dziki_lad
Neverwinter Nights 2

NwN 2 oficjalne wymagania

Dodał: , · Komentarzy: 0

Feargus Urquhart lider grupy pracującej nad NwN 2 ogłosił oficjalne minimalne wymagania "jak na razie", a wyglądają one tak:

  • 2.4GHz P4
  • 512MB RAMu
  • NVidia 5600Ultra lub ATI 9500pro lub lepsze
  • Połączenie z siecią dla trybu multiplayer.
Game Exe

Wyniki ankiety

Dodał: , · Komentarzy: 4

Prezentujemy wam wyniki poprzedniej ankiety. Pytanie brzmiało: Na jakiego cRPG najbardziej czekasz?

Ankieta

Jak widać zdecydowanym zwycięzcą i liderem jest Gothic III. Drugie miejsce zajął NwN2, trzeci zaś jest polski projekt "The Witcher". Gorąco zachęcamy do głosowania w następnej ankiecie!

Sacred 2

Sacred 2 – Trailer

Dodał: , · Komentarzy: 0

Z przyjemnością informujemy Was, że w naszym dziale download pojawił się prawdziwy smaczek – trailer drugiej części Sacreda prosto z E3. Co można powiedzieć o tej nadchodzącej produkcji? Czy będzie to rewolucja czy ewolucja? Raczej to drugie. Sacred 2 będzie zapewne godnym następcą jedynki posiadającym bardzo ładną grafikę, a co więcej? Tego na razie się nie dowiemy z tak krótkiego filmiku. Link do pobrania poniżej:

Neverwinter Nights 2

Arymateya – Serwer NwN 2

Dodał: , · Komentarzy: 0

W imieniu ekipy pierwszego w Polsce serwera Neverwinter Nights 2 „Arymateya” serdecznie zapraszam do zapoznania się z informacjami dotyczącymi tego przedsięwzięcia.

Serwer i moduł powstają przy udziale osób, które od początku związane są z szeroko rozumianą sceną NWN. Team tworzą między innymi ludzie, którzy mieli przyjemność współtworzyć takie projekty jak „Mgły nad Isei”, „Bursztynowe Szlaki”, „Archipelag Edra” czy „Luth”. Twórcy mają ambicję opracować dzieło, które będzie stwarzało szansę dobrej zabawy dla wszystkich odwiedzających serwer gości.

Opowiadania

Deszcz. Kolejny cud powierzchni, którego nie zaznałem w Podmroku. Stoję na polanie skąpany w tysiącach kropli wody, podobnych do siebie, podczas gdy każda jest inna. Otaczający świat przestaje istnieć, jestem już tylko ja, skrawek polany i deszcz, który zdaje się do mnie szeptać. Odgłos kropli uderzających o ziemię wydaje swój rytm, zupełnie inny niż ten wydawany przez podobne krople, które niczym tysiące igieł delikatnie kłują moje ciało.

Czuję się inaczej. Jakby zawieszony między światami. Przez chwilkę zapominam, o wszystkim, ale wtedy po raz kolejny dociera do mnie odgłos rozpryskiwanych kropli i słowo, skryte pośród szumu.
Og'elend.
[czytaj dalej]

Chcesz aby twoje opowiadanie również zostało opublikowane? Chcesz wypowiedzieć się nt. już zamieszczonych? Jeśli tak, to zapraszamy na nasze forum do działu FanWorks!

Wiedźmin

CD Projekt Red, twórcy The Witcher, zaprezentowali nam krótki filmik obrazujący ich przygotowania do targów E3. Jak z resztą sami piszą, nie jest on najwyższych lotów, gdyż robiony był w ostatniej chwili i "na szybko". Owe dzieło można pobrać spod tego adresu.

Do tego w naszej wiedźminowej galerii pojawiło się 25 nowych screenów, z tejże gry, które ukazały się na targach E3. Czternaście z nich przedstawia cykl dnia i nocy oraz zmiany w otoczeniu zachodzące podczas nich. Reszta screenów przedstawia sceny walki oraz nowe lokacje. Miłego oglądania :)

WiedźminWiedźmin
Titan Quest

Titan Quest – Demo

Dodał: , · Komentarzy: 0

Wersja demo gry Titan Quest wreszcie ujrzała światło dzienne. Będziemy w niej mogli:

  • Wykonać dwa pierwsze zadania główne znajdujące się pełnej wersji gry i pięć questów pobocznych.
  • Zwiedzić kawałek mitologicznej Grecji.
  • Wybrać jedną z trzech różnych biegłości (Warfare, Earth, Hunting)
  • Główną postacią awansować na maksymalnie 6 poziom.

Demo znajduję się pod tym adresem.

Wczytywanie...