Informacja prasowa

W połowie lutego do księgarń w całej Polsce trafi kontynuacja przygód gierczenego detektywa Torkila Aymore'a – "Gamedec. Zabaweczki. Sztorm.", autorstwa znanego i lubianego Marcina Przybyłka.

Okładka książki Gamedec. Zabaweczki. Sztorm.

"Mobillenium, koncern odpowiedzialny za stworzenie w sieci cyfrowej Bestii, ukrywa straszliwą tajemnicę. Co znajduje się na siódmej planecie systemu Hoedus II, ponad dwieście lat świetlnych od Słońca? I jaki to ma związek z falą zamieszek o bezprecedensowej skali, ogarniających całą Ziemię? Torkil Aymore dwoi się i troi – dosłownie – żeby sprostać wyzwaniom przekraczającym możliwości zwykłego człowieka. Ale Torkil nie jest już zwykłym człowiekiem...

Pod koniec XXII wieku zmieniło się praktycznie wszystko. Wiele ciał, wiele dusz... teraz każdego człowieka można powielić, skopiować. Gamedec walczy o utrzymanie własnej tożsamości, szuka prawdy o rzeczywistości i odkrywa nieznane możliwości własnego umysłu. Czy droga, która podąża, stanie się drogą ocalenia dla całej ludzkości?

Jeśli wszedłeś w sieć,
nie ma dla ciebie ratunku."

Książki fantastyczne

Nowa tapeta Gamedecverse

Dodał: Tokar, środa, 17 grudnia 2008 · Komentarzy: 1

Informacja prasowa

Z okazji 40-tych urodzin Marcina Przybyłka, Gamedec Zone udostępniło kolejną ilustrację ze świata Gamedecverse, tym razem prezentującą samego Torkila Aymore'a. Autorem ilustracji jest znakomity grafik, Marcin Jakubowski. Zapraszamy do pobieralni.

Tapeta Gamedecverse

Informacja prasowa

Na zakończonym właśnie German Developer Awards, Drakensang zdobył tytuł najlepszego RPG 2008 w Niemczech! To jednak nie jedyny tytuł, jaki uzyskał ten RPG w trakcie GDA, gdyż wywalczył jeszcze dwie nagrody w kategoriach ogólnych:

  • Najlepszy Scenariusz (Best Story)
  • Najlepsza Ścieżka Dźwiękowa (Best In-Game Soundtrack)

Gra ma swoją premierę za 4 dni w Polsce, na 52 dni przed premierą światową. Zobaczymy, czy powtórzy ona sukces, jaki osiągnęła na niemieckojęzycznych rynkach. Grę można już zamówić w pre-orderze na msw.pl.

Informacja prasowa

Przypominamy, że już za tydzień będzie premiera Drakensang: The Dark Eye – niezwykle rozbudowanego RPG, o którym mówi się jako o "duchowym spadkobiercy Baldur's Gate". Wyląduje ona na naszym rynku na 52 dni przed premierą światową! To prawdziwy świąteczny prezent dla wszystkich miłośników RPG.

Pojawiły się też już pierwsze recenzje w polskich mediach, które są potwierdzeniem wysokiej jakości tego tytułu: W CD-Action (12/2008) tytuł uzyskał ocenę 8+/10: "Fani gatunku dostaną solidnego RPG-a, który uwiedzie ich dobrze opowiedzianą fabułą i mechaniką. Duży plus tak za wciągający główny wątek, jak i naprawdę zróżnicowane zadania poboczne!"

Jeszcze wyżej Drakensanga ocenił Onet, wystawiając mu notę 9/10: "Fabuła niesamowicie wciąga, tak że od gry wprost nie można się oderwać przez kilkadziesiąt godzin. I Was porwie ogromny i niebezpieczny świat Aventurii. Na cóż więc czekacie?! Wyczyśćcie broń, z kufra wyjmijcie zbroję i ruszajcie w świat. Warto!"

Drakensang: The Dark Eye

Drakensang i specjalny komputer

Dodał: Tokar, wtorek, 2 grudnia 2008 · Komentarzy: 0

Informacja prasowa

Z okazji zbliżającej się premiery gry, miło nam zaprezentować komputer Drakensang! Jest to mocny sprzęt, który został ozdobiony grafikami związanymi z tym nadchodzącym cRPG'iem. Jeżeli planowałeś zakup komputera, a jesteś fanem gatunku, to ten sprzęt będzie istną perełką, która wspaniale ozdobi każde stanowisko do grania. Uwaga: Edycja limitowana!

Komputer Drakensang – podstawowe dane:

  • AMD Phenom X3 Triple Core 8450 2,10 GHz.
  • 2 GB RAM.
  • HD 320 GB.
  • GeForce 9800GTX+ 512 MB.
  • Dźwięk 8 kanałów (7.1).
  • Zasilacz Amacrox 400 W.
  • DVD+/-RW LS.

Zdobyć go można w sieci sklepów Reaktor. Oczywiście do zakupionego komputera dokładana jest także sama gra Drakensang: The Dark Eye. Pełną specyfikację komputera można odnaleźć pod tym adresem.

Książki fantastyczne

Wideoczat z Marcinem Przybyłkiem

Dodał: Tokar, poniedziałek, 24 listopada 2008 · Komentarzy: 0

Informacja prasowa

27 listopada (czwartek) o godz 14.00 gościem wideoczatu Wirtualnej Polski będzie Marcin Przybyłek – twórca Gamedeca – gierczanego detektywa Torkila Aymore’a, którego powieść "Gamedec. Zabaweczki. Błyski" niedawno się ukazała. Marcin Przybyłek odpowie na wszystkie, nawet dziwne i głupie pytania, więc internauci – myszki w dłoń.

Drakensang: The Dark Eye

Drakensang – cena i przedsprzedaż

Dodał: Tokar, piątek, 21 listopada 2008 · Komentarzy: 0

Informacja prasowa

Jeden z największych RPG ostatnich lat, Drakensang: The Dark Eye będzie dostępny w dwóch edycjach. Edycja standardowa, zawierająca grę i instrukcję, a także plakat Drakensang (format A3) wraz z drzewkiem umiejętności specjalnych, będzie kosztowała 99,90 zł.

Edycja Kolekcjonerska gry dostępna będzie w cenie 169,90 zł. O jej pełnym składzie informowaliśmy wczoraj.

Uwaga! Rusza już przedsprzedaż! Grę Drakensang: The Dark Eye oraz jej Edycję Kolekcjonerską można zamówić poprzez Empik oraz msw.pl – i tylko z tych dwóch miejsc przesyłka zostanie wysłana na DWA dni przed planowaną premierą (10.12.2008r). A oto bezpośrednie linki, skąd można zamówić grę:

Wiedźmin

Nowa gra karciana "Wiedzmin"

Dodał: Ven'Diego, poniedziałek, 19 lutego 2007 · Komentarzy: 0

Informacja prasowa

Wydawnictwo Kuźnia Gier zostało wybrane przez CD Projekt RED, do stworzenia dwóch kompletnych gier karcianych towarzyszących premierze produkcji „Wiedźmin”.

Pierwsza z nich to projekt promocyjny, druga zaś przeznaczona jest do indywidualnej sprzedaży detalicznej. Wydanie obu produkcji poprzedzi premierę gry komputerowej „Wiedźmin”. Gry wydane będą w Polsce, jednakże CD Projekt nie wyklucza możliwości wydania ich również w innych krajach.

Wczytywanie...