PFS: The Icebound Outpost | The Sundered Path

2 minuty czytania

pathfinder, rpg, cover, okładka, society, scenario, aspis, the icebound outpost

Życie poszukiwacza przygód nie jest łatwe, ale złoto i chwała same się nie zbiorą, dlatego też, gdy Mistrz Zaklęć Aram Zey wzywa na tropikalny półwysep Vudra na południowo-wschodnim krańcu Casmaron, nie należy zwlekać, szczególnie, gdy czas nie jest sprzymierzeńcem. Konsorcjum Aspis, potężna organizacja handlowa, grabi świętą kaplicę Ragdyi, małpiego boga. Głównym celem poszukiwaczy jest wyplenienie Aspis z przybytku oraz zachowanie go dla Vanaran, małpiego ludu. Jednakże magia strzegąca tego miejsca nie rozróżnia przyjaciół od wrogów.

Tak przedstawia się scenariusz opracowany przez Jeffa Erwin "The Icebound Outpost". Przeznaczony jest dla 1-5-poziomowych postaci i kosztuje $3.99.

Natomiast dla bardziej doświadczonych wojażerów Kyle Baird przygotował "The Rats of Round Mountain, Part I: The Sundered Path". Przygoda ta skierowana jest do 7-11-poziomowych postaci i również kosztuje $3.99.

pathfinder, rpg, cover, okładka, society, scenario, aspis, the sundered path

Konsorcjum Aspis nie łatwo się poddaje i już przygotowuje się do zawiązania sojuszu ze szczurzym ludem zamieszkującym Okrągłą Górę. Poszukiwacze będą musieli przechytrzyć bądź zakraść się między strażnikami, by dostać się do Mrocznych Ziem, sieci podziemnych jaskiń i tuneli, a tym samym serca wzgórza, gdzie znajduje się centrum szczurzej społeczności. Jednakże nie będzie to łatwa droga, gdyż ciekawskie stworzenia głębin nie przepuszczą bohaterów bez utraty krwi bądź złota.

Dla tych mniej zorientowanych "Pathfincer Society" to zbiór scenariuszy przeznaczonych specjalnie dla zacieśniania więzi między społecznością graczy. Paizo.com uruchomiło dedykowany temu portal, gdzie gracze wstępnie tworzą wydarzenia dotyczące konkretnej przygody i zbierają się w jednym miejscu, by poszukiwać skarbów. Największą popularność uzyskało to w USA, Australii, Kanadzie oraz Danii. Jednakże z łatwością scenariusz można odegrać w typowy sposób lub wykorzystać zawarte w nim informacje do własnych przygód.

RPG na Game Exe:

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...