wampir_maskarada
World of Warcraft

Konkurs World of Warcraft

Dodał: , · Komentarzy: 0

Serwis Battlenet.pl organizuje w dniach od 4 do 25 lipca konkurs, w którym główna nagroda to karta (*) pre-paid o wartości 120 zł, umożliwiająca grę w World of WarCraft przez 60 dni czyli 2 miesiące całkowicie za darmo !!! Zasady konkursu są proste. Odpowiedz na 2 pytania oraz zdobądź kod i podaj swoje dane. Wyniki konkursu ogłoszone zostaną w dniu 25 lipca 2005 roku na łamach serwisu Battlenet.pl.

Strona konkursowa znajduje się pod tym adresem.

World of Warcraft

"Test of Honor" konkurs zakończony!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Blizzard zakończył wczoraj konkurs "Test of Honor". Polegał on na zebraniu jak największej liczby punktów honoru. Listę wszystkich zwycięzców możecie znaleźć tutaj. Pierwsze 100 osób na liście otrzyma kartę graficzną NVIDIA® GeForce™ 6800 Ultra oraz kartę Kingston DataTraveler Elite 256 MB USB Flash Drive.

Zakończony także został ten sam konkurs w Europie. Listę zwycięzców z Europy znajdziecie tutaj.

The Bard's Tale: Opowieści Barda

The Bard's Tale 24 sierpnia!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Dystrybutor Cenega Polska ustaliła właśnie datę premiery gry, która może walczyć o miano cRPG roku! Na półki sklepowe trafi już 24 sierpnia w Profesjonalnej, polskiej wersji językowej (w roli narratora Piotr Fronczewski, w tytułowej roli Barda – Borys Szyc) i będzie kosztować 99,90 zł! Jest na co czekać!

EVE Online

Nowy dodatek do EVE Online!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Już wkrótce, bo na początku lipca, użytkownicy gry EVE Online otrzymają kolejny, całkowicie darmowy dodatek do swojej ulubionej produkcji z gatunku MMO. Cold War Edition, bo tak nazywa się wspomniane rozszerzenie, jak zwykle przyniesie fanom kilka zasadniczych nowości.

Inne

Dzisiaj, 1 lipca 2005 rozpoczynają się eliminacje największego na świecie turnieju gier komputerowych World Cyber Games 2005 (WCG) organizowanego przez firmę Samsung. Do walki o wyjazd do Singapuru stanęło już 2000 Polaków, którzy zarejestrowali się w turnieju. Cyberzawodnicy zmierzą się ze sobą w trzech grach (Starcraft, Counter Strike i Warcraft). By umożliwić udział w turnieju także osobom przebywającym teraz na wakacjach w sierpniu zostanie rozegrana kolejna tura eliminacji. Zapisy trwają na tej stronie. Łączna pula nagród w polskim finale to ponad 100.000 złotych. Samsung Electronics Polska funduje wyjazd na światowe finały do Singapuru w listopadzie tego roku aż siedmiu najlepszym zawodnikom. Tam czołówka graczy z 70 krajów będzie walczyła nie tylko o sławę, ale również o pieniądze. Ubiegłoroczna pula nagród podczas finału sięgnęła 400.000 dolarów!

Diablo II

Pięć lat Diablo 2

Dodał: , · Komentarzy: 0

Jak informuje Blizzard Entertainment na swojej stronie internetowej, wczoraj gra Diablo II obchodziła 5 lecie swojej premiery. Z tej okazji ukazał się krótki, ale jak patetyczny tekst opisujący to wydarzenie:

"Through the tortured body of a possessed hero, Diablo, Lord of Terror, made his way east from Tristram across the vast deserts surrounding the ancient city of Lut Gholein and ultimately into the bowels of his domain in Hell, where his horrific army was amassing. It was five years ago today that he reunited with his brothers, Mephisto and Baal, in a nefarious new plot to enslave the world of mortals. Despite the awe-inspiring power of the Prime Evils, it seems the sheer will of humanity had been underestimated. For across the world, legions of Necromancers, Amazons, Paladins, Sorceresses, and Barbarians rose to the challenge and again confronted the forces of evil head-on. Blizzard, and indeed the whole of mankind, thank you for your five years of dedication to this noblest of causes."

Ach, jakże ten czas szybko mija...

Sacred

Cenega Poland informuje, że już wkrótce do sklepów powróci odnowiona, znana i popularna wśród graczy seria Super$eller. Nowe wcielenie serii, składającej się jedynie z przebojowych produktów charakteryzuje się:

  • największymi i najlepiej sprzedającymi się bestsellerami z katalogu Cenega Poland;
  • nadal tą samą, super atrakcyjną ceną – 49,90 złotych;
  • wyczerpującymi, drukowanymi instrukcjami oraz ich wersjami elektronicznymi w formacie PDF na płycie z grą;
  • specjalnymi, poprawionymi i uzupełnionymi, polskimi wydaniami gry z zaimplementowanymi najnowszymi patchami i dodatkami;
  • poprawionymi lokalizacjami i ponownie przetestowanymi polskimi wersjami – każda gra w polskiej wersji językowej;
  • super bonusem! – specjalnymi poradnikami serwisu GRY-OnLine w formacie PDF, dzięki którym każdy gracz pozna tajniki swojej ulubionej gry;
  • nową, odświeżoną szatą graficzną;
  • nowym, ekskluzywnym pudełkiem DVD.
Inne

Rozpoczęły się betatesty sieciowej gry fabularnej Arkham By Night. Dzięki temu że zabawa opiera sie głównie na tekście, a nie grafice do gry wystarczy nam zwykła przeglądarka internetowa. Gracze mają możliwość wcielenia się w role studentów Miskatonic University i odkrywania nocnych tajemnic Arkham. Gra opartej na prozie H.P. Lovecrafta. Więcej informacji znajdziecie na tej stronie.

Inne

Alten8 i Cronosoft chcą powrotu klasycznych gier na rynek. Nie będą to jednak żadne emulowane substytuty i produkty na telefony komórkowe, ale programy z krwi i kości, wydawane na klasycznych nośnikach (np. kasetach magnetofonowych). W chwili obecnej oferta obejmie tylko trzy platformy sprzętowe – Commodore 64, Commodore Amiga oraz ZX Spectrum – gdyż właśnie one charakteryzują się największą sceną retro-maniaków. Jeśli plan się uda, niewykluczone, że na rynek trafią również programy na inne komputery, np. na „małe” Atari.

Oczywiście wszystkie produkty będą w 100% oryginalne, o co zadba firma Cronosoft, która przez lata zdobyła wiele licencji na wydawanie klasycznych gier. Pełna oferta programowa zostanie ujawniona już 13 sierpnia podczas brytyjskich targów Classic Gaming Expo – poświęconych oczywiście klasycznej rozrywce. Czas chyba wyciągnąć „złomodora” z szafy oraz znaleźć sprawdzony w boju śrubokręt...

Wczytywanie...