Inne

NWN w specjalnej cenie!

Dodał: Tokar, czwartek, 23 czerwca 2005 · Komentarzy: 0

Game Exe dba o swoich użytkowników i o zdrowie ich portfela. Dlatego powiadamiamy, że Internetowy Sklep wirtus.pl rozpoczął kolejna fazę wyprzedaży gier. Tym razem padło na cRPG'i – i to tez najwyższej półki. Do kupienia są m.in.:

  • Edycja Kolekcjonerska The Elder Scroll III (Morrowind, Bloodmoon, Tribunal, mapa) – 29,99 zł
  • Neverwinter Nights Złota Edycja (NVN, Shadow of Undertide) – 69,99 zł
  • Gothic II Platynowa Edycja – 29,99 zł.
Diablo II

Turniej Diablo 2

Dodał: Tokar, czwartek, 23 czerwca 2005 · Komentarzy: 0

Klan Diablo 2 Wariors of Lost Kingdom planuje zorganizować turniej 4/4 z okazji swojego powstania... Termin turnieju nie został jeszcze określony, ale zapisać możecie się na tej stronie. Klan WoLK powstał z połączenia dobrze znanych teamów Legion Of Unborn Heroes (LoUH) i Brotherhood of Vizjerei (BoV)...

Inne

Dragonraja za darmo!

Dodał: Tokar, niedziela, 19 czerwca 2005 · Komentarzy: 0

Dragonraja Online 1.4 za darmo ! Już nie będziecie musieli co miesiąc odkładać pieniędzy ani prosić rodziców, aby Wam dali na abonament. Od teraz Dragon Raja jest absolutnie za darmo! Na oficjalnej stronie Dragon Raji dowiecie się jak założyć konto, skąd ściągnąć grę i obejrzycie sobie screeny.

Strona: www.dragonraja.com.my

Hasło do klienta 1.4: DXK4E-U2K9E-AFS8R-QMG56-ELK66

Konto: www.dragonraja.com.my/myacc_register.htm

World of Warcraft

Ciągłe sukcesy Blizzarda

Dodał: Tokar, niedziela, 19 czerwca 2005 · Komentarzy: 0

Duma Blizzarda, gra World of Warcraft może poszczycić się największą popularnością wśród graczy MMORPG, już 2 miliony użytkowników płaci na bieżąco i gra na serwerach Blizzarda. Liczba ta stale rośnie i jak na razie popularność ani trochę nie spada. Na "WoW'ie" Blizzard bardzo ładnie się wzbogacił załóżmy że każdy z graczy (2 miliony) płaci co miesiąc za grę 12.99 euro...

Ultima Online

Nowy dodatek do Ultimy

Dodał: Tokar, niedziela, 19 czerwca 2005 · Komentarzy: 0

Na oficjalnej stronie Ultimy Online zaanonsowano nowy dodatek do UO, jego nazwa to Ultima Online: Mondain's Legacy. Mondain's Legacy to 7 dodatek do UO który do gry wniesie: nową rasę – elfy, nowych wrogów, nowe podziemia, nowe skille, nowy system questów i nowe przedmioty. Premiera przewidziana jest na 30 sierpnia tego roku.

World of Warcraft

Zasady przydziału honoru w WoW

Dodał: Tokar, niedziela, 19 czerwca 2005 · Komentarzy: 0

Blizzard opublikował na europejskiej stronie World of Warcraft dość długi tekst, w którym wyjaśnia zawiłości działania systemu honoru w grze. Z pewnością zainteresuje on wszystkich graczy, dla których zasada jego działania ciągle jest niejasna. Znaleźć go można pod tym adresem.

Neverwinter Nights

Patche w wersji 1.66 do NWN

Dodał: Ekhtelion, niedziela, 19 czerwca 2005 · Komentarzy: 0

Od dnia 15 czerwca serwis gamershell.com hostuje zestaw patchy 1.66 w wersji angielskiej i niemieckiej do NWN.

Linki do wersji angielskich:
Guild Wars

Recenzja Guild Wars

Dodał: Ekhtelion, sobota, 18 czerwca 2005 · Komentarzy: 0

Długo przed pojawieniem się ludzi, świat Tyrii zamieszkiwała sprowadzona przez bogów rasa węży. Nie były to jednak zwykłe gady, lecz istoty poruszające się w pozycji wyprostowanej, posiadające własny język i bogatą kulturę. Ich misją było zachowanie na ziemi pokoju. Jednak ludzkość, charakteryzująca się ... (czytaj dalej).

Guild Wars

Polowanie na oszustów w Guild Wars

Dodał: Tokar, sobota, 18 czerwca 2005 · Komentarzy: 0

Zespół odpowiedzialny za Guild Wars, pierwszą grę RPG ani-trochę-nie-MMORPG działającą tylko przez sieć i dostępną dla wielu graczy na raz, postanowił udowodnić, że walka z oszustami nie jest domeną wyłącznie Blizzarda. Zablokowali możliwość rozgrywki ponad stu użytkownikom i wprowadzili do swojego tytułu poprawki, mające utrudnić kolejne nadużycia. Zablokowani gracze używali tzw. botów, programów, które bez ich udziału zdobywały w świecie gry złoto i doświadczenie. Poza tym chcą tak zmodyfikować swój tytuł, by korzystanie z tego typu "ułatwień" nie było ani potrzebne ani skuteczne. Chodzi o to, by – jak mówią – najefektywniejszy sposób grania był jednocześnie tym, który daje najwięcej radości. Więcej o Guild Wars na GuildWars.com.

Fallout

Wieści z No Mutants Allowed

Dodał: Tokar, sobota, 18 czerwca 2005 · Komentarzy: 0

W serwisie No Mutants Allowed, gromadzącym fanów obu Falloutów, umieszczono prawdziwą gratkę. Dokument, zawierający pełen projekt jednej z lokacji Van Burena, anulowanego projektu, który według powszechnych opinii miał być trzecią częścią postapokaliptycznej serii. Dla entuzjastów serii to lektura obowiązkowa. Plik o rozmiarze 4,6 MB ściągnąć można po odstaniu swojego w kolejce (niedługiej na szczęście) pod tym adresem: 3ddownloads.

Wczytywanie...