Lineage II: The Chaotic Chronicles

Chronicle IV dostępny w grze!

Dodał: Medivh, czwartek, 9 lutego 2006 · Komentarzy: 0

NCsoft poinformował, iż oficjalny dodatek do Lineage II - Chronicle 4: Scions of Destiny - można ściągnąć z oficjalnej strony gry. Dla tych, którzy już grają w Lineage II uaktualnienie ściągnie się automatycznie. Można również pobrać całego klienta gry z zawartym Chronicle IV (2.3 GB) stąd lub z serwisu FilePlanet. O Chronicle IV możecie poczytać tutaj. Dodatek jest całkowicie darmowy.

Wiedźmin

Konkurs wiedźmiński na Elkander

Dodał: Medivh, środa, 8 lutego 2006 · Komentarzy: 0

W serwisie Elkander można wziąć udział w konkursie wiedźminskim. Do wygrania nowe, nikomu nie pokazywane plakaty z gry Wiedźmin. Pytania dotyczą i pięcioksiągu/opowiadań i gry. Chętnych do wzięcia udziału zapraszamy tutaj.

Znudziło wam się machanie wielkim majchrem na lewo i na prawo? Macie dość koligacenia was z różnymi Baalami i Diablami i inną rogacizną? Nudzą was chmary orków, goblinów czy innych zielońców pustoszące świat? Nie utożsamiacie się z pięknym chłoptasiem w pięknej błyszczącej zbroi? Nie rusza was magikowanie? I dobrze! Czas najwyższy trochę odpocząć od tej monotonii. Wszystkie szczury lądowe nawet niech nie próbują czytać, natomiast wilków morskich dla których dzień bez sztormu to dzień stracony zapraszam dalej.

Każdy kto spotkał się z Dungeon Lords w wersji niespatchowanej mógł zrobić dwie rzeczy: albo uciec z krzykiem albo okazać się tytanem cierpliwości. Jedna z najbardziej zabugowanych gier w historii doczekała się kolejnej łatki, tym razem w wersji 1.4. Jak mówią słuchy Dungeon Lords po spatchowaniu jest bardzo przyjemną grą. Może warto spróbować? Wszystkich dość odważnych lub dość szalonych zapraszam TU po najnowszy patchyk. (uwaga! poprzednie łatki wymagane)

Jak zwykle o tej samej porze, Blizzard zafundował nam nową tapetę z World of Warcraft. Nosi ona nazwę "Silithus". Miniaturkę wraz z odnośnikami znajdziecie jak zwykle na dole newsa. Warto także wspomnieć o kolejnej aktualizacji działu Fan Art (jedną z prac namalował Polak).

Twórcy Lineage II, jednego z najpopularniejszych MMORPGów na świecie, zapowiedzieli, że już 8 lutego nastąpi premiera bezpłatnego i długo oczekiwanego przez fanów dodatku do tejże gry - Chronicle 4.

Wiedźmin

Wiedźmin - materiał tygodnia

Dodał: Medivh, czwartek, 2 lutego 2006 · Komentarzy: 0

W ramach materiału tygodnia zespół CD Projekt RED prezentuje nam nowy screen, przedstawiający Geralta kiedy rzuca obronny Znak Queen przed walką z potworem. Jak opisują to zdarzenia:

"Wiedźmin postanowił zatrzymać się na noc w opuszczonych ruinach... Rozbił obozowisko i zaparzył wodę… Za wcześnie jednak na odpoczynek! Oto bowiem z mroku wyłonił się złowieszczy kształt, ciemniejszy niźli sama noc. Zbliżał się. Oczom Geralta ukazał się potwór, który swój plugawy wygląd zawdzięczał niechybnie eksperymentom z Podwójnym Krzyżem Alzura... tym samym, którego użyto by stworzyć ogromnego wija odpowiedzialnego za zniszczenie połowy Mariboru...

Z okazji zbliżającej się premiery Guild Wars: Factions, oficjalna strona gry została gruntownie odświeżona i przebudowana. Znajdziecie ją pod tym adresem. Trzeba przyznać, że jest o wiele ładniejsza od poprzedniej odsłony, ale niestety zdecydowanie mniej funkcjonalna.

Wraz z nową stroną powróciła stara tradycja publikacji nowych tapet w każdą środę. Pierwsza z nich przedstawia nową klasę, która pojawi się w dodatku - Ritualist. Miniaturkę wraz z odnośnikami znajdziecie jak zwykle na dole newsa.

The Elder Scrolls IV: Oblivion

Wymagania do Obliviona!

Dodał: Medivh, czwartek, 2 lutego 2006 · Komentarzy: 6

Na oficjalnej stronie Elder Scrolls pojawiły się minimalne i zalecane wymagania do gry na PC! Oto one:

Minimalne
 • 512MB pamięci RAM
 • procesor 2 Ghz Intel Pentium 4 albo porównywalny
 • kompatybilna karta graficzna z 128MB Direct3D
 • sterowniki kompatybilne z DirectX 9.0
 • napęd 8x DVD-ROM
 • 4.6 GB wolnego miejsca na dysku
 • DirectX 9.0c (załączony)
 • kompatybilna karta dźwiękowa z DirectX 8.1
 • klawiatura, myszka

Zalecane
 • procesor 3 Ghz Intel Pentium 4 albo porównwalny
 • 1 GB pamięci RAM
 • serie ATI X800, serie Nvidia GeForce 6800 albo wyższe
Inne

Tawerna RPG #76

Dodał: Medivh, czwartek, 2 lutego 2006 · Komentarzy: 0

Ukazał się nowy numer Tawerny RPG oznaczony numerkiem 76. Możecie go ściągnąć na dysk lub przeczytać on-line.

Wczytywanie...