Age of Conan: Hyborian Adventures

Age of Conan - screeny c.d.

Dodał: Medivh, sobota, 10 grudnia 2005 · Komentarzy: 0

Jeszcze przedwczoraj na necie pojawiło się 16 screenów do Age of Conan - Hyborian Adventures, a dzisiaj serwis IGN opublikował kolejne 26!


Może jakbym zaryczał to ktoś by się mnie przestraszył...

Wszystkie razem możecie obejrzeć tutaj.

Gas Powerd Games dorzucił malutki element do oficjalnej strony Dungeon Siege II. A mianowicie krótki opis i animację do czaru Spirit Embrace. Nawet całkiem ciekawie się prezentuje. Możecie to zobaczyć tutaj.

World of Warcraft

WoW - nowa tapeta

Dodał: Medivh, sobota, 10 grudnia 2005 · Komentarzy: 0

Na oficjalnej stronie World of Warcraft pojawiła się nowa tapeta.

Do tego do sekcji Fan Art dodano trzy nowe rysunki. Znajdziecie je tutaj.

Do sklepów w USA, trafiła dziś gra planszowa "World of Warcraft". Można ją nabyć za magiczną cenę 79.95$. W samej grze wziąć udział może od 2 do 6 osób. Zaliczenie jednego scenariusza wyliczono na 9 godzin zabawy. W pudełku prócz samej planszy do gry, znajduję się ponad tysiąc elementów (figurki, karty, żetony). Sami oceńcie czy warto...

Oficjalna strona gier "The Elder Scrolls" przeżyła masywną aktualizację. Dział "Codex" powiększył się o znaki zodiaku i spis umiejętności, które będziemy mieli do dyspozycji w Oblivionie. Również galerię wzbogaciły trzy nowe screenshoty, które dają wiele do myślenia nad zakupem gry (w pozytywnym tego słowa znaczeniu).

Age of Conan: Hyborian Adventures

Screeny z Age of Conan

Dodał: Medivh, czwartek, 8 grudnia 2005 · Komentarzy: 0

Serwis Worthplaying zamieścił na swojej stronie 17 screenów z Age of Conan: Hyborian Adventures.


Może nie trzeba było zrywać tej sieci...

Wszystkie screeny dostępne są tutaj.

Wiedźmin

Wiedźmin - materiał tygodnia

Dodał: Tokar, czwartek, 8 grudnia 2005 · Komentarzy: 0

Zgodnie z obietnicą CD-Projekt Red zaprezentował nam tapetę, która miała pojawić się tydzień temu w materiale tygodnia. Obrazek przedstawia jedną z przygranicznych twierdz broniących granic Temerii. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do pobrania! Miniaturka z odnośnikami jak zwykle na dole newsa.

Dungeons&Dragons

Screeny z D&D Online

Dodał: Medivh, środa, 7 grudnia 2005 · Komentarzy: 0

Na oficjalnej stronie gry Dungeons & Dragons Online pojawiła się garść screenów.


Uch... Umyłbyś czasem zęby...

Wszystkie możecie obejrzeć tutaj.

Na serwerze gram.pl pojawił się patch do World of Warcraft. Jest to aktualizacja patcha 1.8.3 i ma numerek 1.8.4. Wprowadza on parę zmian. Ich listę znajdziecie tutaj. Sam patch jest do ściągnięcia stąd (35,2 MB).

Z okazji świąt Bożego Narodzenia graczy w świecie World of Warcraft czeka wiele niespodzianek. Już 15 grudnia otoczenie wokół nich zmieni się nie do poznania, a wszystkich ogarnie duch tegorocznych świąt.

Wszystkie duże miasta zostaną odpowiednio udekorowane. Dzięki goblinom bohaterowie będą mogli się zaopatrzyć m.in. w słodycze czy przepisy na pierniczki. Natomiast ci, którzy urodzili się pod szczęśliwą gwiazdą znajdą tu i ówdzie prezenty. Także w tawernach rozpocznie się świętowanie.

Na tą okazje Blizzard przygotował także, dwa specjalne zadania. Pierwsze z nich to powtórka z zeszłego roku :P Drugie natomiast (nowe!) polega na znalezieniu zaginionego renifera.

W planach jest jeszcze zamienienia posiadanego wierzchowca na renifera i strój bałwana (po wypełnieniu specjalnego questa).

Wczytywanie...