Final Fantasy

Chains of Promathia to dodatek przygotowany dla wszystkich fanów sieciowego Final Fantasy XI.

final fantasy xi

Japońskie Square Enix ogłosiło, iż w obszarach, na których rozgrywa się akcja rozszerzenia, zostanie podniesiony limit doświadczenia. Teraz przygody rozpocząć mogą postacie od 75 poziomu wzwyż, ale bez obaw – także przeciwnicy stali się silniejsi, dzięki czemu gracze na pewno nie będą się nudzić.

Lekkim modyfikacjom poddano także misje w Chains of Promathia, dzięki czemu mają się one stać bardziej przystępne. Planowana linia fabularna pozostanie jednak bez zmian.

Oficjalne ogłoszenie można znaleźć w tym miejscu.

Mass Effect

Mass Effect: The Movie

Dodał: , · Komentarzy: 6

Dobra, przyznaję, tytuł zmyśliłem. Ale przynajmniej mam do czego zmyślać! Od premiery Mass Effect społeczność graczy spekulowała, czy uniwersum trafi na srebrny ekran. Dzisiaj pojawiały się już sygnały na różnych blogach i serwisach, teraz jednak wypowiedzieli się ci, którzy wiedzą najlepiej, a konkretnie Community Manager BioWare, czyli Chris Priestly.

NIE GAP SIĘ W KAMERĘ, SHEPARD!

Mam tylko nadzieję, że film dotrzyma tempa grom i nie okaże się szmirą. Póki co proponuję poważnie pomyśleć nad doborem aktorów, szczególnie do ról obcych. Zapraszam na forum do dyskusji.

Jeśli chcesz dowiedzieć się wszystkich szczegółów, czyli co na ten temat ma do powiedzenia Chris Priestly, zapraszam do rozwinięcia newsa, gdzie przytaczam jego wypowiedź z forów BioWare, oczywiście w języku polskim.

Konwenty

Łódzki Fanklub Star Wars organizuje mistrzostwa miasta w Star Wars Miniatures.

Impreza rozpocznie się już 5 czerwca, podczas Portu Gier, w Łódzkim Domu Kultury przy ulicy R. Traugutta 18. Należy zarezerwować sobie więcej czasu – impreza trwać będzie cyklicznie przez kilka dni. Wstęp na Mistrzostwa Łodzi w Star Wars Miniatures jest darmowy.

Wpisowe dla zawodników wynosi 25 zł. Pieniądze te w całości zostaną przeznaczone na nagrody. Zapisy trwają w godzinach 10:00 – 11.00. Więcej informacji pod tym adresem. W rozszerzeniu newsa dojazd na miejsce, instrukcja wypełniania kartek ze składami oraz oczywiście spis potrzebnych akcesoriów turniejowych.

łódzki fanklub star wars
Guild Wars 2

Druga część wywiadu na ZAM

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na łamach zam.com pojawiła się druga część wywiadu z twórcami drugiej części Guild Wars.

Jest to druga część zapis rozmowy w siedzibie ANet. Pojawiają się w nim pytania o udźwiękowienie gry – jak wiadomo, w pierwszej części Guild Wars dialogów mogliśmy posłuchać jedynie w trakcie przerywników filmowych, podczas gdy w czasie gry natykaliśmy się jedynie na kolejne ramki z tekstami.

guild wars 2guild wars 2

To jednak nie jedyny temat poruszony w tej części wywiadu. Redaktorowi ZAM w końcu udało się "wyciągnąć" trochę informacji o Sylvari – nowej rasie, która pojawi się wraz z premierą Guild Wars 2. Przypominają elfy, tak jak one będąc silnie związane z naturą. Powstały z wielkiego i starego drzewa, które pojawiło się w filmiku kończącym Eye of the North.

Na koniec kilka słów odnośnie opowiadania historii w grze. Chodzi przede wszystkim o dynamiczne wydarzenia. Przeczytamy m.in, iż fabuła zostanie podzielona na małe części, aby nie trzeba było siedzieć cale dnie przed monitorem w obawie przed przegapieniem ważnego wydarzenia.

Zainteresowanych zapraszam pod ten adres. Tekst w języku angielskim. Wkrótce na guildwars.pl ma się pojawić polskie tłumaczenie.

Baldur's Gate II: Cienie Amn

Spellhold Studios ostatnio znów się ożywiło. Pojawiły się nowe wersje modow dla sagi o Dziecku Bhaala.

Na początek aTweaks v3.1. Krótkie przypomnienie – modyfikacja ta stawia sobie za cel ulepszenie rozgrywki w całej sadze – działa więc nie tylko w obu oficjalnych częściach (z dodatkami), ale i w (Easy)Tutu oraz Baldur’s Gate Trilogy (BGT). W tym celu pojawiają się nowe klasy, rasy, zaklęcia czy przeciwnicy. Prócz tego oczywiście kilka mniejszych poprawek. Nowa wersja wprowadza także moce Bhaala dla postaci w Baldur's Gate I. Więcej o mocach Bhaala przeczytasz na forum.

Przydatne adresy:

Runes of Magic

Chapter III już dostępny!

Dodał: , · Komentarzy: 1

Informacja prasowa

runes of magic, the elder kingdoms, chapter

Dzisiaj opublikowana została główna odsłona Chaptera III Runes of Magic, „The Elder Kingdoms”. Gra wzbogacona została o nowe elementy, obejmujące m.in. nowy kontynent z nowymi strefami i instancjami. Oprogramowanie klienta zawierające opublikowane dzisiaj najnowsze uaktualnienie gry można pobrać całkowicie za darmo z oficjalnej strony www.runesofmagic.com. Z powodu rosnącej popularności gry, zostały uruchomione także nowe serwery przeznaczone dla niemieckich, francuskich i hiszpańskich graczy. Aby usprawnić komunikację między graczami, wraz z odsłoną Chaptera III uruchomiono zintegrowany chat głosowy.

Od jutra gracze będą mogli stanąć do wyścigu w fascynującym konkursie premierowym: na uczestników „Igrzysk Olimpijskich Poziomu 58” czekają cenne pakiety przedmiotów.

Mass Effect 2

Popremierowy wór informacji o Mass Effect 2

Dodał: , · Komentarzy: 4

Pamiętacie wory informacji sprzed premiery Mass Effect 2? Ja też. Ktoś pamięta numer? Ja też. Tak czy inaczej, może informacje z tego wora nie są pierwszej świeżości, ale jedno jest pewne – jeszcze się nie przedatowały.

Mass Effect 2

Przeczytam dziś więc o dwóch czerwcowych gratkach dla wszystkich maniaków gwiezdnej sagi. Pierwszą będzie nowiutkie niczym wcześniej nie zapowiadane DLC, niestety, płatne. Druga to polska premiera serii komiksów Mass Effect: Redemption, nad Wisłą noszącej podtytuł "Odkupienie". Po szczegóły zapraszam do rozwinięcia wiadomości.

Konwenty

Ważne informacje o Tornado 8

Dodał: , · Komentarzy: 0

Informacja prasowa konwentu Tornado 8

W końcu przyszedł czas, by podać dokładniejsze informacje na temat spraw organizacyjnych Tornado. Organizatorzy konwentu ustalili wysokość akredytacji, podali różne informacje na temat noclegów i wyżywienia, a jakby tego było mało, impreza zyskała nowego sponsora. Szczegółowe informacje znajdziecie tutaj.

Wczytywanie...