SpellForce 2: Czas Mrocznych Wojen

Niestety, premiera została przesunięta. Gra wydana będzie 17 sierpnia 2006. Powodem jest przedłużenie testów gry, gdyż produkt ma być dopracowany w najdrobniejszym szczególe. Gra będzie wydana na płycie DVD wraz z 200-stronicowym poradnikiem i instrukcją. Cóż, niestety musimy jeszcze trochę poczekać. Ale skoro gra ma być naprawdę super, to warto!

Wiedźmin

Kolejny tydzień z Wiedźminem!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Jak poinformowali twórcy Wiedźmina, kolejny tydzień z grą, w trakcie którego zaprezentowane zostaną nowe materiały z nią związane, rozpocznie się 12 czerwca. Począwszy od tego dnia gracze dostaną możliwość zapoznania się z tym, co zespół CD Projekt Red pokazywał na targach E3.

Cóż, pozostaje nam tylko czekać.

Gothic 3

Gothic 3 bez dostosowania do poziomu gracza

Dodał: , · Komentarzy: 1

Twórcy Gothica 3 poinformowali, że – inaczej niż w Oblivionie – w ich grze poziom przeciwników i zostawiane przez nich przedmioty nie będą automatycznie dostosowane do doświadczenia postaci gracza. Ten aspekt rozgrywki pozostanie niezmieniony w stosunku do Gothica 2, z jedną drobną różnicą...

World of Warcraft: The Burning Crusade

WoW: BC Bestiariusz

Dodał: , · Komentarzy: 0

Znajdujący się na oficjalnej stronie World of Warcraft Bestiariusz z Burning Crusade, został aktualizowany. Możemy poczytać o kolejnych czterech potworach, a są to: Gronn, Ravagers, Rock Flayers, Warp Stalkers. Wszystkich zainteresowanych zapraszam tutaj.

Opowiadania

Wszystko na marne! Trzy tygodnie zbierania informacji, dwa tygodnie ich weryfikowania i błądzenia wśród plotek i lasów. W końcu, kiedy udało mi się znaleźć zamaskowane wejście do jaskini, okazało się, że jest ono tak naszpikowane pułapkami, że kolejne dwa tygodnie zajęło mi oczyszczanie samego przedsionka. [czytaj dalej...]

Chcesz aby twoje opowiadanie również zostało opublikowane? Jeśli tak, to zapraszamy na nasze forum do działu FanWorks!

Wczytywanie...