Wasteland 3 ufundowane w ciągu trzech dni

1 minuta czytania

Prawdopodobnie właśnie pobito w pierwszy growy rekord serwisu Fig. 2,75 miliona dolarów potrzebnych na produkcję "Wasteland 3" zostało uzbierane w przeciągu trzy dni. To trochę dłużej niż ufundowane w mniej niż dwa dni "Wasteland 2", ale w przypadku poprzedniczki wymagana kwota wynosiła tylko 900 000 dolarów. Do końca zbiórki został jeszcze miesiąc, więc Brian Fargo i studio InXile Entertainment wyznaczyli cele dodatkowe i podziękowali fundatorom za wsparcie.

wasteland 3

Cele dodatkowe:

  • Po zebraniu 2 850 000 dolarów do gry zostanie dodane 37 dodatkowych opcji modyfikacji wyglądu Strażnika. Dodatkowe głowy, fryzury, różne typy budowy ciała. Oprócz tego wszystkie przedmioty założone przez bohatera, w stylu łopat, okularów itp. pojawią się na modelu w grze.
  • Po przekroczeniu granicy 3 000 000 dolarów zostanie dodany dodatkowy towarzysz będący... gadającym samochodem. Jutrzenka została stworzona w celu doradzania prezydentowi Reaganowi, ale bez sprzeciwu wesprze cię podczas starć i podróży. Oprócz tego w trudnej sytuacji rzuci jakąś dobrą radą. Niestety większość rad będzie dotyczyła metod eliminowania tych przeklętych komuchów.
  • Kiedy fundusze dotrą do magicznej granicy 3 100 000 dolarów zostanie dodana opcja stworzenia własnej Odznaki Strażnika. Na początku gry wykreujecie całkowicie niepowtarzalną, oddającą wasz charakter Odznakę, która będzie godłem bazy (i zostanie umieszczona na wszystkim co jest z wami związane).

Prezes inXile Entertainment Brian Fargo podziękował fanom i fundatorom za ich wsparcie:

"Wasteland 3" to najambitniejszy z ufundowanych przez was tytułów. Zaszliśmy tak daleko dzięki waszemu nieustającemu wsparciu i pomocy. Chcemy wam za to podziękować poprzez tworzenie najlepszych gier CRPG-ie. Jakość "Wasteland 3" zerwie wam czapki z głów.

wasteland 3

Komentarze

0
·
Wasteland 2 był taki dobry? Recenzja Tokara
0
·
Ciiii... Lord i Zbawca Fargo mówi, że to była dobra gra.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...