riese
World of Warcraft: The Burning Crusade

WoW – dodatek już jesienią?

Dodał: Tokar, niedziela, 28 sierpnia 2005 · Komentarzy: 0

Blizzard, ustami swego producenta, Shane'a Dabiri, potwierdził, że trwają pracę nad pełnoprawnym dodatkiem do World of Warcraft. Niestety żadne szczegóły nie zostały ujawnione. Niemniej spodziewać się po nim zapewnie można oblężeń przy użyciu ciężkiego sprzętu, zwiększenia limitu doświadczenia, klas heroicznych i innych. Sam dodatek zaś, zdaniem niektórych, pojawić się ma dokładnie w rocznicę premiery WoW – w listopadzie.

Sacred

Sacred Podziemia – patch

Dodał: Tokar, niedziela, 28 sierpnia 2005 · Komentarzy: 0

Minął miesiąc od polskiej premiery Sacreda Podziemia, a już doczekaliśmy sie patcha który poprawia garść błędów i nosi numer 2.24. Ściągnąć patcha można stąd.

The Bard's Tale: Opowieści Barda

Polskie The Bard's Tale

Dodał: Rincewind, sobota, 27 sierpnia 2005 · Komentarzy: 0

24 sierpnia w sklepach pojawiła się polska wersja gry The Bard's Tale – Opowieści Barda. I w tym miejscu należą się ogromne brawa dla dystrybutora, którym jest Cenega, bowiem spolszczenie zostało wykonane po mistrzowsku. I nie jest to modna ostatnimi czasy w grach "wersja kinowa", a pełny przekład wersji mówionych i śpiewanych. Wystarczy tylko powiedzieć, że swoich głosów użyczyli Borys Szyc czy znany już z wielu innych cRPG'ów Piotr Fronczewski. Poniżej próbka możliwości czyli kilka kwestii mówionych i wyśmienita piosenka Leszka Solarskiego – Browarsong. Musicie tego posłuchać!

Gothic 3

Gothic III – wrażenia z GC 2005

Dodał: Sqall, sobota, 27 sierpnia 2005 · Komentarzy: 0

Na jednej z największych stron o grach z serii Gothic, WorldOfGothic, ukazał się artykuł a właściwie raport z tego co zostało zaprezentowane przez Pirahna Bytes na Games Convention 2005. W artykule zawarty jest też krótki wywiad z Kaiem Rosenkranzem (KaiRo), kilka zdjęć z GC oraz 3 nowe screenshoty z samej gry. W rozwinięciu krótki wstęp po polsku oraz link do artykułu.

PC Game Convention 2005 ujawnia wszystkim graczom coraz więcej informacji i pokazuje wiele nowych materiałów. W sieci pojawiły się 3 prezentacje filmowe, przedstawiające Gothic III nieco szerzej. Pokazują one wersje pre-alpha gry. Widać niedociągnięcia więc nie można się na nich w pełni opierać, ale fani Gothica na pewno będą chcieli je zobaczyć.

Game Exe

Nowy dział

Dodał: Nazin, piątek, 26 sierpnia 2005 · Komentarzy: 0

Właśnie na stronie pojawił się nowy dział, a mianowicie Książki Fantasy, będą się w nim pojawiać recenzje różnych książek, jak na razie znajduje się tam recenzja Koloru Magii Terrego Pratchetta autorstwa Rincewinda. Również dziś dodałem artykuł o Magii i Walce w Oblivionie autorstwa Jakóba.

Koncern Ubisoft Entertainment, który po bankructwie firm New World Computing i 3DO przejął prawa do marki Heroes of Might and Magic, uruchomił zapisy do planowanych na połowę września zamkniętych beta-testów piątej odsłony wspomnianej serii.

Microsoft Games Studios poinformowało, że pecetowa wersja znanego konsolowego RPG, Fable, trafiła już do tłoczni. The Lost Chapters, bo taki tytuł będzie nosić komputerowa wersja, jest znacznie rozszerzona w stosunku do pierwowzoru. Może to być ciekawe preludium dla nadchodzących kontynuacji sag – gigantów: The Elder Scrolls i Gothic.

Gra ma się pojawić w sklepach 20 września.

Game Exe

Powrót!!!

Dodał: Nazin, piątek, 26 sierpnia 2005 · Komentarzy: 0

Witam, po długiej przerwie naszych stałych bywalców jak i nowe osoby które trafiły tu po raz pierwszy niejako przez przypadek. Każdemu należą się słowa wyjaśnienia odpowiadające na pytanie co działo się z portalem ostatnimi dniami? Zapewne to co spowodowało nasze tajemnicze zniknięcie nie jest obce żadnej osobie, która śledziła nasze losy bliżej. Akcja protestacyjna pod przywództwem Ekhteliona przyniosła wymierne rezultaty, nawet ja, który to nie zdawałem sobie sprawy ze szkodliwości poprzedniego właściciela serwera w końcu dostrzegłem ją. Dalsza cześć tej historyjki potoczyła się już znacznie szybciej, chodź oczywiście mamy nadzieje, że ktoś zauważył nasza nieobecność. Poszukiwania nowego serwera trwały trochę, w końcu znaleźliśmy przyjazną ofertę za rozsądne pieniądze (Wielkie podziękowania dla Hawkwooda). Jaki nowy serwer jest, o tym w najbliższym czasie przekonacie się na własnej skórze korzystając z Game Exe. Zapewniam wszystkich, taka sytuacja więcej się nie powtórzy, wiec nie macie się czego obawiać. Nadeszła pora na duże zmiany, w najbliższym czasie przesiądziemy się na wygodna domenę gexe.pl, ponadto nareszcie mamy możliwość zbudowania pokaźnego downloadu dzięki pokaźnej pojemności nowego serwera. Również w najbliższym czasie szata graficzna ulegnie całkowitej zmianie. Dzięki waszym sugestiom zreformujemy regulamin. Czekamy na dalsze opinie z waszej strony zarówno w tej jak i w innych sprawach. Warto by również wspomnieć o nowych osobach, które trafią do redakcji niebawem. Przyjmijcie ich ciepło.

The Elder Scrolls IV: Oblivion

Wywiad z Toddem Howardem dla Gamespot

Dodał: Tokar, poniedziałek, 11 lipca 2005 · Komentarzy: 0

Serwis Gamespot opublikował swój wywiad z Toddem Howardem dotyczący nadchodzącego The Elder Scrolls 4: Oblivion. Ekipa pracująca nad wydaniem Obliviona ciągle posuwa się naprzód i, jak zapewnia Todd, ciągle pracuje nad tym, by obie wersje gry (PC i Xbox) zostały wydane w tym samym czasie:

Wczytywanie...