wampir_maskarada
Diablo II

Wyniki PCL#3

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na stronie Polish Clan League, czyli Polskiej Ligi Klanów Diablo 2 (pcl.vel.pl) pojawiła się informacja, że dostępne są już wyniki trzeciej edycji ligi, czyli zakończonych niedawno mirrorów. Ponadto na adres ajantis@warmasters.vel.pl zwycięzcy są proszeni o wysyłanie screenów przedstawiających swoje postacie. Będą one umieszczane na stronie. Obrazki powinny mieć rozmiar ok. 350x350 i format .jpg. No cóż, pozostaje nam czekać na czwartą edycję ligi, czyli rozgrywki 4/4...

Inne

Blizzard zapowiada BlizzCon

Dodał: , · Komentarzy: 0

Firma Blizzard zapowiedziała zorganizowanie imprezy pod dźwięczną nazwą BlizzCon. Odbędzie się ona w mieszczącym siedzibę twórców Diablo Orange County w Kalifornii. 28 i 29 października zbiorą się tam fani światów Warcrafta, Starcrafta i Diablo, by przeżywać szereg związanych z grami Blizzarda wydarzeń.

Ci, który wybiorą się na tę imprezę, spodziewać się mogą dyskusji panelowych z twórcami gier World of Warcraft i Starcraft: Ghost czy oczywiście wspólnego grania w tytuły Blizzarda. W trakcie trwania konwentu odbędą się także specjalne turnieje Warcrafta III i Starcrafta, w których udział wezmą najlepsi ze światowej elity profesjonalnych graczy.

Jest jeszcze jedna sprawa związana z BlizzConem. Otóż już od jakiegoś czasu spekuluje się na temat nowej gry Blizzarda, pojawiły się też pewne sygnały, że uznany developer może pracować nad trzecią częścią Diablo. Wspomniana impreza byłaby chyba świetnym miejscem na oficjalne ogłoszenie prac i wydaje się to być głównym powodem dla którego warto na nią czekać. No, chyba że ktoś ma ochotę wybrać się do słonecznej Kalifornii.

Książki fantastyczne

Zostań bohaterem wojen husyckich!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na Allegro pojawiła się aukcja, na której można wykupić swoją "obecność" w kolejnej książce Andrzeja Sapkowskiego pt. "Lux perpetua". Rola i sposób wystąpienia będzie dla zwycięzcy niespodzianką – jest to uzależnione od koncepcji pisarskiej autora, który zastrzega, że w skrajnym przypadku może wejść w grę wystąpienie w którymś z kolejnych utworów. Zwycięzca aukcji może wystąpić w książce sam lub przekazać komuś swój „kupon na wystąpienie” w prezencie. Obecnie wylicytowana kwota sięga już ponad 1.5tys.! Aukcja pod tym adresem.

World of Warcraft

Testowe Realmy w WoW znowu otwarte

Dodał: , · Komentarzy: 0

Raz jeszcze, Publiczne Realmy Testowe zostały otwarte dla graczy aby pomogli w tworzeniu kolejnej łatki 1.6. Główne zmiany będą dotyczyć klas postaci Warlocka i Warriora, jak również Battlemasterów. Jeżeli macie jakieś pytania odnośnie testowych realmów zajrzyjcie na tą stronę.

Wiedźmin

Wiedźmin – nowe praca w dziale Fan Art

Dodał: , · Komentarzy: 0

W dziale Fan Art, znajdującym się na internetowej stronie gry Wiedźmin, pojawiła się nowa praca plastyczna jednego z oczekujących na tę produkcję fanów. Dzieło to jest nad wszech miar warte uwagi. Z nadesłanymi obrazami zapoznać się można tutaj. Oczywiście twórcy Wiedźmina nieustannie czekają na nowe!

Game Exe

Konkurs Wyniki!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Rozwiązaniem konkursu z przed kilku dni w którym pytaliśmy o polskiego dystrybutora gry Guild Wars poprawną odpowiedzią był cdprojekt. Spośród wszystkich osób które wysłały do nas odpowiedzi, zostały wylosowane trzy, do których trafią gry Guild Wars. Szczęśliwcy to:

  • Helvete
  • Osgaroth
  • Boromir

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy miłej gry, a pozostałym życzymy szczęścia w następnych konkursach.

Książki fantastyczne

Nautilus 2005 – wyniki

Dodał: , · Komentarzy: 0

Ogłoszono zwycięzców tegorocznych Nautilusów. W kategorii powieść zwyciężyła książka "Boży bojownicy" Andrzeja Sapkowskiego, natomiast w kategorii opowiadanie tekst "2586 kroków: Wieczorne dzwony" Andrzeja Pilipiuka.

Wczytywanie...