Komiksy

Wieczne zło: Wojna w Arkham – recenzja komiksu

Dodał: , · Komentarzy: 0
wieczne zło

Wyobraźcie sobie Gotham pozbawione Batmana, za to wciąż pełne arcyłotrów, z którymi mierzył się każdej nocy. Policja nie jest w stanie zaprowadzić porządku, a oszalałe towarzystwo stara się opanować… Bane!

Teoretycznie „Wojna w Arkham” jest kontynuacją „Wiecznego zła”. Teoretycznie, ponieważ Syndykat Zbrodni, który doprowadził do zniknięcia Ligi Sprawiedliwości z powierzchni Ziemi, nie występuje tutaj wcale, zaś czytelnik, choć początkowo zdziwiony obrotem spraw, na dłuższą metę niekoniecznie będzie wymagał szczegółowej wiedzy na temat wydarzeń, które doprowadziły do uwolnienia wielu z osadzonych w Azylu Arkham i nieobecności Batmana. Jego dawni rywale, jak choćby doskonale znani Strach na Wróble, Killer Croc i Trujący Bluszcz, dzierżą w swych dłoniach władzę nad poszczególnymi dzielnicami. A całemu rozgardiaszowi przypatruje się z ratusza nie kto inny, jak burmistrz Oswald Cobblepot.

Czytaj dalej...

Filmy fantastyczne

Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie z nowym trailerem!

Dodała: , · Komentarzy: 0

W sieci pojawił się kolejny trailer "Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie", a także oficjalny plakat. Będzie to pierwsza produkcja w serii opowiadającej historie, które miały miejsce w tle głównych wydarzeń z "Gwiezdnych Wojen". Dostępna jest zarówno wersja z napisami oraz dubbingiem.

łotr 1, gwiezdne wojny
Fantastyka w kadrze

Fantastyka w Kadrze #69: Daredevil vs Spider-man

Dodał: , · Komentarzy: 0

Stacia tytanów, a zwłaszcza herosów, zawsze wzbudzają kontrowersje wśród widzów, choć ostatnie tego typu produkcje zdają się być miałkie. Ale od czego jest wyobraźnia, która pozwala nam na rzucenie na ring najdziwniejszych kompanów czy też arcywrogów jakich widział świat. Dlatego dziś, na łamach Fantastyki w Kadrze, puściliśmy nieco wodze fantazji, gdybając kto zwyciężyłby w starciu czerwony diaboł Daredevil vs pajęczak Spider-Man?

filmy, cykl, seriale, fantastyka w kadrze

Moim typem jest Daredevil, gdyż nie ukrywam swojej niechęci do drugiego pana, życząc mu zerwanej nici. Jednak jak dotąd nie było filmowej okazji do obserwacji takiej walki, więc pozostaje na razie porównać dwie produkcje z owymi bohaterami w roli głównej – "Daredevil" oraz "Spider-man".

Underrail: Expedition

Zapowiedziano dodatek do UnderRail

Dodał: , · Komentarzy: 2

"UnderRail: Expedition" pozwoli nam odpocząć od przedzierania się przez dobrze nam znaną mieszaninę jaskiń i tuneli metra. Zamiast tego stawimy czoło budzącemu postrach wśród marynarzy Czarnemu Morzu, ogromnemu zbiornikowi wodnemu położonemu pod powierzchnią ziemi. Żeglując przez wody Morza napotkamy tajemniczy ruiny, których eksploracja rzuci nowo światło na powstanie świata "UnderRail". Pośród zgliszcz starych ośrodków stoczymy walki z okrutną fauną, dzikimi tubylcami, zdradzieckimi piratami i czymś znacznie groźniejszym.

underrail, underrail expedition
Wasteland 3

Wasteland 3 ufundowane w ciągu trzech dni

Dodał: , · Komentarzy: 2

Prawdopodobnie właśnie pobito w pierwszy growy rekord serwisu Fig. 2,75 miliona dolarów potrzebnych na produkcję "Wasteland 3" zostało uzbierane w przeciągu trzy dni. To trochę dłużej niż ufundowane w mniej niż dwa dni "Wasteland 2", ale w przypadku poprzedniczki wymagana kwota wynosiła tylko 900 000 dolarów. Do końca zbiórki został jeszcze miesiąc, więc Brian Fargo i studio InXile Entertainment wyznaczyli cele dodatkowe i podziękowali fundatorom za wsparcie.

wasteland 3
The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition

Znamy wymgania sprzętowe do Edycji Specjalnej Skyrima

Dodała: , · Komentarzy: 0

Bethesda ogłosiła dzisiaj wymagania, jakie nasz sprzęt będzie musiał spełnić, aby podźwignąć specjalnego, odświeżonego Skyrima. Oprócz remasterowanej podstawowej gry "The Elder Scrolls V: Skyrim", Edycja Specjalna będzie zawierać również wszystkie dodatki, a także oficjalne wsparcie dla modów na wszystkich platformach. Twórcy zaznaczyli także, że gra jest już "w złocie", co oznacza, że wszystkie prace nad nią zostały zakończone.

skyrim, edycja specjalna
Wczytywanie...