dziki_lad

Bohaterowie filmu Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć na nowych plakatach

1 minuta czytania

Premiera "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć" już za nieco ponad miesiąc. Dlatego Warner Bros. wydało serię nowych plakatów promujących film. Każdy z nich przedstawia po jednym z bohaterów filmu.

fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

Akcja filmu rozgrywać się będzie w 1926 roku. Młody pisarz i zarazem mag imieniem Newt Scamander (w tej roli nagradzony Oscarem Eddie Redmayne) przybywa do Nowego Yorku. Ma być to jedynie krótki przystanek w jego podróży powrotnej z wielkiej wyprawy, w trakcie której zbierał, katalogował i opisywał niezwykłe zwierzęta. Jednak seria niefortunnych zdarzeń i wypadków sprawia, że młody pisarz musi uporać się z kłopotami mogącymi zaszkodzić nie tylko światu czarowników, ale także nie-czarów (amerykańskich mugoli).

Film w reżyserii Davida Yatesa (odpowiadającego także za cztery ostatnie ekranizacje przygód Harry'ego Pottera) ze scenariuszem napisanym przez J.K. Rowling, trafi do kin już 18 listopada.

fantastyczna zwierzęta i jak je znaleźć fantastyczna zwierzęta i jak je znaleźć fantastyczna zwierzęta i jak je znaleźć fantastyczna zwierzęta i jak je znaleźć fantastyczna zwierzęta i jak je znaleźć fantastyczna zwierzęta i jak je znaleźć fantastyczna zwierzęta i jak je znaleźć fantastyczna zwierzęta i jak je znaleźć fantastyczna zwierzęta i jak je znaleźć

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...