Książki fantastyczne

Blask Fantastyczny – recenzja

Dodał: Rincewind, czwartek, 5 stycznia 2006 · Komentarzy: 4

Dla niektórych nie jest to pewnie zaskoczeniem, jednak dla dobra ogółu i zainteresowanych oświadczam, że na stronce w zakładce Książki Fantasy znalazła się recenzja Blasku Fantastycznego Terrego Pratchetta. Miłej lektury.

Książki fantastyczne

Weekend z fantastyką

Dodał: Tokar, sobota, 29 października 2005 · Komentarzy: 0

"Weekend z fantastyką" odbędzie się w wrocławskim Empiku Megastore w dniach od 28 (piątek) do 30 (niedziela) października. W programie przewidziano spotkania z pisarzami (Andrzej Pilipiuk i Andrzej Ziemiański), liczne konkursy, a przede wszystkim prezentacje najnowszych gier komputerowych. Więcej informacji na Valkiria.net.

Książki fantastyczne

Empiki już bez ISY

Dodał: Tokar, sobota, 15 października 2005 · Komentarzy: 0

Przykra wiadomość dla fanów książek z serii Forgotten Realms. W największych i najpopularniejszych polskich księgarniach, czyli salonach Empik niedostępne są już książki wydawnictwa ISA. Pan Grzegorz Szulc (szef wydawnictwa) 11. października na oficjalnym forum ISY napisał:

"Chcę poinformować że od tego tygodnia do odwołania nowe książki ISA nie będą dostępne w salonach Empik. Jeżeli chcecie coś kupić nie wysyłkowo to pozostaje Matras i lokalne księgarnie."

A więc koniec w wycieczkami do Empiku, pozostają zwykłe księgarnie i owy Matras. Jednak internetowy sklepik ISA działa nadal, poza tym jeszcze Allegro, itp. Ale to i tak wielki cios. Jeśli jednak chcecie, by książki ISY były bardziej dostępne, przeczytajcie dalszą część wiadomości pana Szulca:

"A teraz prośba do forumowiczów. Jeżeli znacie dobre księgarnie to piszcie na adres isa@isa.pl Tylko prośba – nie przysyłajcie adresów księgarń Matrasu, bo z Matrasem już współpracujemy."

Trzecia już oficjalna przygoda do Monastyru opuściła drukarnię. Chodzi oczywiście o Wbrew Regułom Wojny, której akcja toczy się w Agarii. Już niedługo książka powinna pojawić się sklepach.

Książki fantastyczne

Zostań bohaterem wojen husyckich!

Dodał: Dany, wtorek, 28 czerwca 2005 · Komentarzy: 0

Na Allegro pojawiła się aukcja, na której można wykupić swoją "obecność" w kolejnej książce Andrzeja Sapkowskiego pt. "Lux perpetua". Rola i sposób wystąpienia będzie dla zwycięzcy niespodzianką – jest to uzależnione od koncepcji pisarskiej autora, który zastrzega, że w skrajnym przypadku może wejść w grę wystąpienie w którymś z kolejnych utworów. Zwycięzca aukcji może wystąpić w książce sam lub przekazać komuś swój „kupon na wystąpienie” w prezencie. Obecnie wylicytowana kwota sięga już ponad 1.5tys.! Aukcja pod tym adresem.

Książki fantastyczne

Nautilus 2005 – wyniki

Dodał: Tokar, poniedziałek, 27 czerwca 2005 · Komentarzy: 0

Ogłoszono zwycięzców tegorocznych Nautilusów. W kategorii powieść zwyciężyła książka "Boży bojownicy" Andrzeja Sapkowskiego, natomiast w kategorii opowiadanie tekst "2586 kroków: Wieczorne dzwony" Andrzeja Pilipiuka.

Wczytywanie...