szczury_wroclawia_szpital
Wasteland 3

Nowy gameplay z Wasteland 3

Dodał: , · Komentarzy: 0

Nowy gameplay z "Wasteland 3" to nie byle co. Niemal godzina solidnej rozgrywki w skutym nuklearną zimą Kolorado. Nasi dzielni Strażnicy będą musieli odbić zakładników przetrzymywanych w opuszczonym hotelu. Zostali pojmani przez Patriarchę najpotężniejszego watażkę w okolicy. Zatarg z nim może nie wyjść Strażnikom na dobre, ale nie mogą zostawić ludzi w potrzebie.

wasteland 3
Wasteland 3

Dla wielu graczy to informacja rodzaju – być albo nie być. A raczej – grać albo nie grać. Choć data premiery produkcji została zapowiedziana na bliżej nieokreślony okres wiosny 2020 roku, więc jest jeszcze czas, aby dokonać niezbędnych modernizacji i zakupów, to nie ukrywajmy. Domowy budżet nie jest z gumy, a coś do garnka włożyć trzeba.

wasteland 3

To co, pójdzie czy nie pójdzie? Ech... przekonajmy się.

Wasteland 3

Wasteland 3 – obszerne fragmenty rozgrywki

Dodał: , · Komentarzy: 0

Mawia się, że im ciszej jedziesz, tym dalej zajedziesz. Wspomnianą sentencję ewidentnie do serca wzięło sobie studio inXile, ponieważ niechętnie dzieli się ono konkretnymi informacjami z "Wasteland 3". Tu rzuci małą ciekawostkę, tam wypuści krótki zwiastun, gdzie indziej zaprezentuje strzępki rozgrywki. Cóż, fani oczekujący na postnuklearne przygody w zaśnieżonym stanie Kolorado nie mają łatwego życia.

wasteland 3

Dlatego targi Gamescom można uznać za prawdziwe święto graczy, bo co rusz napływają do nas ciekawostki z produkcji nadchodzących wielkimi krokami. Także tych, w przypadku których twórcy zazwyczaj nabierają wody w usta.

Do rzeczy – w sieci zaprezentowano dwa porządne fragmenty rozgrywki z "Wasteland 3". Sporo walki, podróże po mapie świata, trochę soczystych dialogów i masa klimatu.

Wasteland 3

W najnowszym zwiastunie "Wasteland 3" grupa dzielnych strażników próbuje dobić targu z Patriarchą, potężnym watażką trzymającym w żelaznym uścisku większą część Kolorado. Otoczony jest przerażającymi legendami i plotkami. Udusił własnego bliźniaka gołymi rękoma, zabił własną matkę, po przyłapaniu jej na kradzieży, członkowie jednego z klanu ukrzyżowali go, ale uciekł on z miejsca kaźni, a zemsta, którą wywarł na swoich oprawcach wciąż budzi strach w mieszkańcach Kolorado. Co Strażnicy mogą chcieć od takiego człowieka?

wasteland 3
Wasteland 3

Impreza E3 2019 zaskakuje nas coraz bardziej. Po trailerze "Cyberpunku 2077" z Johhnym Reevesem i wycieczce po Halcyonie z "The Outer Worlds przyszedł czas na próbę firmy inXile Entertainment. Parę miesięcy temu gigant z Redmont wykupił studio Briana Fargo co nie spotkało się z przychylną reakcją części graczy, którzy uznali to za zdradę ideałów i sprzedanie się korporacjom, które Fargo krytykował. Czy to wszystko wyszło inXile na zdrowie? Przekonajcie się zwiedzając Colorado z znanym z poprzednich części wesołym pijaczkiem Scotchmo.

wasteland 3
Wasteland 3

Briana Fargo pasjonatom komputerowych gier fabularnych nie trzeba przedstawiać. Założyciel kultowego studia Interplay, który maczał swoje palce przy takich projektach jak "Fallout", "The Bard's Tale" czy "Baldur's Gate", ogłosił zamiar przejścia na branżową emeryturę. Developer rozpoczął swoją przygodę przy tworzeniu gier w 1981 roku i jest jednym z ostatnich starych wiarusów, którzy są nadal aktywni w świecie elektronicznej rozrywki.

brain fargo

Obecnie szef studia inXile sprawuje pieczę nad "The Bard's Tale IV", a także "Wasteland 3" i to właśnie po premierze tego ostatniego projektu ostatecznie pożegna się z branżą.

Wasteland 3

Nasz czwarty update jest trochę krótszy niż jego poprzednicy, jednak zawarta w nim klimatyczna historia wynagradza to z nawiązka. Przedstawia ona z pewnością najpotężniejszą frakcję post nuklearnego Kolorado, Sto Rodzin oraz ich przywódcę znanego jako Patriarcha wraz z jego długą i brutalną drogą do władzy.

wasteland 3
Wasteland 3

Druga część naszego update'u będzie dotyczyła jednej z frakcji, które napotkamy w grze. Kościół Uświęconej Eksplozji to fanatyczna sekta, czcząca coś co wygląda na schwytaną reakcję nuklearną. Pełny raport Strażników opisujący spotkanie z nimi (oczywiście odpowiednio ocenzurowany) znajdziecie w rozwinięciu newsa.

wasteland 3
Wczytywanie...