · Komentarzy: 0

Serwis TeamXbox opublikował swoją relację z X05, gdzie gronu dziennikarskiemu zaprezentowano demo 'The Elder Scrolls4: Oblivion', które tylko nieznacznie różni się od tego przedstawionego na zamkniętym pokazie w trakcie targów E3, w maju tego roku. Cały artykuł zamyka się na dwóch stronach krok po kroku opisujących prezentację...

Zapoznając się z artykułem można jeszcze raz sięgnąć po film dema, by uzyskać w miarę pełny obraz tego co ujrzeć mogli dziennikarze. Zapraszam wszystkich do lektury tekstu znajdującego się pod tym linkiem.

Konwenty

BlizzCon na żywo w internecie!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Wiele osób zapewne marzyło aby być na BlizzCon, jednak tylko niewielu uda się tam być. Jednak została nadzieja. Blizzard zapowiedział, że WoW Radio będzie prezentowało na żywo to co dzieje się na BlizzCon. Niech was nie myli nazwa radio ponieważ wszyscy fani będą mogli widzieć co sie tam dzieje! Ponadto jeżeli część osób ma za słabe łącza będzie możliwość słuchania audycji radiowych także na WoW Radio. Więcej informacji odnośnie przygotowań znajdziecie tutaj.

Dungeon Siege II

Gniew Żywiołów w Dungeon Siege II

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na oficjalnej stronie Dungeon Siege II możemy przeczytać i zobaczyć jak działa kolejna moc w grze, Elemental Rage ("Gniew Żywiołów").

"Lekceważąc własną obronę, elfi wojownicy mogą wskoczyć do bitwy, zadając masywne obrażenia tak długo, jak długo zdołają utrzymać koncentrację. Techniki Gniewu Żywiołów są możliwe do wyuczenia, jednak są w stanie tego dokonać jedynie najlepsi wojownicy. Ten "medytacyjny szał" jest najgroźniejszą formą ataku, jaka jest dostępna elfim mistrzom miecza."

The Elder Scrolls IV: Oblivion

Premiera Obliviona 22 listopada ?

Dodał: , · Komentarzy: 0

Choć Microsoft nie ogłosił jeszcze jakie gry będą towarzyszyć premierze jego nowej konsoli (22 listopada), Xbox 360, to jednak już są na ten temat pewne informacje – i to takie, które bardzo nas interesują. Serwis Gamespot poinformował, że do publicznej wiadomości swój plan wydawniczy związany z konsolą firmy Billa Gatesa podały firmy Activision i dystrybutor Obliviona, Take Two Entertainment. Czwarta część Elder Scrolls znalazła się pośród gier, które mają się ukazać od samego początku sprzedaży Xbox 360.Dodatkowo informację tę pośrednio potwierdziła sama Bethesda. Podczas reportażu z microsoftowego eventu "X05" w Amsterdamie (gdzie Oblivion był pokazywany – oto relacja z gry fana, który miał okazję trochę pograć w TES IV) przeprowadzonego dla interaktywnej telewizji G4TV, zagadnięty został kierownik ds. PR Bethesdy, Pete Hines. Na pytanie o premierę The Elder Scrolls IV Hines odpowiedział, że firma "celuje" w dzień premiery Xbox 360 (we're aiming for a day one release so we hope it'll be done soon"). Od razu na ten temat wywiązała się na oficjalnym forum dyskusja sprowadzająca się do spekulowania, czy można ten termin uznać za wiążący, czy nie. Wypowiedź Hinesa nie jest całkowicie jednoznaczna gdyż, jak wiemy, to że ktoś w coś celuje niekoniecznie musi oznaczać, że w obrany przez siebie cel trafi :) Niemniej jest to kolejny sygnał, że prace mają się ku końcowi. Jak tylko będziemy wiedzieć więcej, będziecie pierwszymi, którzy się o tym dowiedzą.

Wczytywanie...