W październiku od Wizards of the Coast

1 minuta czytania

Firma Wizards of the Coast szykuje kilka premier na bieżący miesiąc. Oprócz nowej strony, którą już można podziwiać, czeka na nas kilka podręczników oraz oraz nowa książka R.A Salvatore.

salvatore, ghost king

Skoro już o niej mowa – twórca wielotomowej sagi o drowim renegacie prezentuje kolejny ciąg przygód Drizzta Do'Urdena. The Ghost King , czyli III cześć serii Transitions, opowie nam historię Hephaestusa, który zostaje zaatakowany we własnej komnacie. Smokowi wydaje się, że przyszedł czas na potyczkę z kimś, kto ponoć został zniszczony. Jednak ku zaskoczeniu wielkiego jaszczura w jego komnacie nie znajduje się drow, ale illithid. Cóż wyniknie z tego spotkania? Przekonamy się już w tym miesiącu. WotC udostępniła jednak przykładowy fragment książki, który można pobrać pod tym adresem.

Primal Power to kolejny podręcznik do czwartej edycji D&D. Tym razem poznamy nowe możliwości rozwoju barbarzyńców, druidów czy szamanów. Póki co opublikowano drugi schemat rozwoju – druida przywoływacza. Znajdziecie go w tym miejscu.

dungeon

Prince of Undeath to kolejna premiera przewidziana na październik. To przygoda skierowana do osób, których postacie osiągnęły już 27-30 poziom doświadczenia. Czeka ich wiele walk w samym sercu Otchłani. Nie zabraknie oczywiście Orcusa, który pragnie uzurpować sobie władzę Raven Queen.

dragon, d

Opublikowano grafikę, która powiązana jest z samym tłem przygody. Chodzi tu o Chaos Ships, czyli okręty chaosu, które umożliwiają podróżowanie po Otchłani. Problem w tym, iż wpierw należy taki statek nakarmić...

dragon, d

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

Wczytywanie...