szczury_wroclawia_szpital
The Elder Scrolls IV: Oblivion

Oblivion w planie wydawniczym Cenegi

Dodał: , · Komentarzy: 0

Do planu wydawniczego Cenegi trafiło pięć pozycji z katalogu 2K Games. W tym... Elder Scrolls IV: Oblivion.

Wydanie: Premierowe
Gatunek: RPG
Wydawca: Take 2
Premiera: 2005 – grudzień
Platforma: GRA PC
Cena det.: 129,90 zł
Gra w oryginalnej wersji językowej

Czyli następcy Morrowinda możemy spodziewać się najpóźniej na gwiazdkę (o ile wszystko dobrze pójdzie...). Więcej informacji tutaj.

World of Warcraft

Program partnerski w World of Warcraft

Dodał: , · Komentarzy: 0

Wszelkie programy partnerskie to zwykle świetna metoda na zareklamowanie czegoś, jak najmniejszym kosztem, dlatego ludzie powinni podchodzić do nich z dużą rezerwą. Tym bardziej dziwi fakt, że na pomysł programu partnerskiego wpadł Blizzard, wykorzystując go w grze World of Wacraft.

Opowieści z Narnii

Screeny z Chronicles of Narnia

Dodał: , · Komentarzy: 0

Aż 50 screenów z gry Chronicles of Narnia ukazuje się w dniu dzisiejszym w galerii Wirtualnej Polski. Projekt bazujący na nadchodzącym filmie o tym samym tytule ukaże się jeszcze w tym roku, a należeć będzie do gatunku action-adventure.

Dungeon Siege II

Dungeon Siege 2 PL – patch 2.2

Dodał: , · Komentarzy: 0

Dziś na gram.pl CD-Projekt umieścił nowy patch do Dungeon Sieg'a 2. Uaktualnia on grę z dowolnej wersji do wersji 2.2. Patch naprawia sporo błędów (głównie spowolnienie wydajności w polskiej wersji językowej [teoretycznie], a także kilka mniejszych, związanych choćby z samą rozgrywką, grą sieciową czy loadowaniem i save'owaniem gry). Zawiera też dokument tekstowy z FAQ.

Patch można ściągnąć stąd.

Wczytywanie...