
Informowaliśmy Was kilkukrotnie o nowościach, które na pewno pojawią się w "Diablo III". W sieci pełno dyskusji i spekulacji na ten temat, lecz tym razem możemy powiedzieć, czego bez wątpienia nie będzie.
Co jakiś czas pojawiają się narzekania na ilość rzekomych podobieństw między "D3" a "WoW". W związku z nimi podniesiono kwestię pojawienia się w grze broni palnej. Bashiok – nieoceniona wyrocznia w sprawach ciekawych nowinek – powiedział wyraźnie i drukowanymi literami, że w "Diablo 3" broń palna się nie pojawi, podobnie jak żadna inna niepasująca do dobrze znanego i kochanego, "magicznego" klimatu i natury poprzednich części gry.















