Wszystkich posiadaczy World of WarCraft spieszymy poinformować, iż na serwerze CD-Projekt dostępna jest już najnowsza łatka, aktualizująca grę z wersji 1.6.1 do 1.7.0.

Patch wprowadza do gry masę nowości i zmian – m.in. ruiny Zul’Gurub, w których czeka aż 120 nowych rzadkich i epickich przedmiotów o odszukania, nowe pole bitew Arathi Basin, turniej wędkarski Stranglethorn Fishing Extravaganza czy poważne zmiany w drzewkach talentów łowców.

Plik z opisywanym uaktualnieniem pobrać możecie bezpośrednio stąd (53.3MB).

Heroes of Might & Magic V

Druga część demo klipu HoMM V

Dodał: Tokar, środa, 14 września 2005 · Komentarzy: 0

Ubisoft udostępnił do ściągnięcia drugą część klipu demonstracyjnego Heroes of Might and Magic V, który był pokazywany na targach Games Convention w Lipsku. Na tym filmiku zobaczymy kolejną, tym razem już bardziej wymagającą, walkę. 30 MB klip znajduję się na oficjalnej stronie gry.

Fable: Zapomniane Opowieści

Fable: The Lost Chapters – Dev Diary

Dodał: Tokar, środa, 14 września 2005 · Komentarzy: 0

Na serwisie IGN możecie zapoznać się z Dev Diary (Dziennik Twórcy) twórców Fable: The Lost Chapters, o wiele mówiącym tytule "The Sword is Mightier than...that other sword" (~"Ten miecz jest potężniejszy niż...ten drugi miecz"). W podobnej do tej konwencji utrzymany jest cały tekst. Możecie go przeczytać, klikając tutaj.

Fallout 3

Screeny z tech-dema BIS Fallout 3

Dodał: Tokar, środa, 14 września 2005 · Komentarzy: 0

Kolejny przeciek screenów z tech-dema Van Buren. Aż przykro myśleć, że prace były na tak zaawansowanym etapie...

Inne

Neverend – screenshoty

Dodał: Tokar, środa, 14 września 2005 · Komentarzy: 0

Neverend jest klasyczną grą cRPG, tworzoną przez mało znane słowackie studio Mayhem. Twócy zapowiadają, że będzie utrzymane w klimacie "Final Fantasy", a gracz zostanie przeniesiony do świata rycerzy i duszków :P Najmocniejszymi punktami gry mają być dopracowana kreacja postaci, możliwość tworzenia własnych czarów oraz, "oczywiście", grafika. Właśnie oprawę graficzną możemy podziwiać na screenshotach , które udostępnia serwis GamersHell. Nie wygląda to źle, choć hitem, przynajmniej pod względem wizualnym, zdecydowanie Neverend nie zostanie.Jeśli chcecie trochę więcej dowiedzieć się o grze zapraszamy na oficjalną strone gry.

Neverwinter Nights

NWN: automatyczna instalacja CEP-a

Dodał: Tokar, środa, 14 września 2005 · Komentarzy: 0

Twórcy CEP-a (Community Expantion Pack), dodali do niego możliwość automatycznej instalacji poszczególnych komponentów. Pojedynczy plik .exe można ściągnąć zarówno w wersji pełnej instalacji, jak i jako patch, aktualizujący dotychczasową wersję dodatku. Uruchamiając ów plik, zainstaluje się najnowsza wersja CEP-a pod NWN spatchowanego do wersji 1.66. Plik ważący 145 MB (w wersji pełnej instalacji) nie zadziała pod Linuxem, bądź na systemach dla komputerów z rodziny Macintosh.

The Elder Scrolls IV: Oblivion

Gavin Carter dla serwisu "Jolt: Online Gaming"

Dodał: Tokar, poniedziałek, 12 września 2005 · Komentarzy: 0

Gavin Carter (pracownik Bethesda Softworks) udzielił kolejnego wywiadu, tym razem dla serwisu 'Jolt: Online gaming' , w którym ponownie odpowiada na kilka ogólnych pytań dotyczących czwartej części serii 'The Elder Scrolls: Oblivion'. Zaprezentowany tekst dotyczy zasadniczo wszystkiego: począwszy od często już opisywanego w różnych artykułach Radiant AI, na klimacie gry i ilości książek w niej występujących kończąc. Artykuł nie wnosi jednak żadnych rewelacji do tego co już o Oblivionie wiemy i warto się z nim zapoznać traktując go raczej jako ciekawostkę, z której wydobyć możemy zaledwie kilka ciekawych informacji. Zapraszamy do lektury....

Fallout 3

Nowe lokacje z Van Burena

Dodał: Tokar, niedziela, 11 września 2005 · Komentarzy: 0

Na stronie serwisu No Mutants Allowed pojawiły się opisy kilku lokacji z projektu Van Buren (kolejna część Fallouta, która miała być wydana przez Black Isle, ale projekt został zamknięty ze względu na problemy finansowe, a prawa zostały sprzedane firmie Bethesda Softworks)...

Inne

Wywiad z Francisem Lacuną

Dodał: Tokar, niedziela, 11 września 2005 · Komentarzy: 0

Na oficjalnej stronie BioWare ukazał się wywiad z Francisem Lacuną, członkiem firmy zajmującym się tworzeniem modeli postaci, na podstawie narysowanych wcześniej concept artów, do takich gier jak np. Neverwinter Nights.

Blizzard wraz z firmą NVIDIA rozdaje karty graficzne GeForce 6800 Ultra! Aby zgarnąć jedną z pięciu, należy nakręcić film w grze Word of Warcraft, a następnie dopasować do niego muzykę z jednej ze starszych gier Blizzarda. Utworów jak i dokładnych zasad szukajcie tutaj.

Konkurs nazwany BlizzCon World of Warcraft Movie Competition ma ścisły związek z nadchodzącą imprezą BlizzCon. W zabawie będzie pięciu zwycięzców, a każdy z nich dostanie, oprócz wspomnianego GeForce’a, 2 zaproszenia na BlizzCon, darmowy rok subskrypcji na WoW, plakat z WoW, czapeczkę z daszkiem WoW oraz figurki, z tej samej gry.

Wczytywanie...