Wasteland 3 zalicza poślizg

1 minuta czytania

Z odległej Ameryki nadeszły złe wieści z postapokaliptycznego frontu. Kolejną ofiarą koronawirusa w branży elektronicznej rozrywki stał się “Wasteland 3”. W wyniku konieczności wdrożenia pracy zdalnej przez zespół inXile i sytuacji związanej z pandemią, premiera kolejnej części ojca wszystkich postnuklearnych cRPG została przeniesiona. Jak tłumaczy Brian Fargo, dodatkowe kilka tygodni ma dać studiu potrzebny czas do zaimplementowania wszystkich poprawek przesłanych przez graczy podczas beta testów, optymalizacji i odpowiedniego dopieszczenia gry.

wasteland 3

Wobec powyższych wyzwań “Wasteland 3” nie ukaże się w maju, tak jak pierwotnie to planowano, lecz dopiero 28 sierpnia. Nie da się ukryć, że serce może zaboleć, ale obecna sytuacja związana z szalejący koronawirusem powoduje, że każdy z nas powinien być zdecydowanie bardziej wyrozumiały niż zazwyczaj.

Źródło: www.facebook.com

Komentarze

0
·
Eh, szkoda. Rozumiem powody takiego stanu rzeczy, ale smuteczek jest. W tym roku chyba tylko BG III wzbudza we mnie takie emocje. Liczę, że trójka naprawi wszystkie minusy dwójki...W sumie wystarczy mi tylko jak dodadzą formacje podczas poruszania się, skradanie się, lub czołganie się po ziemi i poprawią tworzenie modyfikacji do broni na mniej losowe.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...