Nowy plakat "Alicji"

1 minuta czytania

Słyszeliście już, że Tim Burton kręci "Alicję w Krainie Czarów"? Nie...? No, to już wiecie. Tim Burton nakręci "Alicję w Krainie Czarów" i internet już cicho szumi od przeróżnych pogłosek. Niedawno pojawił się nowy plakat ową Alicję reklamujący. Oto on. alicja, plakat

Komentarze

0
·
Jako wielki fan Burtona już od dawna interesuję się tym filmem. Mam pewne obawy, czy ekranizacja nie będzie...no nijaka. Taka jak większość filmów o Alicji w Krainie Czarów, a było ich multum.
Swoją drogą z ciekawych zdjęć, jest
Alicja w opadającej sukience
Dość, cóż, odważne podejście do tematu, nie przeczę.
0
·
Odważne chyba tylko o tyle, że Alicja ze zdjęcia wygląda na dorosłą raczej kobietę. Trudno fotos określić jako odważny w sytuacji, gdy Dodgson robił TAKIE zdjęcia. 150 lat temu, w wiktoriańskiej Anglii zapewne było to równie dosadne jak dzisiaj.
0
·
O upodobaniach autora książki było głośno swego czasu, aczkolwiek, zdjęcie widzę pierwszy raz.
A odważne jest w kontekście innych filmów, gdzie raczej nie robili takich rzeczy. A, że Alicja trochę za stara jest, to też fakt.
0
·
Powstaje również "Phantasmagoria" Marilyna Mansona, w której Alicja miałaby wyglądać mniej więcej tak: obrazek

Chyba wybrał sobie najgorszy czas na branie się za taką tematykę, wiadomo, że Burton ściągnie na siebie większe zainteresowanie (choć nigdy nie rozumiałam fenomenu Tima B.)
0
·
Burton przede wszystkim wymiata starszymi filmami (zwłaszcza tymi mniej znanymi "Big Fish" czy "Ed Wood").
O tej Phantasmagorii coś słyszałem dawno temu i od tego czasu nic. Myślałem, że zmarło śmiercią naturalną. Jakieś koncepty na datę premiery ?
0
·
Ponoć, jak już skończy się szum wokół nowej płyty, odbębni wszystkie trasy, weźmie się porządnie za Fantasmagorię

Ed Wood mi się podobał, podobała mi się też postać Edwarda, no i zdjęcia w Jeźdźcu bez głowy były klimatyczne, ale. hmm, "nie jaram się"
0
·
Ale kto ogląda Alicję dla Alicji? ;p Ja chcę Kota z Cheshire.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...