wow_malfurion
EVE Online

Dodatek do EVE Online w tym roku

Dodał: , · Komentarzy: 0

Producent gry CCP Games w oficjalnej notce prasowej oświadczyło, że już w grudniu możemy się spodziewać darmowego dodatku do gry ich MMORPG -EVE Online. Rozszerzenie nazywa się Red Moon Rising i ma wprowadzić do gry wiele nowości.

Wśród nich znajdziemy:

  • nowe modele statków
  • dodatkowe bronie i wyposażenie
  • kilka modyfikacji ras
  • nowy system walki
  • nowy system wydobycia
  • odświeżone zostaną loga
  • zmiana zachowań postaci NPC
World of Warcraft

Na oficjalnej stronie World of Warcraft ukazała się najnowsza tapeta z tej gry. Tym razem znajduje się na niej brama do ruin Ahn'Qiraj, która pojawi się w najnowszym patch'u 1.9.0. Miniaturkę wraz z odnośnikami znajdziecie jak zwykle na samym dole newsa. Przy okazji warto wspomnieć o uaktualnieniu działu Fan Art na oficjalnej stronie Blizzard'a. Najnowsze arty można znaleźć tutaj.

Wiedźmin

Wiedźmin w Nowym Dniu

Dodał: , · Komentarzy: 0

W gazecie "Nowy Dzień" w dziale Ludzie i Kultura pojawił się artykuł o nadchodzącej polskiej grze "Wiedźmin". Autor artykułu opisuje pokrótce podstawowe informacje o grze oraz zespole, który ją tworzy. Wcześniej podobny artykuł pojawił się w "Gazecie Wyborczej". Miło słyszeć, że komputerową odsłoną "Wiedźmina" interesuje się polska prasa.

Wiedźmin

Materiał Tygodnia Wiedźmina i konkurs

Dodał: , · Komentarzy: 0

Zgodnie z obietnicą sprzed tygodnia CDProjekt RED pokazał coś specjalnego. A mianowicie – jest to jedna ze stron tworzonego właśnie komiksu o Wiedźminie! Jego twórcą jest Przemek "Trust" Truściński. Z tej okazji jest również konkurs, o którym więcej przeczytacie na forum Wiedźmina. No cóż komiks na razie prezentuje się moim zdaniem... zabawnie ;] Życzymy szczęścia w konkursie.

Neverwinter Nights

NWN uczy?

Dodał: , · Komentarzy: 0

Atari uruchomiła dziś projekt bazujący na NWN pomagający studentom ulepszać ich umiejętności. Studenci z West Nottinghamshire College zaczęli często grać w NWN i poznawać jej scenariusz i jak twierdzi dziekan tego College'u wiele się przy tym nauczyli. Kiedy projekt się zaczął miał on rokowania na poziomie 10%, ale szybko wzrosły do 100% i otrzymał nagrodę Association of Colleges. Teraz Atari planuje wprowadzić ten projekt w całym kraju jak i poza jego granicami.

Dungeons & Dragons Online: Stormreach

Beta testy D&D Online dla Europy

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na oficjalnej stronie internetowej tworzonego przez Turbine Entertainment MMORPG'a pod tytułem Dungeons & Dragons Online: Stormreach, można było zapisywać się już od jakiegoś czasu na beta testy. Dopiero teraz, tuż po przejęciu praw do wydania gry w Europie przez Codemasters, w testach mogą uczestniczyć gracze z naszego kontynentu, a nie tylko USA. Po darmowym założeniu konta trzeba tylko wypełnić odpowiedni formularz i czekać z nadzieją, że zostaniemy wybrani do zespołu testerów. Życzymy szczęścia...

Opowieści z Narnii

Chronicles Of Narnia w Ameryce Północnej

Dodał: , · Komentarzy: 0

Rozpoczęła się rozsyłka przez Buena Vista Games gry The Chronicles of Naria: The Lion, The Witch and The Wardrobe do sklepów w Ameryce Północnej. Produkcja jest inspirowana filmem o tym samym tytule, który niebawem wejdzie na ekrany naszych kin. Przed nami do przejścia 15 poziomów wypełnionych łamigłówkami oraz potrzebą walki z przeciwnikami, tak jak na grę z gatunku action/adventure przystało.

Tytuł ukaże się na PC, Xboxa, PlayStation 2, GameCube, Nintendo DS i Game Boy Advance. Edycja na konsolki przenośne dosyć znacznie różni się od wersji na komputery i tradycyjne konsole.

Wczytywanie...