Neverwinter Nights

Diamentowa edycja Neverwinter Nights

Dodał: , · Komentarzy: 0

Mimo, iż także w naszych sklepach dostępne są specjalne, kolekcjonerskie edycje, firma Bioware zapowiedziała właśnie kolejną reedycję zatytułowaną Diamond. W zestawie znajdziemy dodatki Shadows of Undrentide oraz Hordes of the Underdark, a także rozszerzenia ShadowGuard, Witches Wake i Kingmaker.

Pudełkowa wersja Neverwinter Nights Diamond pojawi się w sklepach po 26 października.

World of Warcraft

Nowe plemię w WoW

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na oficjalnej stronie World of Warcraft pojawił się dział, w którym znaleźć można informacje o nowej frakcji, niedawno wprowadzonej do gry – trollowym plemieniu Zandalar.

The Elder Scrolls IV: Oblivion

Muzyka w Elder Scrolls IV: Oblivion

Dodał: , · Komentarzy: 0

Studio Bethesda, które aktualnie szykuje dla nas grę The Elder Scrolls IV: Oblivion ujawniło, kto odpowiedzialny będzie za skomponowanie utworów na ścieżkę dźwiękową dla tytułu. Podobnie jak w The Elder Scrolls III: Morrowind, także i do nowej odsłony sagi zatrudniono wybitnego kompozytora Jeremy'ego Soule'a. Człowiek ten zdobył naprawdę wiele nagród za swoją pracę nad muzyką, a więc spodziewać możemy się kolejnego udanego projektu z jego strony, który umili nam zabawę z Oblivion.

World of Warcraft

Program szpiegujący w World of Warcraft

Dodał: , · Komentarzy: 0

Istotna informacja dla zagorzałych miłośników World of Warcraft. Blizzard Was szpieguje! Okazuje się, że programik używany do weryfikacji użytkownika oraz sprawdzania, czy przestrzegamy regulaminu wysyła do firmy z naszego komputera co 15 sekund zbiór informacji. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie to, że ten program potrafi odczytać nazwy wszystkich otwartych na naszym sprzęcie okienek, dzięki czemu jasno widać, co w tej chwili dzieje się na ekranie naszego komputera.

Wczytywanie...