warcraft_fale_ciemnosci
City of Villains

Zapisy do testów City of Villiains

Dodał: Tokar, czwartek, 13 października 2005 · Komentarzy: 0

Na łamach serwisu FilePlanet można się zapisać do trzydniowych testów obciążenia serwerów City of Villains (14-16 października, start jutro). Rozdawane są na zasadzie "kto pierwszy ten lepszy", zainteresowanym radzimy się więc spieszyć!

By dostać klucz, potrzebny do wzięcia udziału w testach, udać się należy pod ten adres. Nie ma konieczności bycia abonentem płatnej części serwisu, a do ściągnięcia klienta wystarczy konto, które założyć można za darmo. Dobre jest też to, że nie ma miejsca żadne losowanie - jeżeli klucze są jeszcze dostępne, to od razu dostajemy swój. W chwili pisania tego newsa dało się je jeszcze zdobyć, życzymy więc powodzenia!

World of Warcraft

Dostępny kolejny patch do WoW'a

Dodał: Ekhtelion, środa, 12 października 2005 · Komentarzy: 0

Zgodnie z informacjami opublikowanymi dziś na stronie głównej Blizzardu zaczęła się operacja uaktualniania serwerów do wersji 1.8. Nowy patch dodaje zmienioną lokację Silithus, cztery smoki i update umiejętności druida. Łatka aktualizująca od wersji 1.7.1 jest do pobrania ze stron CD-Projektu. Klik.

Fable: Zapomniane Opowieści

Fable w ofercie wydawniczej CD Projektu!

Dodał: Ekhtelion, środa, 12 października 2005 · Komentarzy: 0

Z wielką przyjemnością informujemy, że do planu wydawniczego CD projektu trafił nowy, głośny tytuł firmy Microsoft, Fable: Zapomniane Opowieści! Gra w polskiej wersji językowej i w sugerowanej cenie 99,90 PLN trafi do sprzedaży na początku 2006 roku.

Gothic 3

Projektowanie Postaci - G3

Dodał: Nazin, środa, 12 października 2005 · Komentarzy: 0

Właśnie na stronie pojawił się artykuł dotyczący projektowania postaci w trzeciej odsłonie Gothica! Wszystkich zainteresowanych zapraszam Tutaj. Miłego czytania!

Uwe Boll, reżyser znany z przenoszenia gier komputerowych na wielki ekran, podał oficjalną nazwę swego najnowszego dzieła. Brzmi ona "In the Name of the King: A Dungeon Siege Adventure".

Poinformował także, że dołoży wszelkich starań, by film został oceniony jako PG-13, co oznacza, że będą mogły go oglądać osoby powyżej 13 roku życia, pod okiem rodziców. Zwiększyłoby to grono odbiorców, choć ciężko będzie wtedy przedstawić sceny walki i krew w sposób znany nam z innych tego typu produkcji.

The Elder Scrolls IV: Oblivion

Wieści o TES4 na IGN.com

Dodał: Tokar, środa, 12 października 2005 · Komentarzy: 0

Serwis IGN.com raczył nas kolejnym artykułem prezentującym możliwości 'The Elder Scrolls4: Oblivion', który, odróżnieniu do poprzedniego zamieszczonego na ich stronach, bardziej zagłębia się w technikalia gry i szczegółowo opisuje jej interfejs. Większość zawartych w artykule informacji potwierdza w zasadzie to, co już wiemy na temat tej strony Obliviona, jednak wśród nich odnaleźć możemy coś ciekawego...

'Przy wyższych poziomach umiejętności Handlu, możliwe jest zainwestowanie w sklep i czerpanie z tego korzyści.'

Jest to niewątpliwie informacja ciekawa i szczególnie ważna dla wszystkich tych, którzy grając w 'TES4:Oblivion' bardziej zagłębiać się będą w kupieckie życie... Cały artykuł dostępny jest pod tym linkiem.

City of Heroes

Eurogamer rozdaje klucze do City of Heroes

Dodał: Tokar, wtorek, 11 października 2005 · Komentarzy: 0

Serwis Eurogamer.net postanowił zrobić graczom niespodziankę i rozdać 3 tysiące kluczy do testowej wersji City of Heroes. Ci którzy je otrzymają będą mogli na 14 dni wcielić się w rolę superbohaterów i korzystać z gry bez żadnych ograniczeń.

Działać to będzie dokładnie tak, jak pełna wersja - na ulicach miasta Paragon spotkać będzie można wszystkich graczy, nie tylko tych korzystających z triala. Razem z nimi jego uczestnicy poświęcą swój czas ratowaniu świata czy dokonywaniu innych, równie heroicznych czynów. Ci, którzy po zakończeniu okresu testowego zechcą kontynuować zabawę w świecie City of Heroes, będą mogli po kupieniu gry nadal wcielać się w postać stworzoną na potrzeby triala.

Dla tych, którzy marzą o rozpoczęciu kariery superbohatera chyba trudno o lepszą ofertę - wystarczy udać się pod ten adres , podać swój e-mail i liczyć na szczęście w losowaniu. Tym zaś, którym bliższe są postacie łotrów czy innych złoczyńców i których czynienie dobra naprawa obrzydzeniem, pozostaje czekać na premierę City of Villains. Gra ta rozszerzy świat CoH o ten ważny czynnik.

Heroes of Might & Magic V

HoMM V w planie wydawniczym CD Projekt

Dodał: Tokar, wtorek, 11 października 2005 · Komentarzy: 0

"Z wielką przyjemnością informujemy, że do naszego planu wydawniczego trafiła kontynuacja jednej z najbardziej znanych serii gier na komputery PC firmy Ubisoft - Heroes of Might and Magic V!"

Jak podała dziś w swym oficjalnym oświadczeniu firma CD-Projekt, na wiosnę 2006 roku możemy oczekiwać w pełni zlokalizowanej wersji najnowszej produkcji Ubisoftu- HoMM V!

Inne

Nowe tytuły w Platynowej Kolekcji

Dodał: Tokar, wtorek, 11 października 2005 · Komentarzy: 0

"Już w listopadzie serię Platynowa Kolekcja wzbogaci pięć nowych gier, w tym największe hity firmy Blizzard. Planowane są zestawy:

  • Diablo II Złota Edycja - podstawowa wersja Diablo II wraz z dodatkiem Lord of Destruction,
  • WarCraft III Złota Edycja - podstawowa wersja WarCraft III wraz z dodatkiem The Frozen Throne,
  • Antologia Blizzard - StarCraft, Brood War, Diablo oraz WarCraft II Battle.net Edition (gry w oryginalnej angielskiej wersji językowej),

W serii Platynowa Kolekcja znajdują się wyłącznie reedycje kultowych gier oraz premiery najlepszych gier, które dotąd nie pojawiły się na polskim rynku. Wszystkie tytuły z kolekcji są dostępne w fantastycznej cenie 59,90 PLN!"

Wybrańcy, którzy nie mają jeszcze tych kultowych gier, do sklepów!

The Elder Scrolls IV: Oblivion

TeamXboX o prezentacji Obliviona na X05

Dodał: Tokar, poniedziałek, 10 października 2005 · Komentarzy: 0

Serwis TeamXbox opublikował swoją relację z X05, gdzie gronu dziennikarskiemu zaprezentowano demo 'The Elder Scrolls4: Oblivion', które tylko nieznacznie różni się od tego przedstawionego na zamkniętym pokazie w trakcie targów E3, w maju tego roku. Cały artykuł zamyka się na dwóch stronach krok po kroku opisujących prezentację...

Zapoznając się z artykułem można jeszcze raz sięgnąć po film dema, by uzyskać w miarę pełny obraz tego co ujrzeć mogli dziennikarze. Zapraszam wszystkich do lektury tekstu znajdującego się pod tym linkiem.

Wczytywanie...