Inne

Blizzard Fan Arts

Dodał: Nazin, piątek, 14 kwietnia 2006 · Komentarzy: 0

W dziale Fan Arts na stronie Blizzarda pojawiły się kolejne prace fanów. Wszystkie można znaleźć tutaj (3 najnowsze dodane dzisiaj).

Heroes of Might & Magic V

Heroes V - nareszcie demo!

Dodał: Rincewind, czwartek, 13 kwietnia 2006 · Komentarzy: 2

Tak jest! Tak jak wczoraj napisał Tokar, demo Heroesa V ujrzało dziś światło dzienne. Nie wiem jak Wy, ale ja czekałem na ten moment już od czasu, gdy potwierdzono pracę nad kolejną częścią tej serii. Nie ma co, trzeba sprawdzić czy Ubisoft stworzył grę na miano swoich poprzedniczek produkowanych przecież jeszcze przez 3DO. Grę umieszczono aż na dziewięciu serwerach, jednak przynajmniej jeden z poniższych trzech zawsze powinien działać. Resztę możecie znaleźć tutaj.

UWAGA! Plik waży 668.65MB.

Warhammer Fantasy Role Play

Nowy dział w serwisie!

Dodał: Ekhtelion, czwartek, 13 kwietnia 2006 · Komentarzy: 0

Witajcie Wędrowcy!

Z dniem dzisiejszym pragniemy obwieścić Wam, że oto rusza nowy dział w naszym serwisie! Wielu z Was na pewno zna, gra i dobrze pamięta jeden z pierwszych systemów rpg jaki ukazał się w Polsce. Tak, tak nie mylicie się - mówimy tu o Warhammerze. Zamierzamy co tydzień publikować nowe artykuły dotyczące tego systemu. Zamieszczać będziemy przygody, nowe profesje, zaklęcia oraz liczne inne materiały które urozmaicą każdą sesję.

Na początek proponujemy Wam 5 nowych profesji:

Wiedźmin

Stwórz mapę Wiedźmina!

Dodał: Strażnik, czwartek, 13 kwietnia 2006 · Komentarzy: 0

Fani Wiedźmina dostają szansę na pomoc w tworzeniu gry!

Otóż CD Projekt chce się podjąć próby stworzenia od nowa mapy świata Sapkowskiego, która będzie jak najbliższa treści jego książek tzn. oparta w głównej mierze na cytatach. Jeśli nam się uda to być może będzie to pierwsza w pełni oficjalna mapa świata znanego z "Wiedźmina" zaakceptowana przez autora (zdajemy sobie sprawę z tego iż będzie to zadanie niełatwe).

Waszą rolą będzie szukanie w książkach Sapkowskiego konkretnych cytatów dotyczących poszczególnych terenów mapy i przedstawianie ich nam. To pomoże nam uszczegółowić mapę. Za pomocą znalezionych cytatów będziecie mogli również krytykować nasze pomysły i pokazywać nam, że nie mamy racji co do umieszczenia pewnych lokacji.

Za aktywny udział przewidziane są nagrody. Więcej szczegółów pod tym adresem.

Przy okazji dodałem nowego screena do naszej galerii. Przedstawia on Geralta walczącego ze strażnikiem bagien.

Wiedźmin
Gothic 3

Gothic 3 Screeny

Dodał: Nazin, czwartek, 13 kwietnia 2006 · Komentarzy: 2

Ukazały się cztery kolejne screeny z trzeciej części Gothic'a. Przedstawiają one zniszczone przez orków części stolicy, pałac króla Rhobar'a II oraz bujną roślinność. Wszystkie można obejrzeć tutaj.

Gothic 3Gothic 3
Wiedźmin

Nowy dział

Dodał: Strażnik, środa, 12 kwietnia 2006 · Komentarzy: 0

Dziś na łamach Gameexe.pl zawitał nowy dział poświęcony nadchodzącej grze The Witcher. Znajdziecie tam obecnie dość niewielki zestaw artykułów, który będzie rósł w miarę ujawniania nowych szczegółów odnośnie gry. Serdecznie zapraszamy do lektury.

Ubisoft dzisiejszego dnia oficjalnie zapowiedział wersję demonstracyjną HoM&M V. Będzie ją można ściągnąć jutro około godziny 18:00.

Demo będzie pozwalało wszystkim oczekującym na grę spróbować swoich sił w różnych trybach pojedynczej rozgrywki na jednej z trzech map oraz w zupełnie nowym trybie wieloosobowym - pojedynku. Pozostaje nam tylko czekać...

World of Warcraft: The Burning Crusade

WoW The Burning Crusade

Dodał: Nazin, środa, 12 kwietnia 2006 · Komentarzy: 0

Na oficjalnej stronie WoW'a został dodany dział, w którym znajdują się, aż cztery nowe potwory z jakimi przyjdzie się nam zmierzyć w dodatku Burning Crusade. Wszystkich zainteresowanych zapraszam tutaj.

The Elder Scrolls IV: Oblivion

Rekordy Obliviona

Dodał: Nazin, wtorek, 11 kwietnia 2006 · Komentarzy: 0

Bethesda Softworks ogłosiła dzisiaj, że Oblivion w wersji na PC’eta i XBOX’a został sprzedany w 1,7 mln kopii od dnia wydania. Oblivion (łącznie z Edycją Kolekcjonerską) jest aktualnie najlepiej sprzedającą się grą w Północnej Ameryce, Niemczech, Francji oraz Wielkiej Brytanii. Te dwie wersje podczas pierwszego tygodnia sprzedaży stanowiły 13% gier sprzedawanych na PC’eta. Wersja XBOX’owa została ogłoszona „najszybciej sprzedająca się grą”.

Właśnie na nasz portal zawitał nowy artykuł Ekhteliona, a dotyczy on tworzenia postaci w najpopularniejszym ostatnimi czasy RPG'u czyli Oblivionie. Napisany bardzo dobrze i przejrzyście, a zresztą... jak coś ma jakikolwiek związek z tą grą, to nie trzeba za bardzo zachęcać do lektury. Na dokładkę jeszcze garstka screenów z Dungeon Siege'a II.

Wczytywanie...