outpost2
Neuroshima

Rusza Moryc

Dodał: , · Komentarzy: 0

Właśnie rusza pierwsza edycja konkursu Moryc – mamy nadzieję, że największego zbioru dobrych scenariuszy i przygód do postnuklearnych światów. Główny nacisk jest kładziony oczywiście na Neuroshimę, ale z przyjemnością przyjmiemy prace do innych systemów, nawet autorskich. Do wygrania są bardzo atrakcyjne nagrody, za pierwsze miejsce jest roczna prenumerata dodatków do Neuroshimy. Następna dwójka dostanie roczne prenumeraty czasopisma RPG – Gwiezdny Pirat, w którym można znaleźć teksty między innymi do Neuroshimy. Bardzo dobrą wiadomością jest to że wszystkie prace zamierzamy opublikować w dokumencie PDF, który będzie wyglądał jak oryginalny dodatek do Neuroshimy. Postaramy się także o ilustracje, a także poprawimy błędy. Oficjalną stronę konkursu zajdziecie na moryc.neuroshima.org.

Inne gry RPG

Twilight: 2000 za darmo

Dodał: , · Komentarzy: 0

Plik PDF (21,2MB) z pierwszą edycją postapokaliptycznej gry fabularnej Twilight: 2000 można za darmo pobrać ze strony sklepu internetowego DriveThruRPG. System ten wydany został w 1984 roku przez GDW, przedstawia on wizję konfliktu między NATO a państwami Układu Warszawskiego. Linia frontu przechodzi przez Polskę. Grę charakteryzuje silna otoczka militarna oraz bardzo dokładna mechanika walki. Kolejne edycje gry nosiły oznaczenia v2 oraz v2.2.

Zobacz.

World of Warcraft

Podsumowanie sukcesów WoW

Dodał: , · Komentarzy: 0

Shane Dabiri, główny producent World of Warcraft, wystosował na forum internetowym gry specjalne oświadczenie. Podsumował w nim dotychczasowe osiągnięcia Blizzarda na polu MMORPG i napisał nieco o planach firmy na przyszłość.

Konwenty

Konwent postapokaliptyczny w Warszawie

Dodał: , · Komentarzy: 0

W dniach od 6 do 11 lipca odbywać się będzie konwent postapokaliptyczny na byłym radzieckim lotnisku w Kluczewie! Wynajęty teren zmieni się miasteczko rodem z Fallouta czy Neuroshimy. Burmistrz z Radą Miasta, szeryf wraz ze swoją dzielną gwardią, szalony kupiec, szaman który nienawidzi okolicznego klechy i wielu innych czeka w Old Town na Ciebie! Zapraszamy na jeden z najtańszych konwentów w Polsce! Pięć dni świetnej postapokaliptycznej zabawy za 5 złotych! Wszystkie potrzebne wam informacje znajdują się tutaj, a podyskutować na temat konwentu możecie tutaj.

Filmy fantastyczne

Obsada filmu Dungeon Siege

Dodał: , · Komentarzy: 0

W główną rolę męską – Farmera – wcieli się Jason Statham. Aktor ten wystąpił do tej pory m.in. w The Transporter i The Italian Job. Fani gier video mogą kojarzyć go również z produkcji Red Faction II oraz Call of Duty, gdzie podkładał swój głos. Starego przyjaciela Farmera, czyli Noricka zagra Ron Perlman – aktor znany m.in. z Alien: Resurrection i Hellboy. Amerykanin również jest głęboko związany z branżą elektronicznej rozrywki o czym najlepiej świadczy bogata lista tytułów, przy których produkcji brał udział: Chronomaster, True Crime: Streets of L.A., Halo 2 i PeCetowej serii Fallout (głos narratora). W rolę księcia Fallowa wcieli się natomiast Matthew Lillard, czyli Shaggy z filmu Scooby-Doo. Ów jegomość ma już na swoim koncie jedną ekranizację gry video – chodzi tu o fatalny obraz Wing Commander. To jednak jeszcze nie koniec. Króla Konreida zagra Burt Reynolds (Boogie Nights, Malone, The Cannoball Run), natomiast maga Merricka John-Rhys Davies (trylogia The Lord of the Rings, Raiders of the Lost Ark). W Dungeon Siege pojawią się również panie: wschodząca gwiazdka Leelee Sobieski jako córka Merricka oraz Kristanna Loken (odtwórczyni głównej roli w innym filmie Bolla – BloodRayne) jako Elora...

Dungeon Siege skoncentruje się na perypetiach Farmera, który wyrusza z niebezpieczną misją odbicia swojej żony z rąk złego czarnoksiężnika Galliana. W pełnej przygód podróży towarzyszyć mu będzie jego długoletni przyjaciel Norick oraz mag imieniem Merrick. Zdjęcia rozpoczną się wkrótce w Vancouver.

Fallout

Zlot fanów Fallouta

Dodał: , · Komentarzy: 0

Od 6 do 10 lipca odbędzie się w Stargardzie Szczecińskim, na terenie lotniska w Kluczewie, zlot fanów Fallouta.

W programie imprezy m.in.:

  • LARPy
  • Sesje RPG
  • Konkursy
  • Strzelanki
  • Prelekcje i dyskusje
  • Niepowtarzalny klimat

Wstęp kosztować będzie 5 złotych. Naprawdę warto!

Wczytywanie...