Assassin's Creed: Syndicate

Assassin's Creed jeszcze nie w 2017?

Dodała: , · Komentarzy: 0

Jak informowaliśmy jeszcze w lutym, Ubisoft postanowił posłać markę "Assassin's Creed" na urlop, który miał potrwać przynajmniej do 2017. Chodziło przede wszystkim o dopracowanie kolejnej odsłoniy i zapobieżenie takim porażkom, jaka spotkała "Assassin's Creed: Unity" okrzykniętej jedną z najbardziej niedopracowanych gier, jakie trafiły na sklepowe półki. Teraz jednak Tommy Francois powiedział IGNowi, że kolejna gra może wyjść nawet później niż w 2017.

assassins creed
Książki fantastyczne

Illidan – recenzja książki

Dodał: , · Komentarzy: 0
illidan, okładka

Illidan Stormrage – jedna z najpotężniejszych postaci w historii Azeroth, elf, który niegdyś przeniknął w szeregi Legionu, aby powstrzymać jego inwazję na swój świat, teraz uwięziony jest w ciasnej, ciemnej celi – zapomniany, odizolowany od świata i potępiony. Kiedy jednak Legion powraca, istoty, które kiedyś go uwięziły, teraz zwracają mu wolność z bardzo jasnym warunkiem: po raz kolejny ma zatrzymać demony.

Początek książki oraz znaczną część jej fabuły mogliśmy dosłownie "ogrywać" w "Warcrafcie III" oraz dodatku do niego – "The Frozen Throne". Są więc postacie znane z tej części gry – Lady Vash, Kael'Thas czy przywódca Złamanych, Akama. Książka Williama Kinga osadzona jest więc w czasach i okolicach znanych fanom Warcrafta, a to pomaga w "połapaniu" się w fabule, gdyż autor nie kreśli niemal żadnego tła dla relacji Illidana z niektórymi z postaci.

Czytaj dalej...

Wczytywanie...