World of Warcraft

Jedną z ciekawszych rzeczy, które wprowadzi najnowszy patch do WoW 1.9.0, będą znajdujące się na terenie Silithusa ruiny Ahn'Qiraj.

Warto o tej lokacji wspomnieć bo w MMORPG'u Blizzard'a będzie to coś nowego. Do otwarcia drogi do ruin będą musieli zaangażować się wszyscy gracze na serwerze (zarówno z Przymierza, jak i z Hordy). Dzięki współpracy będą mogli otworzyć olbrzymią bramę znajdującą się w południowej części lokacji Silithus. Nastąpi to tylko raz na każdym serwerze.

Game Exe

Komentarze

Dodał: , · Komentarzy: 3

Właśnie na stronie został wprowadzony całkowicie nowy system komentarzy, mający na celu ułatwienie komentowania i uczynienie tej procedury bardziej przejrzystej. Zapraszam do komentowania ;)

Final Fantasy

Final Fantasy na przyszłorocznym E3

Dodał: , · Komentarzy: 0

Tetsuya Nomura ze Square Enix potwierdził, że na przyszłorocznych targach rozrywki – E3, zostanie zaprezentowana kompilacja Final Fantasy VII. Złożą się na nią m.in. film Final Fatasy VII: Advent Children, gra Dirge of Cerberus na PS2, a także Before Crisis – na platformy mobilne.

Tylko tyle wiadomo na ten temat.

Wiedźmin

Wiedźmin – nowe prace w dziale Fan Art

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na oficjalnej stronie gry Wiedźmin zaktualizowano dział Fan Art, w którym prezentowane są prace plastyczne oczekujących na nią fanów. Nowe dzieła znaleźć można pod tym adresem.

Przy okazji zespół CD Projekt Red zachęca wszystkich mogących się pochwalić choć odrobiną talentu plastycznego do nadsyłania swoich prac. Formularz umożliwiający zgłoszenie Waszych dzieł znajdziecie tutaj.

Guild Wars

Tryb GvG w Guild Wars

Dodał: , · Komentarzy: 0

W piątek na oficjalnej stronie Guild Wars zaprezentowany został nowy materiał z cyklu Fansite Friday. Tym razem autorzy tekstu odpowiedzieli na trzy najbardziej dręczące graczy pytania odnośnie trybu GvG (Guild vs Guild).

The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar

Lista klas z LoTR Online

Dodał: , · Komentarzy: 0

Twórca LoTR:Online- Turbine zamieściło na oficjalnej stronie tytułu, listę i opisy klas postaci, jakimi okazję będziemy mieli pograć zasiadając do gierki. Nie wiadmo jeszcze czy obecnie zamieszczone na stronie informacje są pełne, bo klas jest jedynie sześć.

Inne

Wygraj milion euro z R.O.S.E Online

Dodał: , · Komentarzy: 0

Gra MMO R.O.S.E Online miała niedawno swoją premierę w Europie. Autorzy aby przyciągnąć do tytułu nowych graczy zapowiedzieli ciekawy konkurs -od stycznia 2006 roku rozpoczną się zmagania między wirtualnymi postaciami w grze do których warto przystąpić, bowiem nagrodą główną, jaką zgarnąć może każdy, jest aż milion euro!

Więcej informacji, także o konkursie, na europejskiej stronie gry.

Wczytywanie...